Przesunięty przez: west
14 Lipiec 2011, 13:24
Mechanik Katowice
Autor Wiadomość
 Radek


Informacje
LPG: Tak
Wiek: 30
Dołączył: 27 Maj 2011
Posty: 7
Skąd: Chorzów
Wysłany: 14 Lipiec 2011, 11:31   Mechanik Katowice

Witam ! Od razu piszę , że nie wiem czy ten dział jest odpowiedni , lecz nie mam pojęcia gdzie to napisać . Do rzeczy - ostatnio od znajomego dostałem informację chłopakach z Katowic , którzy zajmują się naprawą pojazdów , specjalizują się w Oplach i Fordach . Przyjechałem do nich rano koło 10 - powiedziałem co mnie boli , jeden z mechaników odwiózł mnie do domu . O 13 miałem telefon , że wszystko zrobione - wymiana oleju z filtrem, pasek osprzętu , lewa gałka , prawy sworzeń , wymienione łożysko w kole , podciągnięty ręczny , wymieniona uszczelka pokrywy silnika . Nawet mi "od siebie " zaspawali dziurę w wydechu o której nie miałem pojęcia . Cena za to wszystko - po prostu poezja . Serwis znajduje się w Katowicach na ul. Siemianowickiej 40 . Dojazd trochę ciężki ale na prawdę się opłaca . Polecam !!

[ Dodano: 14 Lipiec 2011, 11:32 ]
Mogę podać do nich numer kontaktowy jeżeli ktoś będzie zainteresowany :)

[ Dodano: 14 Lipiec 2011, 11:34 ]
Znalazłem odpowiedni dział . Jak by Administrator był taki miły i przeniósł mój temat :) Dzięki :)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Giełda » Warsztaty oraz sklepy » Mechanik Katowice
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.