Przesunięty przez: Kaszubski
10 Lipiec 2016, 17:11
odciecie zapłonu-na czym? 1.3cdti
Autor Wiadomość
 jarek-j


Informacje
lodzkie

Wiek: 46
Dołączył: 07 Gru 2010
Posty: 3
Skąd: Warta
Wysłany: 11 Grudzień 2010, 14:48   odciecie zapłonu-na czym? 1.3cdti

cześć,witam wszystkich forumowiczow.Kupiłem wlaśnie corse c 1.3 cdti 2004r. i chce założyc jakieś ukryte odcięcie zapołonu,zapobiegające kradzierzy.Moze ktos by mi doradził na czym założyć takie odcięcie -na którym kablu,zeby nic nie uszkodzić.Z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi.Jarek
Ostatnio zmieniony przez jarek-j 14 Grudzień 2010, 00:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
 Finos
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 13 Grudzień 2010, 20:22   

Po pierwsze:



Po drugie: na przekaźnik świec albo pompy. Chociaż pompy bym w dieslu nie ruszał, co by go przypadkiem nie zapowietrzyć
 
     
 jarek-j


Informacje
lodzkie

Wiek: 46
Dołączył: 07 Gru 2010
Posty: 3
Skąd: Warta
Wysłany: 24 Grudzień 2010, 11:33   

cześć,może ktoś jeszcze ma jakieś pomysły?
 
 
     
 xc13


Informacje
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 6
Skąd: katowice
Wysłany: 27 Styczeń 2011, 13:41   

Finos napisał/a:
na przekaźnik świec albo pompy. Chociaż pompy bym w dieslu nie ruszał, co by go przypadkiem nie zapowietrzyć
nigdy nie zakładac blokady na przekaznik świec...
Najlepiej założyć odciecie na rozrusznik....
 
 
     
 andreee


Informacje
malopolskie

LPG: Nie
Wiek: 35
Dołączył: 03 Lut 2011
Posty: 6
Skąd: Kraków
Wysłany: 4 Luty 2011, 03:36   
   Moje auto: Kadett D 1.3S Vectra A 1.6NZ


Ja npiszę tyle, że jakbyś kupił poloneza to i owszem można się bawić w cięcie instalki. Ale skoro stać Cię na zakup takowej corsiny, to na pewno wielkim wydatkiem nie będzie założenie alarmu albo od biedy immobilaisera- choć ten to mi się wydaje jest w standardzie. ALe i tak dla chcącego nic trudnego i jakby ktoś Ci ją chciał buchnąć to co bys nie zrobił i tak mu nie przeszkodzisz. Ale na twoje szczęście to nie golf czy passat więc masz raczej małą szanse, że ktoś ci corsinę sprzątnie
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa C - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa C » Układ elektryczny, zapłon » odciecie zapłonu-na czym? 1.3cdti
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.