Przesunięty przez: Kaszubski
6 Lipiec 2016, 19:59
Alarm corsa B!!
Autor Wiadomość
 tHe_mariO



Informacje
opolskie

Wiek: 36
Dołączył: 07 Lut 2010
Posty: 7
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
  Wysłany: 28 Marzec 2010, 12:49   Alarm corsa B!!

Witam,
mam problem z moim "niby" alarmem kupiłem w lutym Corse B 1.4i swing 94r. na szybie mam naklejkę alarmu pod kierownicę po lewej stronie miga dioda, ale pewnie straszak bo miga nawet jak odpalę autko. Ostatnio znalazłem jeszcze jedną diodę znajduje się ona w przycisku świateł awaryjnych i nie świeci, auto ma centralny zamek, ale działa jedynie na kluczyk nie posiadam żadnego pilota wiec nie wiem o co chodzi:|. Czy mógł by mi ktoś napisać gdzie może się znajdować jakiś kontroler do alarmu który możliwie jest odłączony(bo ktoś zgubił pilot) i jak on może wyglądać? Bo słyszałem, że jest możliwość dorobienia pilota jeśli ktoś zgubił, a posiada alarm w samochodzie.
 
 
     
 Finos
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 28 Marzec 2010, 13:05   

Ta dioda jest od alarmu seryjnego, bez pilota. alarm powinno się aktywować kluczykiem. Patrz skan poniżej:


Centralka powinna być pod plastikiem osłaniającym nadkole od wewnątrz, kolo nóg pasażera albo kierowcy
 
     
 tHe_mariO



Informacje
opolskie

Wiek: 36
Dołączył: 07 Lut 2010
Posty: 7
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Wysłany: 28 Marzec 2010, 14:40   

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy jak zainstaluje taki zestaw http://www.allegro.pl/ite..._omega_xxx.html w mojej corsie to czy będzie możliwość podłączenia tak aby alarm się włączał i wyłączał z centralnym zamkiem przez ten pilocik?
 
 
     
 Finos
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 28 Marzec 2010, 16:56   

Cytat z aukcji:

PO MONTAŻU URZĄDZENIA BĘDZIE MOŻLIWE :
STEROWANIE CENTRALNYM ZAMKIEM Z PILOTA (wszystkie modele)
AUTOMATYCZNE DOMYKANIE SZYB (tylko modele obsługujące tzw. "komfort")
ODDZIELNE OTWIERANIE BAGAŻNIKA (po zainstalowaniu dodatkowego siłownika nie wchodzącego w skład zestawu)
UZBRAJANIE/ROZBRAJANIE FABRYCZNEGO ALARMU (tylko modele wyposażone w alarm sterowany z zamka)
OTWARCIE LUB ZAMKNIĘCIE CENTRALNEGO ZAMKA ORAZ OTWARCIE BAGAŻNIKA ZA POMOCĄ PILOTA JEST POTWIERDZONE KIERUNKOWSKAZAMI (oraz syrenką, jeśli zostanie podłączona)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Układ elektryczny, zapłon » Alarm corsa B!!
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.