Przesunięty przez: Kaszubski
19 Marzec 2016, 12:35
Czy neony w Corsie B to wiocha?
Autor Wiadomość
 iizzi
[Usunięty]

Informacje
  Wysłany: 29 Listopad 2008, 21:00   Czy neony w Corsie B to wiocha?

Hej:)
Ktoś powiedział mi dzisiaj , że neony pod autem to wiocha i tak chciałabym się was zapytać jakie są wasze opinie na ten temat?
Ostatnio zmieniony przez PiotrK65 25 Luty 2009, 22:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
 PiotrK65
i Beatka na zawsze



Informacje
pomorskie

Pomógł: 9 razy
Wiek: 58
Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 386
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 29 Listopad 2008, 21:08   

Kwestia gustu... Ja bym nie założył, po pierwsze, nie podobają mi się, po drugie są niedozwolone. tak jest moja opinia
 
 
     
 cwirus88
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 29 Listopad 2008, 21:24   

iizzi, wiesz, raz kwestia gustu, a dwa forma. Mi się osobiście neony nie podobają i do mojego auta nie pasują. Ale fajny kit neonów dobrany do jakiegoś konkretnie zrobionego auta pasuje idealnie, np. skyline z za szybkich i za wściekłych - miazga :P
 
     
 StitchRD
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 29 Listopad 2008, 21:46   

O gustach się nie rozmawia. Ja jak koledzy wyżej nie założył bym neonów do corsy.Sprawa ma się dokładnie tak jak opisał West. Pakując neony do jakiegoś autka z przyklejonym spoilerem, wygląda to tandetnie. W samochodzie po profesjonalnym tuningu zrobionym z gustem może wyglądać to na prawdę fajnie. Kiedyś mi się to podobało, ale teraz nie bardzo. Pozdro :yooo:


Ale iizzi szczerze powiem że podoba mi się ten "vinyl" na bokach twojej Corsy. Też mam białą i wlaśnie myślałem żeby coś na boczki nakleić. Ne jakieś nie wiadomo co tylko takie coś jak ty masz. Fajne jakby pęknięcie, bez żadnej przesady. Ty to robiłeś czy już taką kupiłeś?? Pozdro
 
     
 iizzi
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 29 Listopad 2008, 23:08   

No o gustach sie nie dyskutuje prawda... ja tam nie wiem czy do mojej by byly dobre jak to dzisiaj powiedzialam znajomemu mnie wyśmiał hehe;p ale co tam...do mojej chyba nie pasuje ale nad tym trzeba duuuzo pomyśleć:)



napisy białej corsie dodają dużo uroku taka prawda, gdybym ich nie było corsa nie miałaby nic w sobie ..moja napewno a tak jest specyficzna:) i jedyna w swoim rodzaju:)
Fajnie, że komuś sie podoba yaba dabaaa;p Dzieki:) Możesz mieć takie same ja juz ja z nimi kupilam ale mozna takie zrobic:) ale chyba Tobie bardziej się pęknięcia podobają hehe

[ Dodano: 29 Listopad 2008, 23:11 ]
aaaha jak byś chciał te pęknięcia zobaczyć z bliska mogę kilka fot porobić z każdej strony:)
 
     
 StitchRD
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 29 Listopad 2008, 23:55   

No właśnie o te pęknięcia mi chodzi. Ja w swojej corsinie chcę utrzymać kolorystykę biało - czarną. Dlatego przyciemniłem z tyłu lampy. I fajnie by wyglądało właśnie coś takiego. Jeśli możesz to pstryknij kilka fotek. Chętnie zobaczę to bliżej:]
 
     
 iizzi
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 30 Listopad 2008, 01:47   

też chcę utrzymać taka kolorystykę jak Ty, ale myślałam tez, żeby przemalować cala Corse. Jednak zastanawiam się wciąż i pewnie długo jeszcze będę...

Lampy z tylu - to ja daję lexusy (takie jak west ma) chcialam przyciemniać, ale mowie sobie będą lexusy a fajnie ciemne wyglądają na białej corsie, wiec popieram

a fotki zrobię i wstawię!!! :-)
 
     
 StitchRD
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 30 Listopad 2008, 10:36   

Ja w planach na 1 miejscu mam felgi :rofl: ale to jeśli wszystko dobrze pójdzie jutro będę miał załatwione(takie jak West).Lexusy mi osobiście w corsach się nie podobają, dlatego je przyciemniłem. Myślę jeszcze o clearach z czarnym odbłyskiem na przód, szybki i jeszcze kilka pierdółek. Najśmieszniejsze jest to że na początku nie miałem nic szczególnego z nią robić ale jak patrze na koleżanki i kolegów z tego forum i widzę jak ulepszają swoje corsiaki to mnie też napadło:] Pozdro ;p :yooo:
 
     
 szczurek
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 30 Listopad 2008, 13:24   

mi neony się podobają ale nie do każdego autka pasują. kumpel ma czerwoną astreII i niebieskie neony pod nią-fajny efekt :lolki: do tego ma je jeszcze pod nogami kierowcy i pasażera oraz w bagażniku:) ;p
 
     
 cwirus88
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 30 Listopad 2008, 22:34   

Ja jestem takiego zdania, że nie każde przeróbki pasują do każdego auta. Tak jak neony nie pasują do aut pochodzenia europejskiego, czyli Opel między innymi, tak np. przeróbki w stylu german style nie pasuje do aut japońskich, np. Mitsubishi czy Toyota.

Jak widzieliście pewnie wszyscy, auta w filmach Szybcy i wściekli zostały przerobione w takim stylu, że szczerze mówiąc nie widze ich bez neonów oświetlających podwozie i wnętrze w nocy:



Za to nie wyobrażam sobie neonów na podwoziu w tym VW w german'ie:




I niestety tutaj dochodzimy do drażliwego tematu jakim jest wieś tuning, czyli wszelakie diody, ledy, "neony"***, ale to już nie temat o wsi.



***dobre neony kosztują parę słonych stów i tylko one porządnie i przyzwoicie oświetlają podwozie.
 
     
 iizzi
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 30 Listopad 2008, 22:34   

Jak będziesz miał te ALU, to koniecznie musisz wstawić łącznie z białą corsą! :-) również na początku nie miałam ze swoją nic robić, ale dokładnie tak jak Ciebie - mnie też napadło:-) myślę, że dobrze... :-) Bo nie ma to jak super CORSIAK :-)

PS a fotki pęknięć już mam, ale wstawię jutro, bo mój internet dzisiaj szwankuje :-( Pozdrawiam :-)
 
     
 StitchRD
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 30 Listopad 2008, 23:23   

Oki jeśli transakcja dojdzie do skutku to wrzucę fotki jak się w nowych butach prezentuje :faja:

A co do wypowiedzi cwirus88, lepiej nie dało się tego wytłumaczyć :yooo: w 100% Cię popieram :( )
 
     
 spidan
Zasłużeni
Beatka + 29.10.2010



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Tak
Klub: Astra Club
Pomógł: 29 razy
Wiek: 46
Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 993
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: 1 Grudzień 2008, 17:23   
   Moje auto: ASTRA G


Zgadzam sie z cwirusem. To byłby grzech dać świacidełka do takiego golfa. W sumie to nic nie mam do neonów ale na ulicy to tylko dowód można stracić, ale już na zlocie i konkretnej glebie fajnie wyglądają. W każdym razie w swojej corsie nie założę ;)
 
 
     
 iizzi
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 5 Grudzień 2008, 01:37   

:)

mam tutaj fotki tych "pęknięć"

[ Dodano: 5 Grudzień 2008, 01:38 ]
kolejna

[ Dodano: 5 Grudzień 2008, 01:39 ]
:)

[ Dodano: 5 Grudzień 2008, 01:40 ]
:P
 
     
 ice
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 1 Styczeń 2009, 18:29   

Ja bym neonów nie założył a szczególnie do cywilnej Corsy jak Twoja.
Neony pasują do odpowiedniego tunningu. Zgadzam się z tym co napisał cwirus88.
Widziałem Cinquecento z neonami, dla mnie to wiocha.
 
     
 katrin27
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 24 Luty 2009, 23:25   

WIOCHA :wstyd:
 
     
 xkamilek243x
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 19 Marzec 2009, 19:47   

zalezy kto jaki ma gust ;) niektorym sie podobaja ;) mi sie akurat podobaja ale jak juz rzeczywiscie ktos ma fajnie samochod zrobiony ;) w corsach akurat nie pasuja ;) neony to bardziej do samochodow w wersjach sedan ;]
 
     
 spidan
Zasłużeni
Beatka + 29.10.2010



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Tak
Klub: Astra Club
Pomógł: 29 razy
Wiek: 46
Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 993
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: 20 Maj 2010, 13:05   
   Moje auto: ASTRA G


Poniższ film jest kwintesencją naszych wypowiedzi :
http://www.youtube.com/wa...feature=related
 
 
     
 Nikonen
[Usunięty]

Informacje
  Wysłany: 20 Maj 2010, 15:18   

Heheheh świetny ten film;] A najładniejsze są diody na spryskiwaczach :wstyd:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Tuning optyczny i mechaniczny » Czy neony w Corsie B to wiocha?
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.