Przesunięty przez: Kaszubski
23 Marzec 2016, 16:48
Czym wyczyścić fotele ?
Autor Wiadomość
 lukaszeq35


Informacje
dolnoslaskie

LPG: Nie
Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2011
Posty: 9
Skąd: Lubań
Wysłany: 20 Lipiec 2011, 11:25   Czym wyczyścić fotele ?

Witam,
Otóż w mojej corsie są takie jasne fotele i strasznie dużo mam na nich plam, tez widać że wtarty jest w nie taki kurz. Ja widzę na to jedno rozwiązanie... pokrowce na fotele, ale pokrowce to wiocha... :( a więc czym można wyczyścić fotele ? !!!
 
 
     
 spidan
Zasłużeni
Beatka + 29.10.2010



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Tak
Klub: Astra Club
Pomógł: 29 razy
Wiek: 46
Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 993
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: 20 Lipiec 2011, 12:17   
   Moje auto: ASTRA G


Udaj się do firmy, która zajmuje się profesjonalnym czyszczeniem (praniem ) tapicerki. Zapłacisz 120 zł - a odbierzesz auto umyte wewnątrz i na zewnątrz, czyściutkie pachnące. Do Zgorzelca nie masz daleko - dam Ci namiary gdybyś był zainteresowany.
No chyba, że masz dostęp do odkurzacza piorącego i masz ochotę samemu popracować. Pozostaje dokupić środki do prania i trochę wolnego czasu.
 
 
     
 Wodzu



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Tak
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 34
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: 20 Lipiec 2011, 22:34   

Dokładnie :) Najlepiej je wyprać w firmie czyszczącej :ojh2:

Jak jesteś zainteresowany -> PW
 
 
     
 fredzia55


Informacje
dolnoslaskie

Pomogła: 2 razy
Wiek: 68
Dołączyła: 16 Mar 2009
Posty: 70
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: 21 Lipiec 2011, 00:50   

Spidan i Wodzu maja rację-obaj wiedzą o czym mówią, a efekty mogę ocenić po swoich rzeczach,które "zrobili"
 
 
     
 lukaszeq35


Informacje
dolnoslaskie

LPG: Nie
Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2011
Posty: 9
Skąd: Lubań
Wysłany: 23 Lipiec 2011, 09:31   

Widzę że mnie Zgorzelec dopadł... :P Hmm, jako do auto cosmetyki to w Lubaniu też jest, ale jak bym miał dawać auto, do auto cosmetyki to do Gryfowa. Ale jestem ciekawy jakie są ceny, u mnie w Lubaniu, a ile w Gryfowie bo jeśli różnica jest miedzy 10-20 zł to mi się nie opłaca jechać ani do Zgola ani do Gryfowa bo paliwo też kosztuje :P z góry dzięki i jak możecie to jeszcze adres podajcie :)
 
 
     
 fredzia55


Informacje
dolnoslaskie

Pomogła: 2 razy
Wiek: 68
Dołączyła: 16 Mar 2009
Posty: 70
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: 23 Lipiec 2011, 10:20   

Witaj!! Dopadł nie dopadł, ale wiemy o czym mowa - pisz do Wodza :) ) na pw :piwko: .
 
 
     
 spidan
Zasłużeni
Beatka + 29.10.2010



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Tak
Klub: Astra Club
Pomógł: 29 razy
Wiek: 46
Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 993
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: 23 Lipiec 2011, 17:48   
   Moje auto: ASTRA G


Nie marudź o kosztach dojazdu - popatrz na to z perspektywy możliwości odbycia Twojego pierwszego spota z klubowiczami. Pierwsze koty za płoty :) połączysz przyjemne z pożytecznym
 
 
     
 lukaszeq35


Informacje
dolnoslaskie

LPG: Nie
Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2011
Posty: 9
Skąd: Lubań
Wysłany: 24 Lipiec 2011, 13:11   

Widzę że ta propozycja powoli robi się nie do odrzucenia xD a co pracujesz tam ? :>
Dostanę ten adres w końcu czy nie ! ? :P
 
 
     
 glista14


Informacje
lubuskie

Wiek: 36
Dołączył: 26 Kwi 2010
Posty: 78
Skąd: Lublin
Wysłany: 24 Lipiec 2011, 17:33   

Jedź i upierz fotele w firmie, ja mam firmę i piorę tapicerki, za corse 100-120 to jest max jak ktoś powie więcej to nie warto. ja za 120 robię pranie foteli boczków, podłogi i mycie plastików w średniej wielkości aucie. Więc 100 to cena w sam raz. przypilnuj tylko żeby ci dużo wody w boczki nie lali, bo w corsach lubią się później rozklejać, albo niech dadzą gwarancje na to że się po paru dniach nie zaczną odklejać.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Wyposażenie wnętrza » Czym wyczyścić fotele ?
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.