Przesunięty przez: Kaszubski
7 Lipiec 2016, 10:27
alufelgi
Autor Wiadomość
 sebastian


Informacje
LPG: Nie
Wiek: 38
Dołączył: 19 Wrz 2010
Posty: 5
Skąd: Heywood
Wysłany: 6 Październik 2010, 14:43   alufelgi

Niewiem czy to właściwe miejce na tren temat ale sprobuje. Chodzi oto że zamierzam kupic alufelgi do mojej corsy d. Czy alufelgi od corsy b i c beda pasować do corsy d? Chodzi o rozzstaw srób czy coś, nieznam sie natym a zauwazylem ze do corsy c sa tańsze niż do d.porosze o pomoc.
 
 
     
 Cz@rek



Informacje
opolskie

Imię: Jarek
Pomógł: 2 razy
Wiek: 40
Dołączył: 22 Lip 2009
Posty: 163
Skąd: Opole
Wysłany: 6 Październik 2010, 15:20   
   Moje auto: Corsa C 1.2 Black&Silver


Szukaj felg z rozstawem śrub 4x100 i ET w zakresie od 38 do 45 to jest osadzenie znaczy się ile koło będzie wystawać i czy zmieści się w nadkolu. co do felg z CC nie jestem przekonany czy będą pasowały bo większość 15 ma et 49 czyli za głęboko poszukaj 16 od GSi albo znajdź jakieś używane aftermarkowe w dobrej cenie. Jak brak ci inspiracji wejdź na jakąś stronkę aukcyjną zagraniczna np mobile albo autoscout i przejrzyj może nabierzesz weny
 
 
     
 xxyy777e



Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Imię: m
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 29 Lis 2009
Posty: 350
Skąd: Warszawa
Wysłany: 7 Październik 2010, 01:10   
   Moje auto: Nissan Juke 1.5 dCi & Fiesta MK7


Z tego co sie orientuję fabryczne alufelgi do corsy b i c to 14 cali, (do corsy d to 15 cali), pozatym ich wzór nie bardzo pasuje do corsy d
 
 
     
 Bania26



Informacje
LPG: Nie
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 433
Skąd: Białystok
Wysłany: 7 Październik 2010, 11:34   

wybór felgi to po prostu każdego indywidualna sprawa, najważniejsze to wiedzieć jaka ma być szerokość felgi, ilość śrub, rozstaw śrub oraz ET, tak aby pasowało do danego modelu auta, w Corsie C alufelgi np. mają parametry 6'-6,5', 4x100, ET 38-49, w Corsie D nie wiem.. chodź np. użytkownik xxyy777e ma u siebie opis, że sprzeda alufelgi i tam ma też parametry które są zgodne z parametrami felg pasujących do Corsy C.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa D - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa D » Koła, felgi i opony » alufelgi
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.