Przesunięty przez: Kaszubski
16 Marzec 2016, 13:30
Kolejna CORSA >>> kolejna ocena
Autor Wiadomość
 eupeus


Informacje
dolnoslaskie

Wiek: 41
Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 9
Skąd: Lubiechowa
Wysłany: 1 Czerwiec 2010, 06:12   Kolejna CORSA >>> kolejna ocena

Witam !!

Nie uwierzycie, ale podczas gdy zakupiłem w tamtym tygodniu corsę (ZA WASZYM POŚREDNICTWEM ZRESZTĄ) dla mojej kobiety, to jej siostra postanowiła mieć taką samą. Jak to mówią miłość od pierwszego wejrzenia :) Teściowa jeździ corsą, teraz już moja połowa też corsą i wszystko wskazuje że i szwagierka.
Na początek znaleźliśmy coś takiego, proszę zerknąć fachowym okiem i ocenić na wstępie czy warto jechać na oględziny.
http://www.otomoto.pl/ind...ow&id=C13397532

....z niecierpliwością czekamy na opinie !!!
 
 
     
 czarna_perla



Informacje
LPG: Nie
Dołączył: 06 Maj 2010
Posty: 17
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 1 Czerwiec 2010, 06:39   
   Moje auto: MB 230CE


Corsa wygląda ciekawie. Zapowiada się że auto jest rzeczywiście BEZWYPADKOWE :)
Jeśli masz niedaleko to jedź obejrzeć - wydaje się że jest warta obejrzenia.
Tylko sprawdź czy wszystko działa :)
 
 
     
 Blade1984



Informacje
Pomógł: 2 razy
Wiek: 40
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 129
Skąd: Włocławek
Wysłany: 1 Czerwiec 2010, 09:32   

Przebieg na pewno kręcony. Przy minimalnym jeżdżeniu powinno być już ponad 200000... Jeżeli dla kobitki to szukaj czegoś z wspomaganiem kierownicy. Teraz jest w czym wybierać.
 
 
     
 WojT90
Zasłużeni



Informacje
malopolskie

LPG: Nie
Imię: Wojtek
Wiek: 33
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 156
Skąd: Kraków
Wysłany: 1 Czerwiec 2010, 09:40   
   Moje auto: GOLF IV


Blade co Ty za głupoty wygadujesz :P moja jest z '97 i ma przebiegu 145tys nie kręcony i przez cały okres była używana codziennie bez sobót na dojazd do pracy przez moją kuzynkę:P a i zaliczyła większe wypady a przebieg wygląda jak wyżej :]
mnie się tam podoba :P ja bym jechał obejrzeć:P
 
 
     
 Finos
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 1 Czerwiec 2010, 10:11   

No z zdjęć wydaje się elegancka. Co do przebiegu: Blade1984 moja Corsa była 96 i w momencie sprzedaży miała 79 tys. Przebiegu pewny nie byłem, ale nic nie wskazywało by był kręcony. Natomiast moje obecne auto z 1999 ma w tym momencie 74 tys i tu jestem przebiegu na 100% pewny bo znam auto od nowości. Wiec nie pisz ze 96 musi mieć 200tys. Co do wspomagania - kierownica w Corsie bez aż tak strasznie nie chodzi. Na co zwracać uwagi to pisać już nie musimy bo dopiero co kupiłeś jedna. Pozdrawiam.
 
     
 Kisztan



Informacje
podkarpackie

Pomógł: 3 razy
Wiek: 49
Dołączył: 11 Gru 2009
Posty: 57
Skąd: Łańcut
Wysłany: 1 Czerwiec 2010, 10:51   

Na zdjęciach wygląda bardzo ładnie, ale z doświadczenia wiem, że zdjęcia, a rzeczywistość to często co innego.
Warto pojechać i oglądnąć.

Ale tak jak już zostało napisane - warto poszukać czegoś ze wspomaganiem.
 
 
     
 eupeus


Informacje
dolnoslaskie

Wiek: 41
Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 9
Skąd: Lubiechowa
Wysłany: 1 Czerwiec 2010, 11:31   

Powiem wam tak że jeśli chodzi o to wspomaganie to nie ma tragedii moim zdaniem. Tą co kupiłem w zeszłym tygodniu też nie ma wspomagania i kobitka wcale mi nie narzeka a właśnie specjalnie o to ją pytałem jak jej się kręci, mówi że spoko, tym bardziej iż ma do czego porównać gdyż jej mama ma corsę z wspomaganiem i nią jeździła nieraz.
Najbardziej to się boje jak jest po dzwonie i tego nie widać lub ma zarżnięty silnik.
 
 
     
 Hakus



Informacje
mazowieckie

LPG: Tak
Pomógł: 11 razy
Wiek: 36
Dołączył: 04 Paź 2009
Posty: 100
Skąd: Radom
Wysłany: 1 Czerwiec 2010, 13:22   
   Moje auto: Vmax: 170 km/h


ze zdjęć wygląda ładnie :P ale czasami im ładniejsze fotki tym większe niespodzianki czekają w ukryciu. Trzeba na żywo dokładnie obejrzeć ale warto dla niej poświęcić chwilę czasu :) no po zdjęciach ani dzwonu ani silnika nie jesteś w stanie zdiagnozowac nie ma co gdybać trzeba sprawdzić i się przekonać :piwo:
 
 
     
 lukbud
Luk "Tatra" Łoker



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Pomógł: 17 razy
Wiek: 37
Dołączył: 09 Maj 2008
Posty: 511
Skąd: Ozimek / OPO
Wysłany: 1 Czerwiec 2010, 13:45   
   Moje auto: Opel Astra G


no to teraz ja... myślałem, że 96 mają już kierunki na błotnikach, ale widzę, że zderzaki przedliftowe i gałka zmiany biegów też stara ;) Na fotkach wygląda ładnie. Na 1 zdjęciu widać jakby miała jakąś małą wgniotę po lewej stronie wlewu paliwa, a może to tylko tak się obraz załamał ;) Ja mam rocznik 95- licznikowo 209.000km (nie wiem czy też nie była odmładzana ;p ) , fotem kierowcy mam bardziej "wysiedziany" szczególnie na tym załamaniu z lewej strony. Więc przebieg nie może być większy niż u mnie :nocom: Co do przebiegu... u mnie kierownica jest tylko minimalnie wytarta "na godzinie" 10-11, reszta zachowała jeszcze oryginalną fakturę- warto, aby przyjrzeć się temu w tym egzemplarzu ;)

ps: Tylna wycieraczka do regulacji bo coś źle leży ;p
 
 
     
 Finos
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 1 Czerwiec 2010, 19:12   

Luk to cała przed lify jest. Rzeczywiście jak by ten tylni lewy błotnik był tak wgnieciony trochę.

Szkoda trochę ze nie ma foty silnika. Przyjrzyj się jeszcze napinaczom pasów. Przy zapięciach pasów przednich nie powinien wystawać żółty pasek. Bo na tych fotach to tak średnio widać ten fragment.


lukbud napisał/a:
u mnie kierownica jest tylko minimalnie wytarta "na godzinie" 10-11


Bo kręcisz na "mydełko FA" ;p
 
     
 lukbud
Luk "Tatra" Łoker



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Pomógł: 17 razy
Wiek: 37
Dołączył: 09 Maj 2008
Posty: 511
Skąd: Ozimek / OPO
Wysłany: 1 Czerwiec 2010, 20:21   
   Moje auto: Opel Astra G


Finos napisał/a:
ukbud napisał/a:
u mnie kierownica jest tylko minimalnie wytarta "na godzinie" 10-11


Bo kręcisz na "mydełko FA" ;p


chociaż bym chciał to nie da rady bez wspomagania (przynajmniej ja nie umiem) ;p
Po prostu jeżdżę- wiem wiem, bardzo nieprofesjonalnie, niebezpiecznie, trzymając tylko lewą ręką na godzinie 10-11, a prawa spoczywa na lewarku biegów ;p

ps; dokładnie napinacze sprawdzić!! I taka moja dodatkowa uwaga- niech ktoś wsiądzie do tyłu jak będziesz jechał i sprawdź czy nie tłucze się tłumik bo w Corsach to norma jak się go źle zamontuje ;)
 
 
     
 blazejwol



Informacje
Wiek: 37
Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 33
Skąd: Wolsztyn
Wysłany: 1 Czerwiec 2010, 22:15   

co do tłumika to znam to z swojego przypadku... moja Corsa kupiona z Niemiec miała źle pospawany końcowy tłumik za krótki a co za tym idzie przy 4 osobach w samochodzie było go słychać... warto to sprawdzić :)
 
 
     
 eupeus


Informacje
dolnoslaskie

Wiek: 41
Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 9
Skąd: Lubiechowa
Wysłany: 1 Czerwiec 2010, 22:46   

Sprawy mają się następująco :)

Niespodziewanie pojechali i KUPILI. Tak po krótce ! 2 lata temu ściągnięty z DE i kobitka nim jeździła gadała z nami, w porządku ludzie. Zadbana jak jasna cholera. Tłumik cichuteńki, czyściutko, LUDZIE i nadkola nie są nawet wyblaknięte (wymianka była ?), żadnych wgniotów nic, sam jestem w szoku ale zdarzają się jednak OkAzJe, jestem świadkiem.
I tak na koniec >>> jak się wybierzemy całą rodziną na zlot, to.... Moja za niedługo teściowa, moja za niedługo żona i moja za niedługo szwagierka zaprezentują swoje ślicznoty.
Należy zwrócić również uwagę dla niewtajemniczonych że to już drugą corsa zaledwie w przeciągu niecałego tygodnia zakupiona z WIELKĄ pomocą FKC.
Chcecie zobaczyć foty jak 3 corsinki stoją w jednym małym garażyku ? Sam jestem ciekawy widoku. Chyba się pochwalę.
Wszystkim dziex za very moim zdaniem doradztwo, właśnie po to MIĘDZY INNYMI tu przybyłem.
Pzdr
 
 
     
 Finos
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 1 Czerwiec 2010, 22:55   

lol w ciągu tygodnia 3 Corsy więcej w naszej grupie :D zapraszamy na spota.

Chwal się Corsinami w dziale klubowicze ich Corsy :piwo:


http://www.klubcorsa.pl/t...gora-vt3923.htm

:zamykam:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Giełda » Kupię samochód » Corsa B » Kolejna CORSA >>> kolejna ocena
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.