Przesunięty przez: Kaszubski
6 Lipiec 2016, 11:43
Wspomaganie Elektryczne do corsy B 1.5D od 1.0 lub 1.2 ??
Autor Wiadomość
 wxw


Informacje
malopolskie

Wiek: 34
Dołączył: 03 Kwi 2010
Posty: 3
Skąd: kraków
  Wysłany: 23 Maj 2010, 07:28   Wspomaganie Elektryczne do corsy B 1.5D od 1.0 lub 1.2 ??

Mam corse B Diesel 1.5 z 95
Chciałbym założyć wspomaganie elektryczne . Na allegro wszystkie wspomagania
są od silników 1.0 lub 1.2 . Czy od takich silników wspomaganie będzie poprawnie działało u mnie ?
 
 
     
 Bania26



Informacje
LPG: Nie
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 433
Skąd: Białystok
Wysłany: 23 Maj 2010, 13:02   

Witam, tutaj może być pewien problem, gdyż wspomaganie elektryczne w Corsach C jest sterowane sterownikiem, który pobiera odpowiednie dane ( prędkość auta, kąt skręcenia kół ) z odpowiednich czujników - i tutaj nie jestem pewien - bądź odczytuje te dane z komputera silnika.. Byś musiał się dowiedzieć najpierw dokładnie jak takie wspomaganie działa, czy jest ono w pełni samodzielną jednostką, czy działa w połączeniu z komputerem silnika auta, bądź sterownikiem nadwozia.
 
 
     
 wxw


Informacje
malopolskie

Wiek: 34
Dołączył: 03 Kwi 2010
Posty: 3
Skąd: kraków
Wysłany: 23 Maj 2010, 14:00   

Bania26 napisał/a:
Witam, tutaj może być pewien problem, gdyż wspomaganie elektryczne w Corsach C jest sterowane sterownikiem, który pobiera odpowiednie dane ( prędkość auta, kąt skręcenia kół ) z odpowiednich czujników - i tutaj nie jestem pewien - bądź odczytuje te dane z komputera silnika.. Byś musiał się dowiedzieć najpierw dokładnie jak takie wspomaganie działa, czy jest ono w pełni samodzielną jednostką, czy działa w połączeniu z komputerem silnika auta, bądź sterownikiem nadwozia.



Mając na myśli wspomaganie elektryczne od silników 1.0 lub 1.2 . Chodziło mi o wspomaganie od Corsy B a nie Corsy C

Zakładał , ktoś wspomaganie do auta , które go niemiało ?

Takie wspomaganie z tego co widzę ma sterownik , który posiada 4 gniazda . 2 idą do wspomagania jedno to pewnie zasilania ,a rozpiskę ostatniego gniazda ktoś posiada ?
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Układ kierowniczy » Wspomaganie Elektryczne do corsy B 1.5D od 1.0 lub 1.2 ??
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.