Przesunięty przez: Kaszubski
28 Marzec 2016, 15:54
Takie rzeczy to tylko w Polsce :]
Autor Wiadomość
 szczurek
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 11 Listopad 2008, 20:25   Takie rzeczy to tylko w Polsce :]

rozumiem żeby ukraść całą lampke od podswietlenia tablicy, ale sam plastik :brick: :-? chamstwo i bezczelność jak nie wiem :-/ a tak fajnie miał się zapowiadać dzień (05.11.08) od samego rana gdy jechałem na służbe :] do tego corsika stała pod klatką :]
bez kitu-takie rzeczy to tylko w Polsce :confused:
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 11 Listopad 2008, 20:32   
   Moje auto: Porshe 911


ja tej lampki nie mam juz 1,5 roku ! Po członka jak juz swa razy sie pozbyłem.... :beated:
 
     
 akitainu
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 12 Listopad 2008, 09:53   

Macie racje panowie to jest wyjątkowe kur. . .stwo :-| Łeb od razu na pieniek takiego towarzysza!!!
 
     
 lukbud
Luk "Tatra" Łoker



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Pomógł: 17 razy
Wiek: 37
Dołączył: 09 Maj 2008
Posty: 511
Skąd: Ozimek / OPO
Wysłany: 12 Listopad 2008, 12:18   
   Moje auto: Opel Astra G


U mnie na osiedlu kiedyś bardzo chodliwym towarem były lusterka od maluchów :-P Na innym kradli alusy od polonezów i zostawiali furki na cegłówkach :-/
Obecnie chyba tak jak wszędzie- kołpaki tracą właściciela a następnie znajdują nowego... (sam byłem ofiarą z tatą- kołpaki do Corsy C- 1 nowa sztuka= 85zł w 2003 roku :-/ )

A przy mojej ostatniej furce (Cinas 700) oderwali mi tylną wycieraczkę wraz z ramieniem rysując przy tym klapę :evil: :evil: :evil: Szkoda, że ich nie złapałem... :-P
 
 
     
 szczurek
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 12 Listopad 2008, 18:39   

u mnie wcześniej kilka razy pare autek zostało przebitych, a jakiś rok(moze dwa)temu ktoś porysował całą kie.
a przed lampką mojemu lusterczku się dostało :-| ale sąsiad był tak dobry ;-) i je wstawił
 
     
 dudu
elektronika/audio pokrewne


Informacje
Imię: Łukasz
Pomógł: 29 razy
Wiek: 35
Dołączył: 06 Mar 2008
Posty: 943
Skąd: Pleszew
Wysłany: 12 Listopad 2008, 20:50   
   Moje auto: Citroen C3 1.4 HDI


W moich okolicach to wszystko z Golfa. Byle głupie odblaski, do prodze zahaczyć o halogeny i listwy boczne nawet na zderzakach kończyć.

Aha i jeszcze anteny CB. No cóż, elektronik to kabel se dorobi....

Ale panowie pamiętajcie: tu jest Polska, tu sie pije!
 
 
     
 krzysiekcorsa23
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 12 Listopad 2008, 21:14   

Wiecie co to jest nic mnie w niedziele w Rybniku w Focusie na parkingu zwineli nakretki z wentyli na alusach myslalem ze umre ze smiechu koszt takich nakretek 3zl w tesko:(Normalnie Polak potrafi:)
 
     
 keradds



Informacje
Wiek: 41
Dołączył: 17 Paź 2008
Posty: 41
Skąd: Toruń/Chełmża
Wysłany: 4 Grudzień 2008, 16:11   

Mojemu ojcu ukradli stare zużyte na maksa pióra wycieraczek z cieniasa to dopiero szczyt
 
 
     
 szczurek
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 8 Grudzień 2008, 21:26   

tacie jakiś czas temu zaślepke od zaczepu holowania przy asterce ukradli
 
     
 2SHAE
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 15 Grudzień 2008, 00:05   

Dzisiaj wstaje sobie rano nie za wcześnie jak to w niedziele i wybieram się do autka. Otwieram drzwi dziewczynie patrze a tu tyle siedzenia obalone, myślę sobie czy ja wczoraj wieczorem w stanie wskazanym grzebałem w bagażniku, ale nie. Przecież kluczyki miałem w chacie a wracałem z baru więc odpada. Podchodzę do bagażnika by włożyć kluczyk i je podnieść a tu bagażnik od kluczony mówię dziwne zamykałem go wczoraj i nie grzebałem w nim poprawiam siedzenia patrze a mi tu kur... radio zajeb..li z czarnej Corsy i do tego jeszcze antenkę. A w bagażniku sprzęt z pracy skrzynka z narzędziami, walizka z wiertarką, schowana antena od CB w schowku radio CB a normalnego płyciocha i starą antenkę ukradli. Mówię no szczyt radio po roku warte około 150 zł i stara powyginana antenka na co komu :/ a wszystko inne na miejscu sprzęt na wierzchu nie tknięty a to co założone zajeb...e :[ :wiszac:
 
     
 radzio
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 15 Grudzień 2008, 16:18   

bo to Polska tu się pije a później szuka taki wrażeń :piwo: :klotnia: :bam:
 
     
 Cecylkia24


Informacje
wielkopolskie

LPG: Tak
Imię: Cecylia
Wiek: 36
Dołączyła: 05 Maj 2017
Posty: 0
Skąd: Kostrzyn
Wysłany: 5 Maj 2017, 13:04   
   Moje auto: corsa


Polecam http://www.alumex.biz.pl/...res/31/246.html
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Offtopic - na każdy temat! » Wolna amerykanka » Ogólne » Takie rzeczy to tylko w Polsce :]
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.