In The Black - Corsa B
Autor Wiadomość
 Rikku



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Imię: Łukasz
Pomógł: 3 razy
Wiek: 36
Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 95
Skąd: Opole
Wysłany: 27 Listopad 2009, 22:32   
   Moje auto: GTC


pablo731, pytanie czy lepiej? Są o niebo lepsze. Wysokie i niskie tony są bardziej wyraźne. Ponadto dają więcej basu. Z całkiem nie wielkie pieniądze przyzwoicie grają ;)
 
 
     
 nati
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 28 Listopad 2009, 12:02   

Lampki tylne fajnie się prezentują!!!
 
     
 Rikku



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Imię: Łukasz
Pomógł: 3 razy
Wiek: 36
Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 95
Skąd: Opole
Wysłany: 12 Grudzień 2009, 22:16   
   Moje auto: GTC


Podsumowanie roku 2009:
Przez cały 2009 rok Corsa spisała się na świetnie. Przejechała dużo kilometrów i nic się nie zepsuło. Po prostu mnie nie zwiodła. Owszem zdarzyło się kilka nie miłych sytuacji na drodze ale wszystko jest w jak najlepszym porządku. Jestem zadowolony z modyfikacji jakie zostały przeprowadzone do tej pory. Cieszę się bardzo, że innym osobą także podoba się mój samochód. Na przyszły rok mam jeszcze plany odnośnie Corsy. Wszystko będzie zależne od funduszy i czasu jakiego będę mógł poświęcić autko. W 2009 nie było dużo napraw mechanicznych. Jedynie uszczelka pod głowicą, popychacze zaworów, simmering w aparacie zapłonowym i wąż odpowietrzający. Modyfikacje zewnętrze - tych zaś było więcej i wydaje mi się, że efekt jest. Na rok 2010 mam parę planów odnośnie samochodu oto one:
Plany na rok 2010:
-mechanika: wymiana chłodnicy oraz węży do niej dochodzące.
- nadwozie/wygląd: felgi Steinmetz (odrestaurowanie i malowanie (albo czarny mat, albo oryginalny szary albo polerka na lustro))
- usunięcie ognisk rdzy i zamalowanie drobnych rysek. Gumowa dokładka przedniego zderzaka.
- przyciemnienie szyb
- wnętrze: wymiana oświetlenia na led. Rzecz jasna cały kokpit. Póki co nie wiem na jaki kolor - biały bądź niebieski. Muszę to podpatrzyć u innych użytkowników forum jak to wygląda.
- mata gumowa do bagażnika

To jest na tyle co bym chciał zrobić. Co będzie dalej to się okaże.
Może kiedyś:
Zainstalowałbym w Corsie elektryczne szyby, a także wygłuszył drzwi. Rozmyślam także nad radiem CB - przydatne urządzenie. Jeśli już będzie to antena była by w miejsce seryjnej taka co odbiera fale CB i zwykłe fale radiowe. A samo radio znalazło by się w miejsce popielniczki. Jednak będę musiał poszukać małego radia - zamykając popielniczkę nie widać radia. Zmieniłbym także radio z JVC na jakiegoś Alpine co obsługuje USB i w dodatku był by ładny komplet.

Dziękuję wszystkim co śledzą mój projekt. Życzę wszystkim Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku 2010. Tyle ode mnie w tym roku i w tym temacie ;)
I na koniec mały spy shoot:


I trochę offtopując i nawiązując do twórczości C'mon'a - sam będę chyba musiał coś napisać "O psie który jeździł Corsą" J.K Rowling niech się schowa!

Pozdrawiam :piwko:
 
 
     
 Hakus



Informacje
mazowieckie

LPG: Tak
Pomógł: 11 razy
Wiek: 36
Dołączył: 04 Paź 2009
Posty: 100
Skąd: Radom
Wysłany: 21 Grudzień 2009, 20:50   
   Moje auto: Vmax: 170 km/h


Nie miałem okazji wcześniej obejrzeć twojej CB ale powiem ci Rikku, że zrobiła na mnie wrażenie szczególnie perspektywa na tym zdjęciu tyłu na 15" felgach normalnie Rewelka :witat:
 
 
     
 pablo731



Informacje
pomorskie

LPG: Tak
Wiek: 32
Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 59
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 21 Grudzień 2009, 21:03   

To trzymam kciuki żeby wszystkie Twoje plany na przyszły rok wypaliły.
 
 
     
 Rikku



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Imię: Łukasz
Pomógł: 3 razy
Wiek: 36
Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 95
Skąd: Opole
Wysłany: 5 Październik 2010, 11:49   
   Moje auto: GTC


Długo tu nic się nie działo. Trzeba odkurzyć stare śmieci ;)
Jak nie którzy wiedzą zaopatrzyłem się w radio CB (darx miał okazję już z niego skorzystać ;p ) Radio umieściłem w schowku a jest to poczciwy Uniden 510 xl z drutem Sirio na dachu ;)

Dorwałem pod słoneczniki za grosze z Vectry B i oto tak one działają.

Wymieniłem z kolegą z VKP podświetlenie TID'a, kokpitu oraz licznika na kolor biały i powiem, że w porównaniu do nudnego żółtego jest o niebo lepiej :)



Zdjęcia niestety są marnej jakości, gdyż robione telefonem. Jak znajdę więcej czasu to cyknę normalne zdjęcia.
Poza tym moja "Czerń" jeździ i ma się dobrze. Niestety nie mam czasu dla niej i stąd tak mało się dzieje...
Aktualne foto ;)

 
 
     
 Kryblut



Informacje
lodzkie

LPG: Tak
Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 6
Skąd: Głowno
Wysłany: 5 Październik 2010, 14:56   

Lepiej niż dobrze prezencja super naprawdę fajne zadbane autko :hurra:
 
 
     
 Rikku



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Imię: Łukasz
Pomógł: 3 razy
Wiek: 36
Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 95
Skąd: Opole
Wysłany: 25 Lipiec 2011, 20:24   
   Moje auto: GTC


Witam wszystkich serdecznie po bardzo długiej przerwie. W tej całej szarości życia codziennego bardzo rzadko tu zaglądam. Chciałem to napisać w dziale hyde parku ale jak zwykle nie mam dostępu do pisania tam :ban: :nocom: lecz nie w tym rzecz.
Chciałbym się pożegnać z Wami drodzy FKCowicze. Nie wnoszę wiele do forum ostatnim czasem. Projekt mojej Corsy już jakiś czas temu został zakończony - jedynym nie dopisanym modem są ciemne szyby. A tym bardziej przymierzam się do zmiany auta, także nie będę już Was odwiedzał.
Dziękuję wszystkim za miło spędzony czas przed komputerem i w rzeczywistości.
Zawsze znaleźć będziecie mogli mnie na VKP bądź FB.
Dziękuje w szczególności kilku osobom:
darx,
Zyzio,
Rumcajs,
WojT90,
ilmi,
lukbud,
Cz@rek.

Jeszcze raz dziękuję za wszystkie spędzone chwile!

P.S west proszę o zamknięcie tego tematu i usunięcie mojego konta (oraz maila by spam nie przyłaził ;p ).

Życzę wszystkim wszystkiego dobrego. Mam nadzieję, że forum nadal będzie rosło w siłę.

Be good...

bye bye.
 
 
     
 Rumcajs



Informacje
LPG: Nie
Imię: Rumek
Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 144
Skąd: Będzin
Wysłany: 25 Lipiec 2011, 22:36   
   Moje auto: GSI 94'


żegnaj Rikku :) pozdrówka
 
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 25 Lipiec 2011, 22:42   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Pożegnać By się wypadało... Ale tak po prawdzie zostać możesz zawsze.. A jakiś Spot z Udziałem rikku czy coś zawsze może być możliwy...

No Ale jak tak ma być To Pozdrowienia i Szerokości
 
 
     
 WojT90
Zasłużeni



Informacje
malopolskie

LPG: Nie
Imię: Wojtek
Wiek: 33
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 156
Skąd: Kraków
Wysłany: 26 Lipiec 2011, 17:50   
   Moje auto: GOLF IV


Rikitiki :beksa: szerokości nową furą :cmok:
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2 
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Prezentacja naszych pojazdów » In The Black - Corsa B
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.