Przesunięty przez: Kaszubski
6 Lipiec 2016, 10:00
Problem z wycieraczkami..corsa b 1.4
Autor Wiadomość
 grzegorz359
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 10 Grudzień 2009, 20:45   Problem z wycieraczkami..corsa b 1.4

Witam..od niedawna jestem posiadaczem corsy..mam problem..wlanczam spryskiwacze i wycieraczka sciera szybe ze 3 razy po czym zamiast zatrzymac sie na samym dole..zatrzymuje sie zazwyczaj na srodku szyby itp..czy to normalne??prosze o pomoc

Post nie zgodny z regulaminem. Na forum należy bezwzględnie używać polskich znaków diakrytycznych (ą, ę, ć, ż itp), oraz stosować się do zasad ortografii i gramatyki. Poprawia to czytelność i umożliwia szybsze rozwiązanie problemu. Proszę poprawić post.
Ostatnio zmieniony przez 10 Grudzień 2009, 21:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
 Piter503


Informacje
dolnoslaskie

Pomógł: 3 razy
Wiek: 42
Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 119
Skąd: Wrocław
Wysłany: 10 Grudzień 2009, 21:36   

Raczej nie jest to normalne, miałem kiedyś podobnie objawy, dodatkowo wycieraczka skakała mi po szybie, (używałem zwykłych z hipermarketu) w moim przypadku pomogła wymiana wycieraczek na Bosha i od tamtej pory wszystko ok:gutt2: jeśli nie pomoże wymiana problem może być w śilniczku
 
 
     
 Damien91



Informacje
LPG: Nie
Wiek: 32
Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 2
Skąd: Szczecin
Wysłany: 10 Grudzień 2009, 22:10   

Witam !
Mam również ten sam problem w 1.5 TD , również czekam na odpowiedź ;)
 
 
     
 klapek


Informacje
LPG: Tak
Imię: Marcin
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 77
Skąd: Poznań
Wysłany: 10 Grudzień 2009, 22:52   
   Moje auto: corsovectroastra


też mam ten problem a nowe i sprawne wycieraczki
 
 
     
 grzegorz359
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 11 Grudzień 2009, 19:29   

No dzięki za info..:)..ale to będzie raczej problem z tym silniczkiem..bo wycieraczki sa ok..sam już nie wiem :ojj:
 
     
 maaly4


Informacje
lubuskie

Wiek: 43
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 8
Skąd: Rzepin
Wysłany: 13 Grudzień 2009, 14:28   

witam - a ja proponuje zerknąć na stan przewodów w miejscu zgięcia miedzy klapą a dachem - miałem juz tak raz tyle że w kombi - rozciąłem otoczkę wiązki kabli i okazało się że popękane były przewody i się zwarcie robiło, a wycieraczka zatrzymywała się gdzie chciała - pozdrawiam - miejsce to zaznaczyłem na zał. foto
 
 
     
 Gacmar


Informacje
lodzkie

LPG: Tak
Wiek: 52
Dołączył: 14 Wrz 2009
Posty: 2
Skąd: Pabianice
Wysłany: 30 Czerwiec 2010, 23:31   

Ten sam problem rozwiązałem wymieniając przekaźnik czasowy wycieraczek.Otwierając osłonę pod kierownicą po lewej stronie,znajdują się tam bezpieczniki oraz przekaźniki.Na osłonie od wewnętrznej strony jest opis ich położenia.

Na forum używamy polskich znaków (punkt 4 regulaminu). Post do poprawki,następnym razem będzie warn x2.
Edytowałem - 82yeti
Ostatnio zmieniony przez 82yeti 1 Lipiec 2010, 18:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
 Piter503


Informacje
dolnoslaskie

Pomógł: 3 razy
Wiek: 42
Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 119
Skąd: Wrocław
Wysłany: 14 Styczeń 2011, 20:07   

Gacmar napisał/a:
Ten sam problem rozwiązałem wymieniając przekaźnik czasowy wycieraczek.


zgadza się! jak wcześniej pisałem pomogła mi wymiana wycieraczek, ale tylko na krótki czas :/ przekaźnik rozwiązał ten problem.

tak wygląda: http://www.aps.net.pl/skl...oducts_id=10903

a znajduje się dokładnie tam gdzie opisał to Gacmar

wymiana zajmuje ok. 1 minuty :)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Karoseria » Problem z wycieraczkami..corsa b 1.4
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.