Przesunięty przez: Kaszubski
12 Kwiecień 2016, 18:24
Corsa B - co to jest za element?
Autor Wiadomość
 barf0105
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 12 Listopad 2008, 17:11   Corsa B - co to jest za element?

w poprzednich tematach pisałem o braku wskazań temperatury na desce zatem postanowilem weuymienic ten czujnik... wyjąłem chłodnice, okazało się że nadaje się na śmietnik i wraz z chłodnicą znalazłem w niej nie jeden a dwa czujniki moje pytanie jest co jest czym i za co odpowiada i wydaje mi się że jeden z tego czegoś może mieć coś wespólnego z klimą czy mogę kupić chłodnicę do wersji bez klimy?? nie będe jej juz raczej nigdy używał a jest spora różnica w cenie. a z tego co widziałem róznią się tylko tymi otworami na te czujniki.
Ostatnio zmieniony przez PiotrK65 26 Luty 2009, 00:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
 dudu
elektronika/audio pokrewne


Informacje
Imię: Łukasz
Pomógł: 29 razy
Wiek: 35
Dołączył: 06 Mar 2008
Posty: 943
Skąd: Pleszew
Wysłany: 12 Listopad 2008, 21:01   
   Moje auto: Citroen C3 1.4 HDI


Kolego to "coś" z kabelkiem i kostką to czujnik.
A to drugie to nie widzisz? Z gwintem tak jak czujnik, to poprostu było mocowaniem do czujnika ale w innym miejscu. Taka jakby zaślepka na miejsce do czujnika. (ale że ty już miałeś czujnik jeden, to drugie miejsce było właśnie tym zaślepione).

A jeśli chodzi o to, że niby czujnik do klimy. Jak masz klime, to masz osobną do niej chłodnice.

(nie jestem pewien, ale tak mi sie coś wydaje)
 
 
     
 barf0105
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 13 Listopad 2008, 12:17   hmm

teraz juz sam nie wiem o co chodzi. rozmawialem kilka minut temu z goscie przez tel chcac kupic owy czujnik i powiedzial mi ze czujnik temperatury silnika jest raczej gdzies w okolicach jakiegos kolektora ssacego a nie w chlodnicy wiec co to sa za czujniki to wiem ze jeden to jest jakis termowylacznik ukladu chlodzenia ale nie wiem czy to ten z tymi kabelkami i kostka czy ten z dwoma bolczykami wewnatrz gdzie kostke dopinam do niego. kurde nie wiem chce kupic naprawidz i cieszyc sie wiatrem we wlosach :-P a nie wiem nawet co jest zamontowane w marnej chlodnicy..
 
     
 dudu
elektronika/audio pokrewne


Informacje
Imię: Łukasz
Pomógł: 29 razy
Wiek: 35
Dołączył: 06 Mar 2008
Posty: 943
Skąd: Pleszew
Wysłany: 13 Listopad 2008, 13:48   
   Moje auto: Citroen C3 1.4 HDI


Dwa kabelki i kostka to tylko element zasilający, a czujnik to czujnik.
Czujnik temp. jest na 100% w chłodnicy koło lewego koła.

barf0105 napisał/a:
termowylacznik ukladu chlodzenia

pierwszy raz o czymś takim słysze
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Inne » Corsa B - co to jest za element?
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.