Przesunięty przez: Kaszubski
9 Lipiec 2016, 11:41
Reflektory przednie skrętne Corsa D
Autor Wiadomość
 xxyy777e



Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Imię: m
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 29 Lis 2009
Posty: 350
Skąd: Warszawa
  Wysłany: 4 Wrzesień 2010, 07:56   Reflektory przednie skrętne Corsa D
   Moje auto: Nissan Juke 1.5 dCi & Fiesta MK7


Mam w swojej corsie zwykłe reflektory przednie.
Pytanie może ktoś ma w swojej corsie reflektory skrętne ?
Co trzeba zmienić w elektryce aby założyć takie lampy ?
Sprawdziłem na pewno trzeba aktywować obecność takich lamp TECH2/OP-Com w samochodzie.
Wiązki elektryczne dodatkowe trzeba ciągnąć do sterowania ?

 
 
     
 mauro



Informacje
lodzkie

LPG: Nie
Pomógł: 3 razy
Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 356
Skąd: Łódź
Wysłany: 4 Wrzesień 2010, 14:08   
   Moje auto: Bagażnik Flex Fix


Dobry temat, któryś z forumowiczów chwalił się posiadaniem takich reflektorów, a powiedz mi czy wiesz ile kosztują takie soczewkowe skrętne?
 
 
     
 xxyy777e



Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Imię: m
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 29 Lis 2009
Posty: 350
Skąd: Warszawa
Wysłany: 4 Wrzesień 2010, 22:05   
   Moje auto: Nissan Juke 1.5 dCi & Fiesta MK7


Sporo zależy od szczęscia. Reflektory komplet można dostać za 700-800 zł, jak masz oryginalne VALEO zwykłe to komplet można niewiele taniej sprzedać tak więc dużo nie dopłaci się do modyfikacji.

Podejrzewam, że do tych reflektorów idą jakieś dodatkowe wiązki do sterowania, pytanie tylko czego szukać i gdzie to wpiąć.
Czasem można na allegro trafić totalnie rozwaloną corsę opc, w tym modelu takie lampy to standard, tak zastanawiam się czy nie kupić wiązek z takiego auta...

[ Dodano: 4 Wrzesień 2010, 22:08 ]
Może ktoś kto ma takie reflektory wypowie się czy warto zawracać głowę te,atem i wymieniać zwykłe lampy na coś takiego ???
 
 
     
 mauro



Informacje
lodzkie

LPG: Nie
Pomógł: 3 razy
Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 356
Skąd: Łódź
Wysłany: 5 Wrzesień 2010, 20:24   
   Moje auto: Bagażnik Flex Fix


Przede wszystkim obawiam się, że będzie potrzeba dodatkowego modułu jak to jest w VC i Signum
http://allegro.pl/modul-a...1200935991.html
a to już robi dodatkowy koszt, na pewno trzeba zalogować i poprowadzić dodatkową wiązkę. Trzeba by podpatrzeć jak jest w oryginale, więc może ktoś się wypowie
 
 
     
 lukas430000



Informacje
LPG: Nie
Wiek: 42
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 26
Skąd: torun
Wysłany: 29 Wrzesień 2010, 22:43   

Niestety koszt takiej przebudowy to sporo zlociszy. Szukajac roznych forum na necie natknalem sie na kilkoro ludzi ktorzy probowali. Nielicznym sie udalo.( koszt ok kilkuset euro) Musisz pamietac ze to nie tylko wymiana reflektorow ale takze i przekladni kierowniczej i reszty oprogramowana i okablowania( oryginalna przekladnia do AFL ma wbudowane czujniki wychylenia i kata skretuco podpowiada komputerowi jak wychylic swiatla podczas skretu) czyli juz zbiera sie niezla sumka. Pozniej tech2 i nastepny koszt. Jesli masz natchnienie(czytaj fundusze :smutas: ) to warto. Jesli nie... hmmm....to juz zalezy od samozaparcia

Pozdro z wietrznej Szkocji
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa D - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa D » Oświetlenie » Reflektory przednie skrętne Corsa D
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.