II Festyn w domu społecznym w Zawadzkim 31 lipiec 2010
Autor Wiadomość
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 2 Sierpień 2010, 07:13   II Festyn w domu społecznym w Zawadzkim 31 lipiec 2010
   Moje auto: Porshe 911





W imieniu zarządu FKC chciałbym podziękować wszystkim osobom , które przybyły na festyn. Jak zauważyliście z roku na rok impreza nabiera rumieńców i atrakcji jest więcej.
Szczególne podziękowania dla:
Marcina i Klaudyny za organizacje.
Maxa i Nati za ogromną zbiórkę gadżetów oraz nagród
Dla Pawła (Paw) z OCFC za przybycie na festyn i mile spędzony czas
Dla Rikku za pośrednictwo i zaproszenie kolegów z VKP
Dla Skalda54 za pomoc w dofinansowaniu koszulek oraz że mimo dolegliwości zdrowotnych to osobiście pojawił się na festynie.
Dla Molly i Fredzi za pomoc finansową (koszulki)
Dla chłopaków z Vectra Klub Polska za przybycie na festyn.
Za ogromną pomoc w organizacji, dobre serca oraz miłą atmosferę dla całej ekipy z Frontera Fan Klub, mam nadzieje że nie chorowaliście po pewnej małej miksturze!

Dla pozostałych misiaków z naszego klubu: Myszka, Karola, Spidan, Lukbud, Zyzio, Wojt90, Darx1204, Ilmi, francuz90, finos, Gosia oraz Wiktoria, Kamillos oraz Wodzu, Dżolka i Adzi, Kara Daki oraz Hanki i Rumcajsa
Dla Piotra i Beatki że pomimo że nie mogli przyjechać to sercem i duszą byli z nami!

Mam nadzieje że nikogo nie ominąłem!!!!!!
Brat Paweł był zachwycony naszą postawą i serdecznie dziękował całej naszej festynowej ekipie!




Dziękujemy




**************************************************************************
Zdjęcia:
Porcja fotek Kara http://picasaweb.google.p...feat=directlink

Mało bo mało, ale coś jest- LukBud- http://picasaweb.google.p...dzkie311082010#


gnioty by west http://picasaweb.google.p.../Zawadzkie2010#
***************************************************************************

Filmy:

Zabawa helem ->>>>> http://www.youtube.com/watch?v=HoRreRMifv4

Wywiad z Radiem Opole ->>> http://www.youtube.com/watch?v=BE0Vf-LxUMo

Podsumowanie festynu 2010 ->>> http://www.youtube.com/watch?v=4ZrPmTmsAHk
Ostatnio zmieniony przez west 4 Sierpień 2010, 20:53, w całości zmieniany 11 razy  
 
     
 Kara



Informacje
malopolskie

Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 03 Sty 2009
Posty: 96
Skąd: Skawina k/Krk
Wysłany: 2 Sierpień 2010, 18:01   

Porcja fotek ode mnie -> http://picasaweb.google.p...feat=directlink
Jedyne co mogę powiedzieć, więcej takich imprez!
 
 
     
 spidan
Zasłużeni
Beatka + 29.10.2010



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Tak
Klub: Astra Club
Pomógł: 29 razy
Wiek: 46
Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 993
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: 2 Sierpień 2010, 18:55   
   Moje auto: ASTRA G


Ja także dziękuję wszystkim obecnym za przybycie i świetną atmosferę. Dziękuję za nakład pracy i serce włożone w organizację festynu.
Za rok powtórka :cmok:
 
 
     
 Rikku



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Imię: Łukasz
Pomógł: 3 razy
Wiek: 36
Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 95
Skąd: Opole
Wysłany: 2 Sierpień 2010, 19:07   
   Moje auto: GTC


Witam wszystkich
Melduję się uroczyście po II Festynie w Zawadzkiem. Na początku podziękowania od osób z Vectra Klub Polska:
Oficjalny komunikat:
"W imieniu całego Oddziału Opolskiego Vectra Klub Polska chciałbym serdecznie podziękować fanom Corsy za zaproszenie, bardzo miłe przyjęcie i fajnie spędzony czas. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz będzie okazja do wspólnego spotkania i dobrej zabawy. W tym miejscu pragnąłbym też podziękować Łukaszowi (Rikku) za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu na sobotnie spotkanie. Wszystkie news'y na temat spotów VKP, na które serdecznie zapraszamy Corsy, będziemy Wam przekazywać poprzez Łukasza.
pozdrawiam
Alvaro (Bartek) VKP"



Teraz pozwolę sobie wtrącić coś od siebie. Mianowicie, wybaczcie, że z nikim prawie się nie pożegnałem, nie lubię pożegnań, a poza tym to oznacza, że prędzej czy później znów Was zobaczę. Mam nadzieję tylko że cały DPS jest bardzo zadowolony. Dziękuję Frontery, Dziękuję Vectry, Dziękuje Corsy! Pragnę podziękować mkass'owi za wysiłek włożony w to wszystko (chociaż nadal nie wiem który to). Zyzio jak Ty sobie słodki spisz, WojT90 oddałem Ci obiecaną muke, darx to był buziak na pożegnanie(w lico żeby nie było), Rumcajs (tato ) Ty to mosz kite, west bardzo miło mi Cię poznać . Oczywiście dziękuję także wszystkim nie wymienionych osób. Jak by nie było było bardzo miło Dziękuję!

Znalezione w necie:
http://www.radio.opole.pl...wiecej&id=51867

Galeria zdjęć od VKP:
http://picasaweb.google.p...adzkie31072010#
I kolejna porcja:
http://www16.zippyshare.com/v/16501854/file.html
Moje 3 grosze:
http://hlkd.w.interii.pl/fkc&vkp.jpg
http://hlkd.w.interii.pl/fkc&vkp2.jpg
http://hlkd.w.interii.pl/fkc&vkp3.jpg

P.S lukbud pilnuj mojego dyplomiku
P.S2 taka konsola
P.S3 dziękuje ilmi
Ostatnio zmieniony przez Rikku 14 Sierpień 2010, 13:16, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
 madziam


Informacje
Klub: Frontera Fan Klub
Wiek: 46
Dołączyła: 01 Sie 2010
Posty: 3
Skąd: Kielce
Wysłany: 2 Sierpień 2010, 19:23   
   Moje auto: Opel Frontera


W imieniu FFK dziękuję za zaproszenie na tak zacną imprezę. Wszyscy byliśmy pełni podziwu dla organizacji i Waszego zaangażowania. Cieszy nas radość jaką sprawiliśmy wszystkim wychowankom DPS w Zawadzkiem.To najlepsza nagroda :hurra:
 
 
     
 Finos
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 2 Sierpień 2010, 19:43   

I ja również dołączę się do podziewań.

Dziękuję Mkassowi za trzymanie całości twardą ręką.
Dziękuję Klaudynie za uratowanie mi życia w niedziele (za tabletkę i masaż).
Dziękuję Spidanowi i Karoli za nocleg w piątek i wspólną podróż
Dziękuję Ilmi za budzenie mnie za kierownicą na odcinku Zgorzelec - Jelenia Góra w niedziele.
Dziękuję Lukbudowi za niezamykanie Corsy.
Dziękuję Gosi.
Dziękuję Kolegom i Koleżankom z Fronter - za zrodzenie we mnie nowej pasji. A Zbychowi za offroad.

A przede wszytskim dziękuje wszytskim przybyłym za to ze byli i za super imprezę.
Ostatnio zmieniony przez Finos 2 Sierpień 2010, 20:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
 lukbud
Luk "Tatra" Łoker



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Pomógł: 17 razy
Wiek: 37
Dołączył: 09 Maj 2008
Posty: 511
Skąd: Ozimek / OPO
Wysłany: 2 Sierpień 2010, 20:12   
   Moje auto: Opel Astra G


Ja również dziękuję wszystkim, którzy przybyli i tym, którzy przyczynili się do tego, że festyn się odbył!! Dziękuję wszystkim za każdy przejechany kilometr mimo kiepskich warunków pogodowych, sponsoring, uśmiech oraz dobrą zabawę! Uśmiech i radość podopiecznych był chyba największą zapłatą ;)

1. Klaudyna i mkass- za organizację
2. WojT90, darx, Zyzio- za przyjęcie do Waszego M3 ;p
3. Spidanowi, Karoli, ilmi, Finosowi, Gosi, Kamillosowi, Wodzowi vel Jezusowi ;p i Weronice za dotrwanie ze mną do końca w Krasiejowie
4. Westowi, że troszczy się o mnie i chciał mi dać "gumę" na spacer do lasu ;p
5. madziam i Zbyszkowi za offroad
6. Karze, Hance i Rumcajsowi, że mimo planów i wielu kilometrów przyjechali ;)
7. Dżoli- za ostrzeżenie o wymiocinach :lolo:
8. klubowi Fronetra i Vectra
9. Wszystkim, których nie wymieniłem :brawo:

10... wszystkim moim ojcom :lolo:

Z każdej imprezy z Wami aż żal odjeżdżać! Z niecierpliwością czekam na kolejne spotkanie, w jeszcze szerszym (mam nadzieję) gronie ;)
yooooo!!

Ps: Foty dodam trochę później wyżej do postu Westa!
Ostatnio zmieniony przez lukbud 3 Sierpień 2010, 10:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
 Gosia


Informacje
dolnoslaskie

LPG: Nie
Wiek: 40
Dołączyła: 01 Maj 2010
Posty: 3
Skąd: Przejęsław
Wysłany: 2 Sierpień 2010, 21:13   

Ja również dziękuję wszystkim za wspaniałą zabawę a szczególnie mojemu szwagrowi i siostrzyczce za to że miałam możliwość poznania tak wspaniałych i przesympatycznych ludzi. Przebywanie w tak wspaniałym gronie to zaszczyt :cmok: Do zobaczyska krejzole :witat:
 
 
     
 Zyzio
Zasłużeni
LukBud ajm jór fader


Informacje
slaskie

LPG: Tak
Imię: Krzysiek
Pomógł: 12 razy
Wiek: 42
Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 431
Skąd: Mikołów
Wysłany: 2 Sierpień 2010, 21:44   
   Moje auto: VW Golf 4


Khem Khem :krzyk:
To i ja podziękuję za GiT impreze :cmok:
mkass & Klaudyna - organizacja
west Myszka & Lenka - za wódkę ;p
Spidan - za obudowę :)
Karola - za 2x tabletka na ból dyni oraz odholowanie do pokoju
darx - za hol;p
WojT90 - za prowadzenie corsy do mikołowa ;p
lukbud napisał/a:
2. WojT90, darx, Zyzio- za przyjęcie do Waszego M3
LukBud ajm jór fader ....nie mógłbym Ciebie zostawić na pastwe losu ;p
Rikku , Ilmi , Gosia , Kamilos666 (seacik na wypasie) Vodzu (sprzedaj tą szpachlibre ;p i swapuj corse :D ) Finos ,Dżola , Paw ...no i cała reszta bez Was nie było by takiej imprezy
p.s przepraszam że splaszczyłem kieubasę ;p i że musieliście znosić moje towarzystwo :zyzio: :ban: :wstyd:
 
 
     
 darx1204



Informacje
LPG: Tak
Pomógł: 2 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Cze 2009
Posty: 136
Skąd: Lędziny
Wysłany: 2 Sierpień 2010, 22:08   

hmm co by tu napisać dziekuje mkass'owi i Klaudynie za to że zorganizowali tak wspaniałą imprezę dzięki której mogłem poznać tylu wspaniałych ludzi

Lukbud'owi - za to ze poznałem nareszcie mojego syna:P:P

Rikku - Tobie szczególnie dziękuje za gorącego buziaka w policzek oczywiście na spanie muuuaa:*:*:*

całej ekipie z M3 za smiechawke i dobry klimat :cmok:

Westowi i Myszce - za pogaduchy breloczek i poprowadzenie mini frotki z chrom Felami:D:D :cmok:

Kara - Tobie za spinkę:P:P

Finosowi - za sprostowanie i wytłumaczenie:):) (ma ten mały krepy niewywrotny gadane):P:P

całej nie wymienionej ekipę za wspaniałe ognicho towarzystwo ciągły uśmiech na twarzy co tu można więcej powiedzieć Kocham WAS!!!! :cmok: :cmok: :cmok:
Ostatnio zmieniony przez darx1204 2 Sierpień 2010, 22:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
 PiotrK65
i Beatka na zawsze



Informacje
pomorskie

Pomógł: 9 razy
Wiek: 58
Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 386
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2 Sierpień 2010, 22:12   

A ja dziękuję wszystkim, którzy doprowadzili do tego, że impreza się odbyła... Niestety nie mogłem w niej uczestniczyć (chociaż bardzo chciałem). Na pewno spotkamy się jeszcze nie raz :)
 
 
     
 Rumcajs



Informacje
LPG: Nie
Imię: Rumek
Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 144
Skąd: Będzin
Wysłany: 2 Sierpień 2010, 22:15   
   Moje auto: GSI 94'


Witam! My również dziękujemy:) Za to co zawsze czyli miłe przyjęcie z Waszej strony ,super zabawę<choć tym razem jakoś zawieszony w próżni byłem za co mi wybaczcie>,poznanie swego syna,za kiełbachę i za wszystko za co się da jeszcze :) i jeszcze więcej :)

Tymczasem borym lasem do następnego ;)

Rumcajs&Hanka :)
 
 
     
 mkass



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 08 Lip 2009
Posty: 146
Skąd: Zawadzkie
Wysłany: 3 Sierpień 2010, 00:04   

Hmmmm wiec tak, ja podziękuje wszystkim którzy brali czynny udział w imprezie ale również tym którzy trzymali kciuki.
Chciałbym podziękować wszystkim instytucją które w jakikolwiek sposób pomogli w organizacji: PMG Partner, Somac, Paleste Pawel Leśniowski, Dialtech, PZU S.A. O/Zgorzelec, TanieDługopisy.pl, MOKSiR, UMiG Zawadzkie, Piekarnia Stachura
Kluczbork, KPP Strzelce Opolskie, OSP Zawadzkie a szczególnie Bratu Pawłowi za Dobre Serduszko i gościnność oraz wszystkim klubowiczom którzy przekazali swoje pieniążki na koszulki.
Kolegom z VKP za przyjazd również dziękuje :)

WEST mikstura była znakomita
Finos dzieki za pomoc w usunięciu usterki
max i nati za gadzety
Adzi i z0mbiemu za after po after :cmok:
zyzio, darx i Wojtuś za pomoc przy rozstawieniu tego wszystkiego oraz podziękowania od Klaudyny za użyczenie pokoju w celach fizjologicznych

P.S. Rikku cholera do dziś nie wiem jak wyglądasz
P.S.2 Ja imprezę zakończyłem dzisiaj w towarzystwie Kwinto, Joli i małego Wojtusia
 
 
     
 Dżola
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 3 Sierpień 2010, 01:11   

Wszystko zostało już wyżej powiedziane, więc i ja po prostu się dołączę :) Mkass - naprawdę należy Ci się duży ukłon, że dałeś radę to wszystko ogarnąć - R.E.S.P.E.C.T :)
Świetne z Was ludziska, niektórych widziałam po raz pierwszy, a czułam jakbym znała ich od lat!! Niesamowita atmosfera. Każdy inny klub może nam pozazdrościć klimatu, jaki tworzy się podczas takich spotkań.
Luk - no po prostu Wooow ale kał, no i uwaga na "ulewanie" (dzięki za przewóz po Zawadzkim).
Madziam - dzięki za przejażdżkę.
Adzi & Bysz - Wy wiecie, że Kocham Was ogromniaście.
Spidan - dzięki za wszystkie cenne rady.
Zyzio - za oględziny Corsiny i za ogół śmiecholowy :)
Wiktorowi, Ani za wrażenie śmietnikowe itp oraz reszcie ekipy Frontery :P
Prezes & Myszka - śliczna ta Wasza córa :)
No i fajnie, że Pan Paw się przyłączył!!
Ach...i w ogóle, w ogóle wszystkim Wam, których poznałam, a nie zapamiętałam imion!! nie ma opcji, że nie widzimy się za rok!!
Piotrze i Beatko - my też byliśmy z Wami myślami i serduchem - nie wiem czy nie mieliście czkawki, bo często Was wspominaliśmy!!
Do zobaczyska za rok! :cmok:
 
     
 Adzi
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 3 Sierpień 2010, 07:58   

Było świetnie! Sami to wiecie, więc co tu dużo pisać. Dzięki za spotkanie i miłe towarzystwo. Mkass'owi i Klaudynie za wysiłek w załatwianiu całego festynu, Max'owi i Nati za mnóstwo prezentów, ekipie Fronterowskiej za niezapomniany spływ i odwiedziny Jura Parku, no i reszcie za uśmiechy przywiezione dla dzieciaków.
Do następnego, oby szybkiego spotkania (może jeszcze w tym miesiącu lub przyszłym).


p.s. W podziękowaniach napisanych na czerwono można byłoby podziękować również Frontera Fan Klub, a nie tylko Vectrom...
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 3 Sierpień 2010, 08:01   
   Moje auto: Porshe 911


Adzi napisał/a:
p.s. W podziękowaniach napisanych na czerwono można byłoby podziękować również Frontera Fan Klub, a nie tylko Vectrom...


przeczytaj jeszcze raz! bo nie rozumiem o co ci chodzi....
 
     
 spidan
Zasłużeni
Beatka + 29.10.2010



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Tak
Klub: Astra Club
Pomógł: 29 razy
Wiek: 46
Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 993
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: 3 Sierpień 2010, 08:19   
   Moje auto: ASTRA G


Adzi napisał/a:

p.s. W podziękowaniach napisanych na czerwono można byłoby podziękować również Frontera Fan Klub, a nie tylko Vectrom...


Adzi co Cię gryzie????? nie pytam o Zbycha - pozdro :)

Przecież jest napisane ->> "Za ogromną pomoc w organizacji, dobre serca oraz miłą atmosferę dla całej ekipy z Frontera Fan Klub, mam nadzieje że nie chorowaliście po pewnej małej miksturze! "

za małe literki???? a teraz ?

Za ogromną pomoc w organizacji, dobre serca oraz miłą atmosferę dla całej ekipy z Frontera Fan Klub, mam nadzieje że nie chorowaliście po pewnej małej miksturze!
 
 
     
 Adzi
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 3 Sierpień 2010, 08:22   

Czytałam to wczoraj po 23 i widocznie nie doczytałam, sorki ;)
 
     
 spidan
Zasłużeni
Beatka + 29.10.2010



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Tak
Klub: Astra Club
Pomógł: 29 razy
Wiek: 46
Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 993
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: 3 Sierpień 2010, 08:54   
   Moje auto: ASTRA G


Cytat:
chorowaliście po pewnej małej miksturze!


hehe i mamy rozwiązanie dlaczego tak się stało :nocom:



Uwaga uwaga !!!
Osoby które są w posiadaniu materiałów foto lub filmowych z festynu -
Proszę o jak najszybsze umieszczenie ich na serwerze etc.
Powyższe materiał są niezbędne do montażu filmu
:krzyk:
 
 
     
 WojT90
Zasłużeni



Informacje
malopolskie

LPG: Nie
Imię: Wojtek
Wiek: 33
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 156
Skąd: Kraków
Wysłany: 3 Sierpień 2010, 09:45   
   Moje auto: GOLF IV


No to i ja wszystkim podziękuje :D było MEGA :D miło było was wszystkich poznać :) i za rok się widzimy w tym samym miejscu !!! :D tak w małym skrócie :P :złyy:
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 3 
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Zloty/ Spoty regionalne » Archiwalne imprezy z udziałem FKC » II Festyn w domu społecznym w Zawadzkim 31 lipiec 2010
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.