[Corsa C] Sosnowiecki przecinak :) 1.2 16V, 3D, 2003
Autor Wiadomość
 er4S3r



Informacje
LPG: Nie
Wiek: 34
Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 6
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 18 Kwiecień 2011, 21:16   [Corsa C] Sosnowiecki przecinak :) 1.2 16V, 3D, 2003

Witam wszystkich serdecznie,

Jestem tutaj nowy i chciałbym zacząć od zaprezentowania siebie (czyt. swojej Corsy)
ja nazywam się Paweł, lat 22, a poniżej moje maleństwo (dzisiaj woskowane) :)

Rok: 2003
Przebieg 134 000km
1.2 16V 75KM
Wyposażenie niestety podstawowe, nie ma nawet klimy ... Ale sam za to dołożyłem centralny zamek i alarm.
Mój pierwszy samochód, prawo jazdy od 1 marca tego roku więc dopiero zaczynam swoją praktyczną przygodę z motoryzacją w której towarzyszy mi sympatyczna Corsa :)

Wcześniej przez rok jeździła nią moja mama, ale kupiła sobie nowy samochód i dzięki temu ja odziedziczyłem sprawdzoną już Corsę :)

















 
 
     
 Zeniu



Informacje
Pomógł: 4 razy
Wiek: 35
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 208
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 18 Kwiecień 2011, 21:24   
   Moje auto: Laguna II PHII


Sosnowiec, Lenartowicza :D witam swojaka na forum ;) ładna Corsa - zawsze chciałem 3drzwi ;<, czekamy na aktywny udział w życiu klubu i oczywiście na spoty ;) jakieś plany związane z modyfikacją pojazdu? :]
 
 
     
 er4S3r



Informacje
LPG: Nie
Wiek: 34
Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 6
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 18 Kwiecień 2011, 21:34   

Haha, witam witam :) specjalnie użyłem w temacie słowa "Sosnowiecki" bo liczyłem, że odezwiesz się kolego bo tylko Ty chyba jesteś z Sosnowca na tym forum, a od teraz również ja :) Już wcześniej oglądałem Twój profil i piękną białą Corsę, której mogę pogratulować bo robi wrażenie :)

Co do modyfikacji to moim marzeniem są jakieś fajnie alusy (najlepiej 15tki) bo na tych trzynastkach to trochę buja na zakręcie, ale nie wiem czy to coś da więc bardzo proszę o wypowiedź czy jest jakiś efekt przy zmianie kół jeśli ktoś coś wie na ten temat :) . Z kasą ostatnio nie szaleje, tym bardziej, że przekładnie mam do roboty bo trochę mi stuka jak jadę i mam leciutki luz w kierownicy (jak kręcę energicznie w miejscu raz w lewo raz w prawo to najlepiej wtedy słychać)
 
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 18 Kwiecień 2011, 21:42   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Witamy na Forum :) :zyzio:

Corsa Ładna Taka Szara :) Popieram przedmówcę mam nadzieję ze czasem na jakiegoś spota Się pojawisz :)

Bujanie to nie koniecznie tylko wina oponek ale między innymi..

A narazie Dbać i jeździć :) Pozdrowienia :)
 
 
     
 Zeniu



Informacje
Pomógł: 4 razy
Wiek: 35
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 208
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 18 Kwiecień 2011, 21:56   
   Moje auto: Laguna II PHII


er4S3r, do wymiany końcówki drążka kierowniczego - około 30zł za strone + robocizna, sprawdzić stabilizatory i wydaje mi się ża 14" styka - jak bym się chętnie przesiadł na 14" :) )
 
 
     
 er4S3r



Informacje
LPG: Nie
Wiek: 34
Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 6
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 18 Kwiecień 2011, 22:06   

hm.. powiedzieli mi w warsztacie na naftowej, że przekładnia do roboty i że 550zł za regenerację.... ;]

Gumy od stabilizatorów były wymieniane niecały rok temu bo stukało w prawym kole niedługo po zakupie. No więc wymieniliśmy...
 
 
     
 Cz@rek



Informacje
opolskie

Imię: Jarek
Pomógł: 2 razy
Wiek: 40
Dołączył: 22 Lip 2009
Posty: 163
Skąd: Opole
Wysłany: 18 Kwiecień 2011, 22:24   
   Moje auto: Corsa C 1.2 Black&Silver


Bardzo fajna CC nie wiem dlaczego ale przedlifty zawsze mi się bardziej podobają, moim zdaniem fajna baza do jakiś małych modów: ciemne tylne klosze ala GSi, srebrne nakładki na konsole rozjaśniły by trochę wnętrze no i felga

Zeniu napisał/a:
wydaje mi się ża 14" styka - jak bym się chętnie przesiadł na 14" :) )


nie no nie przesadzaj ja się przesiadłem na 15 i profil 50 i jest gites lans i bans <ave> pewnie ze tłucze ale się przyzwyczaiłem (jak by co to po świętach moje poprzednie 14 Ronala będą do na sprzedaż w korzystnej cenie (plus zimowe 13 w prezencie i śrubki) bo leżą już od jakiegoś czasu i ten co obiecał je wziąść nie bierze a potrzebne mi miejsce w garażu)

[ Dodano: 18 Kwiecień 2011, 21:26 ]
er4S3r napisał/a:
hm.. powiedzieli mi w warsztacie na naftowej, że przekładnia do roboty i że 550zł za regenerację.... ;]

Gumy od stabilizatorów były wymieniane niecały rok temu bo stukało w prawym kole niedługo po zakupie. No więc wymieniliśmy...


klasyka w CC tez to mam
 
 
     
 er4S3r



Informacje
LPG: Nie
Wiek: 34
Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 6
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 18 Kwiecień 2011, 22:31   

Ale gumy czy przekładnia to klasyka w Corsie C? :) Bo być może jest tak jak Zeniu mówi, że wcale nie mam przekładni do roboty tylko coś innego bo sami wiecie jak to na warsztatach jest... a żal by mi było 550zł wywalić niepotrzebnie ;/
 
 
     
 Cz@rek



Informacje
opolskie

Imię: Jarek
Pomógł: 2 razy
Wiek: 40
Dołączył: 22 Lip 2009
Posty: 163
Skąd: Opole
Wysłany: 18 Kwiecień 2011, 22:41   
   Moje auto: Corsa C 1.2 Black&Silver


er4S3r napisał/a:
Ale gumy czy przekładnia to klasyka w Corsie C?


Przekładnia u mnie właśnie ona stuka, ale narazie tragedi nie ma
 
 
     
 er4S3r



Informacje
LPG: Nie
Wiek: 34
Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 6
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 18 Kwiecień 2011, 22:58   

u mnie bardzo dobrze słychać jak po kostce jadę. Mechanicy mi powiedzieli jakiś czas temu, żeby się zgłosić za miesiąc lub 2 do nich z tą przekładnią więc planuję jakoś na początku maja jechać. W końcu pozbędę się tego uporczywego stukania... :)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa C - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Prezentacja naszych pojazdów » [Corsa C] Sosnowiecki przecinak :) 1.2 16V, 3D, 2003
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.