[Corsa B] 1.8 8V by Danzell24
Autor Wiadomość
 danzell24



Informacje
LPG: Nie
Wiek: 37
Dołączył: 03 Kwi 2011
Posty: 0
Skąd: Biskupice
Wysłany: 3 Sierpień 2011, 22:43   

Było by za fajnie gdyby poszło wszystko OK :(

Prace stanęły...

Silnik włożony wszystko podpięte i teraz zaczyna sie problem. prąd dochodzi a iskry nie ma na kompie od 1.2 czy tez od 1.8. Natomiast drugi problem kwestia paliwka na kompie od 1.2 pompa chodzi a na 1.8 nie ponadto na wtrysku 1.8 paliwo dochodzi ale go nie rozpyla wiec pomyslałem sobie ze za słaba pompa do wtrysku 1.8 ale jak włożyłem wtrysk 1.2 również susza :( Jestem juz zielony nie wiem jak sobie z tym poradzic...


I tak po kilkudziesiu telefonach i nocy nie przespanej problem został prawdopodobnie rozwiązany. Okazało sie ze pomimo tego ze kompy wyglądają tak samo i wszystkie kable pasują auto nie będzie odpalało. Komputery różnią sie środkiem, pod każdy wtyk jest przypisana inna funkcja, krótko mówiąc są pomieszane względem siebie inaczej 1.2 a inaczej 1.8. Jutro pomykam do Brodnicy po wiązke i zobaczymy co z tego bedzię. cdn... :)


I w końcu serducho zaczeło pukac :) Pierwsze odpalenie 1.8 8v :)

 
 
     
 marces



Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Wiek: 34
Dołączył: 25 Maj 2011
Posty: 18
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżenia: ( 1/3 )
Wysłany: 8 Sierpień 2011, 21:58   

kurcze chodzi prawie jak jakiś amerykaniec gratulacje mnie też to czeka za tydzień ....
 
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 8 Sierpień 2011, 23:58   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Bulgot godny V8 :) Założysz wydech, ogarniesz kabelki i bedzie bardzo ładnie :)

Gratuluje wkładu i Sukcesu :) Miłego Ogarniania tematu
 
 
     
 danzell24



Informacje
LPG: Nie
Wiek: 37
Dołączył: 03 Kwi 2011
Posty: 0
Skąd: Biskupice
Wysłany: 9 Sierpień 2011, 21:16   

Corsiawa złożona. Zostały jeszcze do zrobienia tylne hamulce i musowo sportowa zawiecha ale to za jakiś czas bo finanse sie na dzień dzisiejszy skończyły... Co do swapa zostały mi jeszcze do ogarnięcia podciśnienia bo na wolnych obrotach nie równo chodzi. Musze gdzieś podjechać kto ma 1.8 8V ewentualnie moze ktoś by miał taki silniczek to prosił bym o foty co gdzie i jak. Co do jazdy to wrażenia niesamowite poprzednie 1.2 to jak roweryk w porównaniu z tym co jest teraz :) :hurra:

[ Dodano: 27 Sierpień 2011, 16:40 ]
Dziś zabrałem sie za aluski. Srodek pozostaje w brokacie "hologram" a ranty poszły w polerke. Czas pracy nad jedną felgą 2-3 godz. a efekty zobaczcie poniżej :)

 
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 2 Wrzesień 2011, 23:58   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Felunia Bardzo ładna choć ja osobiście rzucił bym inny kolorek tego brokatu (Ale ten też bardzo ładnie wygląda)

Graty zaparcia.. Co do Polerowania 3 godziny?? Chyba jakoś Ciężko będzie mi uwierzyć...
 
 
     
 danzell24



Informacje
LPG: Nie
Wiek: 37
Dołączył: 03 Kwi 2011
Posty: 0
Skąd: Biskupice
Wysłany: 9 Październik 2011, 20:35   Moja Corsiawa :)

Troszkę czasu mnie nie było. Dziś postanowiłem wstawić nową fotkę. Środeczek nie skończony jeszcze wiec na razie fotki nie wrzucam.

 
 
     
 pokemon
E16SE



Informacje
LPG: Nie
Klub: Astra Club
Pomógł: 4 razy
Wiek: 34
Dołączył: 23 Sie 2011
Posty: 169
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 9 Październik 2011, 22:54   

danzell24,

Ślicznie udało Ci się uchwycić Corsę w tej różowej przestrzeni heh :hurra:. A tak z innej mańki po rejestracji widzę że mieszkamy nie daleko siebie :piwo:.
 
 
     
 danzell24



Informacje
LPG: Nie
Wiek: 37
Dołączył: 03 Kwi 2011
Posty: 0
Skąd: Biskupice
Wysłany: 12 Październik 2011, 22:04   

Dzięki dzięki :) Apropo rejestracji to autka jeszcze nie zdążyłem przerejestrować. Wiec skoro jesteś z Bydgoszczy to nawet jeszcze bliżej siebie mieszkamy bo Biskupice należą pod Toruń okolice Łubianki, Unisławia. Może kiedyś zrobimy jakiś spocik gdzieś w Bydgoszczy... Pozdro dla Ciebie.
 
 
     
 Rumcajs



Informacje
LPG: Nie
Imię: Rumek
Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 144
Skąd: Będzin
Wysłany: 12 Październik 2011, 23:18   
   Moje auto: GSI 94'


Autko niezłe,podoba mi się : ) fajnie dopasowane fele do oponek :) no i ogólnie silniczek : ) git :)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2 
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Prezentacja naszych pojazdów » [Corsa B] 1.8 8V by Danzell24
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.