Przesunięty przez: Kaszubski
16 Marzec 2016, 13:32
Pilny temat przy zakupie corsy d van :)
Autor Wiadomość
 pavka


Informacje
dolnoslaskie

Dołączył: 28 Lis 2010
Posty: 3
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 29 Listopad 2010, 00:29   Pilny temat przy zakupie corsy d van :)
   Moje auto: Brak


Witam wszystkich :)

To mój pierwszy post i od razu duży temat ale niestety .... ; - (

Pali mnie termin gdyż do wtorku muszę podpisać umowę/najlepiej sfinalizować kredyt/ na corse van. Znalazłem jedną ciekawą w Warszawie (450 km ode mnie) i szukam kogoś (zrewanżuję się) co by mógł ją obejrzeć najlepiej jutro :)


A może już ją ktoś oglądał? Ewentualnie może ktoś coś wie o tym komisie? (eurosamochody.pl)

link do auta http://www.autoefl.pl/gie...l.asp?idp=59141

Auto ma ciekawe (jak na van wyposażenie - el. szyby + klima - rzadki komplet) no i ten przebieg podobno 20.000. Nie oglądałem nigdy corsy nie użytkowałem też auta poniżej 100.000 przebiegu to nie wiem jak się zabrać do tego za bardzo.... U siebie na miejscu znam paru mechaników obiektywnych a tam klops... (nie wiem gdzie sprawdzić (pewnie dookoła sami znajomi ;-) , nie wiem za ile... )

Proszę o ocenę tego autka łącznię z ceną...

Za wszystkie sugestie serdeczne dzięki.

P.s. jeśli ktoś ma jakiś ciekawy namiar na corsy D van (benzyna/diesel) ale nie "golasy" to będę zobowiązany.

Pozdrowienia z zaśnieżonych Karkonoszy i mam nadzieję , że do środy dołączę do szczęśliwych posiadaczy Corsy (białej, wersji D VAN :)
 
 
     
 Finos
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 29 Listopad 2010, 00:54   

Co do Corsy D się nie wypowiem, ale jak kolega zakupi autko to zapraszam na jeden z naszych przyszłych spotów w Jeleniej Górze.

http://www.klubcorsa.pl/g...odnie-vf116.htm
 
     
 pavka


Informacje
dolnoslaskie

Dołączył: 28 Lis 2010
Posty: 3
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 29 Listopad 2010, 09:56   
   Moje auto: Brak


Nieaktualny link, okazało się , że to wabik... mają corsy d ale albo bez klimy albo bez elektryki a zależało mi na tych 2 rzeczach :(

Szukam dalej.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Giełda » Kupię samochód » Corsa Combo » Pilny temat przy zakupie corsy d van :)
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.