Corsa B "Kajtek" by Spajek
Autor Wiadomość
 Spajek



Informacje
LPG: Nie
Wiek: 33
Dołączył: 21 Kwi 2010
Posty: 4
Skąd: Białogard
  Wysłany: 23 Kwiecień 2010, 22:57   Corsa B "Kajtek" by Spajek

MODEL: CORSA B
ROK PRODUKCJI: 1994
SILNIK: C12NZ
UKŁAD DOLOTOWY:Seria
UKŁAD WYDECHOWY:Seria
ELEKTRONIKA:seria
UKŁAD NAPĘDOWY:Seria
ZAWIESZENIE: seria Jak Na razie ;]
FELGI: 14"GM
OPONY:
UKŁAD HAMULCOWY: seria
ŚRODEK: seria
CAR-AUDIO: Radio Pioneer Deh 1800 , W Drzwiach wmontowane głośniki z Omegi B , z tylu na polce jajka VIBE 420W wzmacniacz 400W Titan , Tuba JBL CTX 3000
WYPOSAŻENIE: Golasek :P

OPIS MOJEJ FURY - Kupiłem samochód w styczniu 2009 roku był sprowadzany z niemiec i wszystko było w nim na niebiesko :) poprzedni właściciel chyba miał fiola na tym punkcie ponieważ zegary lampka w środku podświetlenie podłogi kierowcy i pasażera jak i światełko w bagażniku było na niebiesko:). Kajtek (Bo tak się nazywa :) ) jak na razie wszystko seryjne ponieważ brak funduszy robi swoje :) Przez ten czas Kajtus służy mi bardzo dobrze prawie nigdy mnie nie zawiódł (Akcja z kasza w chłodnicy :P ) Jest Do poprawek lakierniczych (rdza na progach).
Do tej pory wymieniłem :
-Świece
-Kable do świec
-Filtr paliwa
-Akumulator
-Sprzęt Audio

Zdjęcia z dzisiejszej ręcznej polerki :) :















A to z dzisiejszej Przejażdżki :P



Uploaded with ImageShack.us



PLANY NA PRZYSZŁOŚĆ: sportowe zawieszenie, rozpórka, nawiercane tarcze, silnik: 2.0 16v 150PS

Jestem nowy tu wiec proszę o wyrozumiałość :) Pozdrawiam :wstyd:
 
 
     
 OL!
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 23 Kwiecień 2010, 23:18   

Spajek napisał/a:
SILNIK: C12NZ

Spajek napisał/a:
PLANY NA PRZYSZŁOŚĆ silnik: 2.0 16v 150PS


no wiadomo ....

to tak jakby przesiąść się z simsonka na yamahę R1
graty wyboru ...

zawias+alu ci starczy ....
lub zmień corse z mocniejszą wersje silnikową
bo dłubać w golasie - to raczej nie warto ..
 
     
 Spajek



Informacje
LPG: Nie
Wiek: 33
Dołączył: 21 Kwi 2010
Posty: 4
Skąd: Białogard
Wysłany: 23 Kwiecień 2010, 23:21   

wiem ze to szaleństwo ale chciałbym zobaczyć te miny jak zostają z tylu na światłach :)
 
 
     
 OL!
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 23 Kwiecień 2010, 23:25   

Spajek napisał/a:
ale chciałbym zobaczyć te miny jak zostają z tylu na światłach

by zostawiać większość aut w Polsce niepotrzebne ci 2,0
zwykłe 1.6 objeżdża 90 % polskich be em wu, hont i folksfagenóf ..
 
     
 Spajek



Informacje
LPG: Nie
Wiek: 33
Dołączył: 21 Kwi 2010
Posty: 4
Skąd: Białogard
Wysłany: 23 Kwiecień 2010, 23:32   

hmm jeszcze mi daleko co do zmiany tego silnika wiec wszystko się może zdarzyć :)
 
 
     
 dawpio



Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 08 Sty 2010
Posty: 131
Skąd: Gdynia/Rekowo Górne
Wysłany: 23 Kwiecień 2010, 23:32   
   Moje auto: VW Passat B4 1,9 TDI


OLi napisał/a:
zwykłe 1.6 objeżdża 90 % polskich be em wu, hont i folksfagenóf ..

Dokładnie. Sam mam w Lanosie silnik 1,6 16v (podobne były montowane w Corsach GSi) i wiele osób jest w szoku jak wąchają moje spaliny a taki silniczek w Corsie to istne szaleństwo :kierowca!:
 
 
     
 pablo1208



Informacje
LPG: Nie
Wiek: 34
Dołączył: 13 Lut 2010
Posty: 29
Skąd: Piekary Śląskie
Wysłany: 24 Kwiecień 2010, 09:13   
   Moje auto: Alfa Romeo GTV 2.0TS


dawpio napisał/a:
OLi napisał/a:
by zostawiać większość aut w Polsce niepotrzebne ci 2,0
zwykłe 1.6 objeżdża 90 % polskich be em wu, hont i folksfagenóf ..

Dokładnie. Sam mam w Lanosie silnik 1,6 16v (podobne były montowane w Corsach GSi) i wiele osób jest w szoku jak wąchają moje spaliny a taki silniczek w Corsie to istne szaleństwo :kierowca!:

..zn of fu be z pr ze sa dy ;P , civic 1,5 (90KM) niezostanie daleko w tyle, a vtec (125KM) robi CB GSi jak chce..
..bmw e30 316i (106KM) pójdzie równo, ale 1,8is jest wysoko górą..
..wymieniać dalej ?? ..bądźmy realistami
..Corsa GSi zostawi większość seryjnych wozów innych marek, ale w porównaniu do tych samych wozów ale ich
sportowym wersją nie da rady ..

moje zdanie jest takie, 1.6 16V GSi nie jest jakimś nadzwyczajnym silniczkiem pod względem osiągów
.. dlatego 2.0 16v
jest najlepszym wyborem jeżeli chodzi o osiągi i zostawianie wszystkich z tyłu ..bo c20xe w CB naprawdę robi szał ..

SORKA Z OT


..teraz co do Twojej CB :P

..ładnie się prezentuje, spoczko CAR AUDIO :graty: ..dbaj o Kajtusia, to Ci posłuży..
..plany masz też spoko, najlepszy z nich to silniczek, tylko ten silniczek trzeba znaleźć w
naprawdę dobrym stanie i z odpowiednią głowicą, tam były montowane dwie głowice.. i jedna z nich
była słabsza (ich było więcej) ..pękały i często się psuły ,ale za to ta druga głowica
wytrzymuje moce ok 200KM..wiem bo kuzyni startują w PZM'ocie Astrą GSi i mają 3 silniki
..i troszkę mi poopowiadali o tych silniczkach ..
 
 
     
 Spajek



Informacje
LPG: Nie
Wiek: 33
Dołączył: 21 Kwi 2010
Posty: 4
Skąd: Białogard
Wysłany: 24 Kwiecień 2010, 10:27   

Cytat:

..teraz co do Twojej CB :P

..ładnie się prezentuje, spoczko CAR AUDIO :graty: ..dbaj o Kajtusia, to Ci posłuży..
..plany masz też spoko, najlepszy z nich to silniczek, tylko ten silniczek trzeba znaleźć w
naprawdę dobrym stanie i z odpowiednią głowicą, tam były montowane dwie głowice.. i jedna z nich
była słabsza (ich było więcej) ..pękały i często się psuły ,ale za to ta druga głowica
wytrzymuje moce ok 200KM..wiem bo kuzyni startują w PZM'ocie Astrą GSi i mają 3 silniki
..i troszkę mi poopowiadali o tych silniczkach ..


Car Audio jest nawet dobre tanio wszystko dostałem po znajomości i Cyka ze tak powiem aż wszyscy się oglądają co to tak lupie :)

Głownie teraz muszę się pozbyć rdzy na progach bo w oczy się rzuca ii Felgi bo sa porysowane strasznie (takie kupiłem) :p
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Prezentacja naszych pojazdów » Corsa B "Kajtek" by Spajek
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.