Przesunięty przez: Kaszubski
16 Marzec 2016, 12:59
Zakup Corsa A
Autor Wiadomość
 filipex


Informacje
mazowieckie

LPG: Nie
Dołączył: 27 Maj 2010
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28 Maj 2010, 10:09   Zakup Corsa A

Witam, wczoraj na allegro znalazłem taką Corsę A http://allegro.pl/item104...uper_warto.html

Co myślicie o tym autku, jestem młodym kierowcą i zależy mi na ekonomicznym, miejskim i nie drogim w utrzymaniu samochodziku no i lobię też sam pogrzebać przy swoim aucie.

Na co powinienem przede wszystkim zwrócić uwagę przy oglądaniu tego modelu?
 
 
     
 Hakus



Informacje
mazowieckie

LPG: Tak
Pomógł: 11 razy
Wiek: 36
Dołączył: 04 Paź 2009
Posty: 100
Skąd: Radom
Wysłany: 28 Maj 2010, 11:41   
   Moje auto: Vmax: 170 km/h


jeśl o ekonomię chodzi to będziesz myślę zadowolony. a uwagę zwróć na korozję szczególnie progi i podłoga i nadkola. wiadomo silnik posłuchaj sprawdź czy nie ma wydmuchu jak uchylisz ten wziernik(czy jak się to nazywa) od sprawdzania poziomu oleju, jeśli będziesz widział że leci dymek to na pierwszy rzut oka pierścienie do wymiany, posłuchaj czy silnik cyka wtedy ocenić można stan popychaczy. Wiadomo dobrze jakbyś zabrał ze sobą kogoś kto się zna wtedy łatwiej zdiagnozować silnik. (na oko) Auto masz opisane jako bezwypadkowe popatrz na różnice lakieru przy-czerwonym łatwo każdy malowany element odróżnić popatrz na odstępy między elementami czy są takie same to da ci pogląd czy był dzwon czy nie. Jeśli coś ci się wyda podejrzane od razu ciśnij otwarcie sprzedawcy a zawsze jakąś kasę da się urwać.
 
 
     
 spidan
Zasłużeni
Beatka + 29.10.2010



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Tak
Klub: Astra Club
Pomógł: 29 razy
Wiek: 46
Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 993
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: 28 Maj 2010, 13:05   
   Moje auto: ASTRA G


Hakus napisał/a:
a uwagę zwróć na korozję szczególnie progi i podłoga i nadkola.


i jeszcze na podłużnice przednie - szczególnie mocowanie wahacza, a tylne podłużnice -szczególnie mocowanie tylnej belki i "siodło" sprężyn. I taka pierdoła jak rdzewiejące drzwi od dołu.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Giełda » Kupię samochód » Corsa A » Zakup Corsa A
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.