[Corsa B] Moja Corsa B wersja na 100-lecie Opla
Autor Wiadomość
 lukaspost



Informacje
LPG: Nie
Wiek: 45
Dołączył: 02 Maj 2010
Posty: 8
Skąd: Olsztyn
  Wysłany: 16 Maj 2010, 20:41   [Corsa B] Moja Corsa B wersja na 100-lecie Opla

[Witam! Chciałem się przedstawić oraz przedstawić swoją Corsę B. Jestem świeżym użytkownikiem tego małego autka w którym czuję się doskonale. Na form przed stawiam się jako Lukaspost, a moja Corsa, to autko z silnikiem 1.0 12V (ecotec). Moje autko wyróżnia się tym iż zostało wyprodukowane w limitowanej wersji na setną rocznicę Opla. Z tego powodu mam orginalne Oplowskie alufelgi oraz przy bocznej listwie liczbę "100". Zapraszam do oglądania. Zapewne później dodam lepsze fotki.
 
 
     
 Kryblut



Informacje
lodzkie

LPG: Tak
Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 6
Skąd: Głowno
Wysłany: 17 Maj 2010, 11:01   

witam kolege tez jestem swiezym uzytkownikiem corsy b tylko z silnikiem X14SZ.mam pytanie jaka dynamika wykazuje sie silnik 1.0? mam osobe ktora tez chciala by corse tylko wlasnie z malym silniczkiem


Na forum należy bezwzględnie używać polskich znaków diakrytycznych (ą, ę, ć, ż itp). Poprawia to czytelność i umożliwia szybsze rozwiązanie problemu w tym celu po napisaniu postu istnieje możliwość sprawdzenia poprawności pisowni.



Proszę poprawić posta.
Ostatnio zmieniony przez spidan 17 Maj 2010, 11:17, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
     
 lukaspost



Informacje
LPG: Nie
Wiek: 45
Dołączył: 02 Maj 2010
Posty: 8
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 17 Maj 2010, 19:07   

Cześć no nie ma co ukrywać że to nie jest aż tak dynamiczne auto. 1 i 2 dwójka spoko potem się rozpędzasz. w mieście wyśmienicie na trasie zuważyłem że prędkość ekonomiczna to 80km/h. leciałem i 100ką. Ale na miasto jest spoko. Ja sam lubię jeździć spokojnie także autko mnie nie denerwuje. A silniczek jest cichy , chwalę to sobie. na trasie ponoć poniżej 5l a w mieście potrafi 6.
 
 
     
 Kryblut



Informacje
lodzkie

LPG: Tak
Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 6
Skąd: Głowno
Wysłany: 18 Maj 2010, 09:59   

a czy planujesz jakieś mody tego autka??
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Prezentacja naszych pojazdów » [Corsa B] Moja Corsa B wersja na 100-lecie Opla
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.