Przesunięty przez: Kaszubski
11 Lipiec 2016, 18:03
corsa C GSI a komfort??
Autor Wiadomość
 tomaszeq


Informacje
Wiek: 49
Dołączył: 03 Lip 2010
Posty: 1
Skąd: Gniezno
Wysłany: 5 Lipiec 2010, 18:05   corsa C GSI a komfort??

Witam

Szukam informacji na temat corsy C 1.8 GSi a w zasadzie jednej najwazniejszej dla mnie: czy da się tym autem w miarę komfortowo podróżować na naszych drogach czy jest to bezkompromisowy mały scigacz o twardym, sztywnym i obniżonym zawieszeniu gdzie zamiast cieszyć się jazdą wypatrujemy wystających studzienek albo uczymy się na pamięć dróg swojego miasta i okolic.

(niestety nie mam możliwości aby samaemu to ocenić a kupowanie auta w ciemno jakoś mi się nie usmiecha)

Wszelkie info na temat tego auta mile widziane, wady fabryczne, eksploatacja, za i przeciw itp

Pozdrawiam
 
 
     
 Cz@rek



Informacje
opolskie

Imię: Jarek
Pomógł: 2 razy
Wiek: 40
Dołączył: 22 Lip 2009
Posty: 163
Skąd: Opole
Wysłany: 5 Lipiec 2010, 20:05   
   Moje auto: Corsa C 1.2 Black&Silver


Z tego co kiedyś wyczytałem w prospekcie to GSi tak jak Sport ma obniżone o 20 mm i to by było na tyle ogólnie CC nawet z seryjnym zawieszeniem kanapowca nie przypomina możesz tez wybrać trochę tańsza opcje czyli opcje sport z silnikiem 1.8 ale tutaj niech się wypowie koleżanka **Paulina** bo takowa posiada. A co do zwracania uwagi to baczniej radze się przyjrzeć silnikowi skrzyni bo raczej nikt kto ma taki silnik pod maską nie jeździ powoli i spokojnie, dodam może jeszcze jakby cie to zainteresował ze ten silnik całkiem nieźle znosi gaz ale to musi być dobra instalacja. Co do wad fabrycznych to tak jak inne corsy czyli z silnikiem nie było problemów bardziej z osprzętem i duperelami które można w miarę tanio usunąć.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa C - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa C » Inne » corsa C GSI a komfort??
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.