moja corsa c 1,7 DTi Sport
Autor Wiadomość
 winio20


Informacje
mazowieckie

Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 2
Skąd: płock
Wysłany: 16 Lipiec 2011, 18:48   moja corsa c 1,7 DTi Sport

Wyposażenie :
przednie lampy soczewkowe
klimatyzacja
el. szyby i lusterka
białe zegary
oryginalne alufelgi 15
zdiete oznaczenia tylnej klapy
stożkowy filtr powietrza ( nie wiem czy niewymienic na zwykły) :nocom2:

http://imageshack.us/phot...dsc00284ez.jpg/

http://imageshack.us/phot.../dsc00285k.jpg/

http://imageshack.us/phot...dsc00288ai.jpg/






 
 
     
 xxyy777e



Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Imię: m
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 29 Lis 2009
Posty: 350
Skąd: Warszawa
Wysłany: 16 Lipiec 2011, 20:39   
   Moje auto: Nissan Juke 1.5 dCi & Fiesta MK7


To chyba ta fura:
http://allegro.pl/oplacon...1631844174.html

Oglądałem ją już w marzec/kwiecień tego roku. Na zdjęciach lepiej wyglądała niż na żywo, w końcu wystawił ją zawodowy handlarz.
Mam nadzieję, że to tylko pierwsze wrażenie. Na mnie i chyba na sporej liczbie odwiedzających nie wywarła dobrego wrażenia, zwłaszcza lewy bok auta, zderzak przedni przykręcony na blachowkręty, środek strasznie zmęczony. Dobrze, że zdjąłeś czerwone osłony na siedzenia. Od marca co 2 tygodnie była na allegro i miała średnio około 4 tyś. odsłon aukcja. Tak odpicowanej fury na sprzedaż dawno nie widziałem aż lepiła się od nabłyszczaczy.
Zdjęte oznaczenia tył - bo klapa była lakierowana.
Obejrzyj dokładnie lewy bok auta aby nic Cię nie zaskoczyło - był robiony.

Ten stożek robił jakiś pseudo tuner bez sensu założony. Kto wkłada coś takiego do silnika bez zimnego dolotu powietrza oraz nie odgradza go od komory silnika. Stożek bezpośrednio z komory silnika zasysa gorące powietrze. To pogarsza osiągi. Seryjna puszka i jeśli koniecznie chcesz sportowy dolot to daj wkładkę KN i to ma sens.
Czyszczenie i dbanie o taki filtr jest jednak upierdliwe, mycie nasączanie olejkami.
Nie spodziewaj się jednak cudów, poprawa osiągów będzie się mieściła w granicach błędu pomiarowego.
Chyba prościej co 10 tyś km. wymienić standartowy filtr powietrza za 25 zł.

Jeśli koniecznie chcesz więcej mocy zrób Chip Tuning i spokojnie wyciśniesz z tego silnika 95KM
 
 
     
 winio20


Informacje
mazowieckie

Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 2
Skąd: płock
Wysłany: 17 Lipiec 2011, 01:35   

ale mię teraz zbiłeś z tropu faktycznie lewy zderzak jest na wkręt ale niecały tylko ta plastikowa cześć co do lewego przedniego boku no nie zauważyłem nic do tej pory się nieodróżniania ale jeśli tak mówisz to z czasem na pewno różnica będzie bardziej widoczna na oznaczenia tylnej klapy też bym nie wpadł że miała taką historie ... z tym stożkowym filtrem na pewno wymienię go na zwykły.
 
 
     
 xxyy777e



Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Imię: m
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 29 Lis 2009
Posty: 350
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17 Lipiec 2011, 18:11   
   Moje auto: Nissan Juke 1.5 dCi & Fiesta MK7


Kupiłeś nie ma co płakać. Dla mnie na zdjęciach aż za ładna była i pokusiłem się o przyjazd. Babka pokazywała mi ten samochód na placu przed warsztatem blacharsko lakierniczym chyba brata...
Pożyczyłem miernik grubości lakieru od znajomego i całą ją zmierzyłem.
Na 100% lewy bok nie jest oryginalny i tył. Pytanie tylko jak bardzo była uszkodzona ? Czy to tylko lakierowanie czy większe kombinacje ?
Na spokojnie obejrzyj aby nie było niespodzianek i tyle, jeździć.
Stresowałbym się gdybym wydal na auto 100 tyś zł i wyszły takie kwiatki, a to tylko 11 tyś.
Wtedy gdy ja oglądałem była cena ok. 13 tyś zł. Jak dla mnie ta cena nie była adekwatna do stanu samochodu. W tej cenie a nawet niższej widziałem ładniejsze corsy c i zrezygnowałem.
Obecnie mam swoją 3cią corsę C więc naoglądałem się już sporo tych aut.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa C - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Prezentacja naszych pojazdów » moja corsa c 1,7 DTi Sport
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.