Przesunięty przez: Kaszubski
6 Maj 2017, 17:33
I Ty możesz zostać Świętym Mikałajem
Autor Wiadomość
 PiotrK65
i Beatka na zawsze



Informacje
pomorskie

Pomógł: 9 razy
Wiek: 58
Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 386
Skąd: Gdańsk
  Wysłany: 25 Listopad 2010, 19:29   I Ty możesz zostać Świętym Mikałajem

Drogie 3City Team, dostałem dzisiaj takie PW od kolegi o nicku Abnaki:
Cytat:
Witam nazywam się Krzysztof Wasilewski jestem prezesem Policyjnego klubu Honorowych dawców krwi w Gdyni razem z klubami astra, omega i calibra organizujemy ambulansową zbiórkę krwi połączoną ze zlotem samochodów Opel. Akcja odbędzie się 4 grudnia 2010r w godz. 10-14 Bulwar nadmorski koniec ul Aleja Piłsudskiego w Gdyni. Czy jesteście zainteresowani wzięciem udziału? jak coś proszę o kontakt hdkpolicjagdynia@wp.pl zbiórka pod hasłem i ty zostań świętym mikołajem , oprócz zbiórki krwi będziemy zbierać pieniążki dla potrzebujących głownie z domów dziecka. ( czapki mikołajowe pożądane)


Co Wy na to ?
Ja myślę, że warto by się wybrać, bez względu na to, czy ktoś może oddać krew, czy nie. Obiecałem, że po uzgodnieniach dam znać czy się pojawimy. Z uwagi na to, że w niedzielę po południu (28.11.20100 jestem w pracy i nie wiem, czy pojawię się na spocie (może się pojawię, ale może zaistnieć tzw. "siła wyższa") temat do dyskusji zamieszczam tutaj. Proszę o wypowiedzi w tym temacie.

(Listę proszę skopiować i umieścić w swoim poście)
Lista chętnych:
1. PiotrK65
 
 
     
 andrzej_m55


Informacje
pomorskie

LPG: Tak
Dołączył: 14 Lis 2009
Posty: 26
Skąd: Gdynia
Wysłany: 26 Listopad 2010, 13:10   

Witam.
Bardzo zacny cel i tam się zjawię.
Dobrze by było jeśli byś wyznaczył godzinę spotkania.
 
 
     
 PiotrK65
i Beatka na zawsze



Informacje
pomorskie

Pomógł: 9 razy
Wiek: 58
Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 386
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 26 Listopad 2010, 22:58   

Godzina jest podana: 10.00 - w dniu 04.12.2010 koniec Alei Piłsudskiego w Gdyni (ale myślę, że możemy spotkać się w tym miejscu około 9:30)

Lista chetnych:
1. PiotrK65 - ja niestety odpadam, bardzo chciałem być, ale niestety - siła wyższa
2. andrzej_m55
Ostatnio zmieniony przez PiotrK65 3 Grudzień 2010, 07:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
 RudaMaruda


Informacje
pomorskie

Pomogła: 1 raz
Wiek: 35
Dołączyła: 06 Kwi 2009
Posty: 37
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 27 Listopad 2010, 19:33   

Ja niestety nie dam rady, ale cała akcja świetna :)
 
 
     
 PiotrK65
i Beatka na zawsze



Informacje
pomorskie

Pomógł: 9 razy
Wiek: 58
Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 386
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 3 Grudzień 2010, 07:16   

Niestety mnie również nie będzie. Siła wyższa, mam problem z zawieszeniem i przy takiej pogodzie wolę nie ryzykować. :ojh2:
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Witamy w klubie! » Grupy FKC » Grupa pomorskie » I Ty możesz zostać Świętym Mikałajem
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.