Corsa C 1.3 CDTI by Zeniu
Autor Wiadomość
 Zeniu



Informacje
Pomógł: 4 razy
Wiek: 35
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 208
Skąd: Sosnowiec
  Wysłany: 21 Czerwiec 2009, 14:09   Corsa C 1.3 CDTI by Zeniu
   Moje auto: Laguna II PHII


Corsa C
rok: 2005 - 1 rej. 12 stycznia 2006
silnik: 1.3 CDTI
przebieg: rośnie ;]
kolor: biały
Paputy:
Lato: Matador MP42 195/50 R15
Zima: Kleber 175/65 R14








Ostatnio zmieniony przez Zeniu 17 Październik 2010, 12:05, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
     
 lukbud
Luk "Tatra" Łoker



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Pomógł: 17 razy
Wiek: 37
Dołączył: 09 Maj 2008
Posty: 511
Skąd: Ozimek / OPO
Wysłany: 21 Czerwiec 2009, 14:35   
   Moje auto: Opel Astra G


Cacy Corsina :super: 5drzwiowa Corsa C o wiele lepiej wygląda niż jej poprzedniczka :ok:
Niech służy jak najdłużej i spala mało ropy na 100 km :hyhy:
 
 
     
 broneq
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 21 Czerwiec 2009, 15:34   

Generalnie CC 5D i CA 5D to jedyne ładne 5D, zarówno B jak i obecne D po prostu są jakieś takie ... ciężkie. Choć, z drugiej strony B i D 3D wyglądają dzięki temu atrakcyjniej :P

Mnie najbardziej podoba się kolor, bo uwielbiam białe auta. Biały to kolor luksusu (vide najnowsze Mercedesy, BMW, Cadilacki, których najnowsze modele i ich fece-liftingi prezentowane są w bieli). Szkoda, że ten, kto malował Twój przedni zderzak nie prysnął od razu lusterek, bo białe lusterka bardzo fajnie wyglądają moim zdaniem (bo optycznie poszerzają auto - popatrz na moje). Masz bardzo ciekawy wzór felg! Pewnie nieźle się musisz namęczyć, żeby je dokładnie umyć? Ja mam tzw "baroczki" w moim zabytku i umycie ich dokładnie zajmuje prawie tyle czasu co umycie całej reszty auta...
Widzę też, że drzwi kierowcy przy progu nieco Ci odstają. To chyba też typowe dla CC - u mnie tak odstają po stronie pasażera, a z prawej strony moje autko nie miało żadnych przygód.

No ale nic to! Czekam na więcej fotek pięknego białego autka! :) :) :)
 
     
 Zeniu



Informacje
Pomógł: 4 razy
Wiek: 35
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 208
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 21 Czerwiec 2009, 16:14   
   Moje auto: Laguna II PHII


drzwi odstaja bo nie sa domkniete ^_^ zdjecie bylo pstrykniete przy okazji bo fotografowalem motocykl do ogloszenia i tak palnalem fote :) zderzak pomalowany byl zanim kupilem auto (tyl tez, i prawy przedni blotnik) lusterka w kolorze tez mi sie podobaja :D albo tak jak u Ciebie czesciowo biale :)

mycie felg to tragedia byla na poczatku :D ale dorwalem nawilzone husteczki z biedronki za 5zl 80szt :) taka sciereczka ladnie wszystko sciaga z nich :) nie dawal rady carcher i rozne dziwne szmatki gabki :) (oczywiscie jak sie czesto myje to sie to tak nie wzera w felge i schodzi ladnie :))
Ostatnio zmieniony przez Zeniu 24 Październik 2010, 16:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
 broneq
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 21 Czerwiec 2009, 19:40   

Zeniu napisał/a:
drzwi odstaja bo nie sa domkniete

No widzisz, a u mnie odstają ;)

Zeniu napisał/a:
lusterka w kolorze tez mi sie podobaja :D albo tak jak u Ciebie czesciowo biale :)
U mnie są tak jak fabrycznie w "bogatszych" wersjach. Całe białe są obleśne - według mnie bo często, w Astrach szczególnie, ludzie mają całość na kolor nadwozia i ta część między szybą a właściwym lusterkiem po prostu źle wygląda w kolorze.

Rób więcej fotów ;) bo niecierpliwie czekam :D
 
     
 Zeniu



Informacje
Pomógł: 4 razy
Wiek: 35
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 208
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 21 Czerwiec 2009, 20:50   
   Moje auto: Laguna II PHII


broneq, jest na lusterku jakas linia do ktorej sie naklada lakier? czy to bardziej na wyczucie? [:
 
 
     
 broneq
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 21 Czerwiec 2009, 21:04   

Lusterko po prostu składa się z dwóch elementów (a raczej jego obudowa, bo lusterko to z wielu elementów). Część, która ma zostać czarna to ta, która wychodzi z przegubu, na którym się lusterko składa, i stanowi ona tak jakby zasadniczą część obudowy. Na niej jest nakładka, która zakrywa mechanizm regulacji od góry i frontu. Ciężko (BARDZO) jest ją zdjąć. najlepiej odkręcić lusterko i wystawić na słońce. Po dobrym nagrzaniu wziąć śrubokręt i delikatnie podwadzając od skrajnie zewnętrznego narożnika tej nakładki ją "wskakiwnąć" z uchwytów, które są na całym jej obwodzie. Mnie udało się nie złamać żadnego z uchwytów, a jedną z nakładek zdejmowałem z nie nagrzanego lusterka. Myślę jednak, że nawet jakby się złamało to jedno z tych mocowań, to i tak trzymałaby się dobrze. Ale lepiej nie urwać. ;)
Jak się przyglądniesz lusterku to na pewno wykminisz o co chodzi z tą nakładką :luka:
Na tym: http://img34.imageshack.us/img34/9982/przod.jpg moim zdjęciu widać dość dokładnie gdzie przebiegają granice tych nakładek. :ok:
 
     
 Zeniu



Informacje
Pomógł: 4 razy
Wiek: 35
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 208
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 30 Czerwiec 2009, 13:38   
   Moje auto: Laguna II PHII


Zaktualizowałem galerie :)

Na to lusterko patrzylem i faktycznie sie to ściąga także jak tylko dorobie sobie lakier na zaprawki to prawdopodobnie prysnę lustereczka :)
 
 
     
 broneq
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 5 Lipiec 2009, 20:44   

Zeniu napisał/a:
Zaktualizowałem galerie :)
Ale gdzie? :niepewny:
 
     
 Zeniu



Informacje
Pomógł: 4 razy
Wiek: 35
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 208
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 5 Lipiec 2009, 20:57   
   Moje auto: Laguna II PHII


Niebieski napis "Galeria" pod zdjęciem :)

EDIT: był, zmienilem tylko że teraz dlugo się ładuje strona, zrobie to jeszcze inaczej :)
 
 
     
 broneq
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 5 Lipiec 2009, 21:27   

Po obejrzeniu fotek musze powiedzieć szczerze:

BIAŁE SĄ NAJPIĘKNIEJSZE :) i mówię to w 100% obiektywnie :P


Czy ta półeczka pod radiem nadaje się do czegokolwiek? Bo rozważałem zwykłe radio 1DIN, ale doszedłem do wniosku, że CAR2005 wyjdzie mnie taniej, a i ta mała półka do niczego się nie przyda. Co do półeczek, to wyjąłem popielniczkę i mam tam większe miejsce na portfel na przykład. :]
 
     
 Zeniu



Informacje
Pomógł: 4 razy
Wiek: 35
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 208
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 29 Sierpień 2010, 18:28   
   Moje auto: Laguna II PHII


broneq, śliska jest bardzo ale trzymam w niej portfel (jeżeli nie mam za dużo drobnych bo fura plastikow w nim i jest gruby xD), i często telefon co nakłania mnie to spokojnego przyspieszania - inaczej spada na glebe :) też myślałem o wywaleniu popielniczki bo u mnie w aucie niema takiej opcji jak papieros :D

[ Dodano: 22 Sierpień 2010, 22:23 ]
z majówkowego wypadu na domki ;) Patriotycznie ;)

 
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 29 Sierpień 2010, 19:41   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Twoja jest od Czerwonej o 100 razy Ładniejsza:) No i jak wszyscy też się dopisze Biała Ma najlepszą możliwą Prezencje :)
 
 
     
 Zeniu



Informacje
Pomógł: 4 razy
Wiek: 35
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 208
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 17 Październik 2010, 07:42   
   Moje auto: Laguna II PHII


wczorajszy powrót z Ostrowca Św. stacja tuż za Kielcami na krajowej 7 ;]


Lamborghini Countach S 5000


;]
Ostatnio zmieniony przez Zeniu 17 Październik 2010, 11:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
 Finos
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 17 Październik 2010, 09:27   

To Lamborghini na tej stacji koło Kielc stoi już ładnych parę lat. Ciekawe czy w ogóle ma silnik, czy przypadkiem to nie tylko atrapa. Pamiętam ze rzuca się w oczy jak się jedzie 7, więc pewnie taka forma reklamy :)
Ostatnio zmieniony przez Finos 17 Październik 2010, 11:54, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 17 Październik 2010, 10:27   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Co do Lambo Hmm nie wygląda na Opuszczone...

Ale naprawdę fajne znalezisko...

A Jakieś Tablice to ma??
 
 
     
 Zeniu



Informacje
Pomógł: 4 razy
Wiek: 35
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 208
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 17 Październik 2010, 11:44   
   Moje auto: Laguna II PHII


Tablic brak, jak mówi Finos to raczej ma przyciągać gapiów którzy od razu zakupią coś na stacji ;) jakaś motorownia tam wystawała ale nie szło się przypatrzeć, właściciela nie było :] fajny środek - biała skórka ;d trochę ściorana ;d taka ciekawostka: lać z tyłu 345/35 R15 ;]
 
 
     
 DAMIAN1991
Demon is always in memory



Informacje
slaskie

LPG: Nie
Imię: Damian
Pomógł: 27 razy
Wiek: 32
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 870
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 17 Październik 2010, 11:47   
   Moje auto: Corsa Razy Dwa X12SZ i X12SZna Stożku z LPG


Hmm Osobiście przygarnę te Lambo :) szkoda ze Tylko do stania Służy.. Hmm Ale naprawdę jest piękne:) A buty 345 Hmm zacne ;)
 
 
     
 Zeniu



Informacje
Pomógł: 4 razy
Wiek: 35
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 208
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 17 Październik 2010, 15:08   
   Moje auto: Laguna II PHII


http://img340.imageshack.us/g/zdjcie268.jpg/

dla zainteresowanych większa galeria ;] (tez z telefonu także bez rewelacji)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa C - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Prezentacja naszych pojazdów » Corsa C 1.3 CDTI by Zeniu
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.