Przesunięty przez: Kaszubski
12 Kwiecień 2016, 19:26
Seryjna wtyczka anteny w Corsie B
Autor Wiadomość
 rouza
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 28 Styczeń 2008, 20:20   Seryjna wtyczka anteny w Corsie B

Witam
Czy można gdzieś dostać wtyczkę do anteny do seryjnego radia opla. Poprzedni właściciel, nie był za bardzo rozgarnięty i obciął ową wtyczkę pozostawiając "goły kabel", narazie wmontowałem drucik do gniazda w radiu. Przy wyłączonym zapłonie radio odbiera bez zarzutu, ale po włączeniu zapłonu strasznie szumi, myślę, że to wina braku końcówki, czy można gdzieś ją dokupić pobiegałem po kilku sklepach ale nigdzie nie mogę takiej dostać.
Ostatnio zmieniony przez 12 Luty 2008, 21:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
 dudu
elektronika/audio pokrewne


Informacje
Imię: Łukasz
Pomógł: 29 razy
Wiek: 35
Dołączył: 06 Mar 2008
Posty: 943
Skąd: Pleszew
Wysłany: 20 Marzec 2008, 13:11   
   Moje auto: Citroen C3 1.4 HDI


nie jestem pewien czy to przyczyna końcówki anteny. wg mnie to może być padnienty tyrystor a radiu albo kondensator powietrzny. a tak wogóle to jaki masz zapłon? na układzie elektronicznym? jeśli tak to są w nim zawarte elementy strasznie zakłócające i wytwarzające własne fale magnetyczne. jeśli to ten zapłon to niestety ale będziesz musiał go zastąpić zwykłym starterem. a jeśli to nie starter to podjedź kiedyś do sklepu elektronicznego i powiedz o swoim problemie. tam na pewno ci doradzą co możesz zrobić i co możesz kupić, by sygnał z radia nie był zakłócany.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Karoseria » Seryjna wtyczka anteny w Corsie B
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.