INSTALACJA GAZOWA DO CORSY B
Autor Wiadomość
 kolorowa_kredka


Informacje
LPG: Tak
Wiek: 37
Dołączyła: 09 Paź 2008
Posty: 10
Skąd: Toruń
Wysłany: 24 Lipiec 2009, 16:18   

Interesuje mnie "instalacja na komputerze z silniczkiem krokowym ktory reguluje podawanie dawki gazu z odczytu sondy lambda". Mam silnik 1,4i 8 zaworowy właśnie, jednak zawory wyklekotane i na pewno muszę z tym najpierw dojść do ładu, żeby zacząć działać z gazem. No i uzbierać na ten gaz też trzeba, z tego co czytam na tą porządniejszą wersję z komputerkiem z 1700-1800 trzeba liczyć :( Ale robię średnio 1000km miesięcznie i liczę, że nie będzie się długo zwracać... Macie jakieś przykładowe cenniki instalacji? Naszukałam się tego już, ale nic porządnego mi w ręce nie wpadło.
 
 
     
 Benedykt
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 11 Sierpień 2009, 14:36   

Ja mam instalację BRC, zrobione prawie 40 tys. km., żadnych problemów. Poczytaj na stronie dystrybutora http://www.czakram.pl . Polecam, bo rzeczywiście działa bez zarzutu. W kwietniu 2008 zapłaciłem w Krakowie 1.600 zł. Kiedyś w CC900 miałem składaka włoskiego, instalacja była tak genialna, że kiedyś zapaliły się kable od tej instalacji. Na szczęście zdołałem ugasić ogień ...
 
     
 Banerx
Zasłużeni
VW Gruppe



Informacje
malopolskie

LPG: Tak
Imię: Piotr
Wiek: 34
Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 177
Skąd: Kraków
Wysłany: 4 Sierpień 2010, 18:48   
   Moje auto: Fabia I


A jak sprawa wygląda z silnikiem 1.4 16V czy warto bo kupiłem Corsę B 98 rok automat jako iż jestem osobą niepełnosprawną czy są jakieś problemy z tymi silnikami jeżeli chodzi o gaz ?
 
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 4 Sierpień 2010, 19:32   
   Moje auto: Porshe 911


Dodam coś na temat gazu oraz montowania instalacji
http://www.motokluby.com/...z-za-i-przeciw/


Co do silników 16V - jeżeli gazownik nie spartaczy roboty to tylko jeździć i wymieniać filterki!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2 
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Techniczny » Instalacje paliwowe » Instalacje LPG » INSTALACJA GAZOWA DO CORSY B
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.