Przesunięty przez: Kaszubski
9 Lipiec 2016, 10:44
Problem cd navi 60
Autor Wiadomość
 bartherk


Informacje
LPG: Nie
Wiek: 39
Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 4
Skąd: Ustroń
Wysłany: 5 Listopad 2010, 15:52   Problem cd navi 60

Cd nie odczytuje nic, orginału, nagranych nawet płyty czyszczącej i nie wiem co zrobic?? navi działa bez problemu choc nie używam auto sprowadzone wiec navi tez zagraniczne:(
 
 
     
 mauro



Informacje
lodzkie

LPG: Nie
Pomógł: 3 razy
Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 356
Skąd: Łódź
Wysłany: 5 Listopad 2010, 20:01   
   Moje auto: Bagażnik Flex Fix


Co oznacza że navi zagraniczne? Ja też mam auto sprowadzone, jeżeli nie odczytuje Ci żadnej płyty to pewnie walnięty masz jeden laser od audio, najlepiej zagadać z kimś co zajmuje się tym profesjonalnie. na forum www.projektnavi.pl chłopaki potrafią naprawić prawie wszystko więc możesz z nimi zagadać. Powiedz tylko co znaczy zagraniczna navi, bo te navigacje działają na cały świat, musisz mieć tylko specjalną płytkę, chociaż jeżeli to jest niemiecka to ona też ma mapy polski (moja ma a jest DE)
 
 
     
 bartherk


Informacje
LPG: Nie
Wiek: 39
Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 4
Skąd: Ustroń
Wysłany: 14 Listopad 2010, 19:37   invalid cd

co do Cd no musze go gdzieś zawiesć żeby ktos popatrzył na niego i odezwe sie na forum Wołka:) z tym jakos dam rade bo wyglada że na serio jest walniety laser. Co do Navi nie pokazuje nic tylko Route cannot be calkuleted , jedynie co raz w Katowicach pokazało mi 2 nazwy ulic po skręceniu w boczna uliczke" na Giszowiec" az do Ustronia nic:( wiec nie wiem czy mapy sa takie słabe czy poprostu cos nie działa. A płyte mam orginalną.
 
 
     
 mauro



Informacje
lodzkie

LPG: Nie
Pomógł: 3 razy
Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 356
Skąd: Łódź
Wysłany: 15 Listopad 2010, 21:41   
   Moje auto: Bagażnik Flex Fix


jak masz znalziony sygnał gps to naciśnij przycisk info aby pokazał ci współrzędne gps, sprawdź poprawność tych współrzędnych. Jeżeli są złe to jest to najczęstsza usterka tego urządzenia i już 4 przypadek, który znam osobiście. SIG_MAN z forum Wołka zna ten problem i bodajże za 250 zł to naprawia, jest jeszcze firma z Kielc (tel kontaktowy 501166122) która powiedziała mi za to 200 i 3 godz., roboty. Więc nie jest to nic straconego. Jeżeli współrzędne masz ok, to wejdź w menu serwisowe (przytrzymaj przycisk settings aż usłyszysz beep) następnie wejdź do navi i naciśnij ponownie przycisk navi. Pojawią ci się informacje serwisowe, nie pamiętam dokładnie ale chyba na drugim ekranie (przełączasz przyciskiem navi) masz informację na temat używanego sygnały gps oraz zapamiętanego powinny być zbieżne i zmieniać się wraz ze zmianą położenia pojazdu. Jeżeli jeden z nich się nie zmienia to masz walnięty (nie jestem pewien nazwy) procesor pyłkowy on odpowiada za zmianę położenia map względem sygnału gps. Dokładnie wytłumaczy Ci kolega SIG_MAN, chyba że biżej masz do Kielc niż do wawy.
 
 
     
 bartherk


Informacje
LPG: Nie
Wiek: 39
Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 4
Skąd: Ustroń
Wysłany: 17 Listopad 2010, 17:52   cd navi 60

czesc

no współżedne są ok i dobrze sie zmieniają!! ale nie moge wejsc w te ustawienia nic sie nie dzieje gdy przytrzymuje navi??

a to ogólna odpowiedz Sig Mana z projekt navi

CD60 ma te same mapy co CD80 i DVD100.
Jest to słabe na Polske, nie ma spolszczenia ... ale za to radia ładnie grają.

Trzeba zaglądnąć do środka, może da się coś uratować.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa D - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa D » Wyposażenie wnętrza » Problem cd navi 60
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.