Przesunięty przez: Kaszubski
12 Kwiecień 2016, 19:46
Pytanko
Autor Wiadomość
 Radek


Informacje
LPG: Tak
Wiek: 31
Dołączył: 27 Maj 2011
Posty: 7
Skąd: Chorzów
Wysłany: 8 Czerwiec 2011, 21:27   Pytanko

WItam ! Jestem nowy , mam Corse B 1994 rok 1.4 60 KM niby jakas wersja sport , kupiona pare tygodni temu , mam pare pytań :
1. Pokrowce , mam fotele kubełkowe , jakie pokrowce moge założyc ? http://allegro.pl/pokrowc...1637711944.html czy te będą odpowiednie ?
2. Radio - mam takie szajskie , że mi nawet radio "harczy" http://allegro.pl/pioneer...1649566219.html bedzie dobre ?
3. Audio - jakies 6'9" do tyłu ? Mam z przodu seryjne , i takie małe nad klamką . Wystarczą "jajka" do tego ?
4. Wycieraczki przednie - zacinają sie , czytalem , ze silniczek , ale wyczyścilem , wszystko ok tylko nie wiem o co chodzi , może przełącznik przyt kierownicy ?
5. Pasek - jak deszcz pada piszczy - jak sucho nie , podciagnałem . Podczas deszczu ten typ tak ma ? :uuu:

Na razie tyle . Proszę o wyrozumiałość :) Z góry dzięki za podpowiedzi . Pozdrawiam RAdek
 
 
     
 OL!
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 9 Czerwiec 2011, 03:08   

ad.1 - TAK
ad.2 - TAK
ad.3 - TAK
ad.4 - TAK
ad.5 - TAK
ad.6 - TAK
ad.7 - TAK

czekaj - 5 pytań było .. rozpędziłem się - ale masz odpowiedz już na kolejne jak by co ;)
 
     
 Radek


Informacje
LPG: Tak
Wiek: 31
Dołączył: 27 Maj 2011
Posty: 7
Skąd: Chorzów
Wysłany: 9 Czerwiec 2011, 09:03   

Dzięki Ci wielkie dobry człowieku :) :piwo:

[ Dodano: 13 Czerwiec 2011, 22:54 ]
Jeszcze jedna sprawa , nie chcę zaśmiecać innych postów .
Kupie tanie CB z anteną do mojej corsy. Może być używka w dobrym stanie lub nowy :)
Pozdrawiam !
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Inne » Pytanko
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.