[Corsa C] Corsa C 1.3 CDTI - Polak.
Autor Wiadomość
 Polak.


Informacje
Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 5
Skąd: Toruń
Wysłany: 8 Styczeń 2010, 19:55   [Corsa C] Corsa C 1.3 CDTI - Polak.

Witam, nie wiem czy to dział tylko dla klubowiczów ale zaryzykowalem umieścić tu też swoją maszynke ;) jeśli to wbrew regulaminowi to prosze o usunięcie :D

Moja Corsa to jedna z moich dwóch Corsiaków. Na codzień co prawda poruszam sie zupełnie innym autem, jakby złączyć motory tych dwóch Opelków to nadal za malo będzie ;P

Tutaj mam zamiar napisac o tej białej sztuce, to jest projekt pod tytułem Corshe. Autko z 2005 roku, bardzo ładne i zadbane, motorek tak jak wspomnialem 1.3 CDTI o zawrotnej mocy 70 koni mechanicznych :D

Zdjęcia niestety marne, ale nie miałem okazji ani czasu zrobić lepszych, a teraz maszyna stoi na serwisie, i już na kołpakach niestety.

Corshe jest w wersji Cosmo, na wyposażeniu elektryczne szyby, klimatyzacja, ABS, alufelgi.

W autku póki co przyciemniłem jak widać na zdjęciach szyby (wszystkie). Do najbliższych modyfikacji, które mam zamiar przeprowadzić mniej wiecej do konca lutego są:

- system car audio (radio, głośniki, wzmacniacz, nad subwooferem sie zastanowie bo bagażnik znikne :D )
- pomalowanie czarnych listw na zderzakach w kolor nadwozia
- pomalowanie klamek w kolor nadwozia
- pomalowanie alufelg w czarną perłe, felgi te są w rozmiarze 14 cali, przechodziłem większe rozmiary w innych autach (nawet 18 calowe) i niestety na polskie drogi to się nie nadaje
- pomalowanie lusterek w tą samą czarną perłe
- pomalowanie dachu w czarną perłe LUB pokrycie go folią we wzór karbonu (nad tymi opcjami cały czas się zastanawiam)
- chiptuning do mocy około 90-100 koni, zobaczymy na ile kondycja silnika pozwoli, nic na siłe. Szkoda, że pod maską tak mało miejsca bo chętnie wcisnąłbym tam zupełnie inny motor
- spojler od wersji GSI również w czarną perłe, ale najpierw musze go dostać
- tarcze indigloo na zegary, ale tutaj kwestia do przedyskutowania czy nie będzie to już zajeżdżać prowincją :P

Póki co to by było na tyle, jak przyjdą mi nowe pomysly, jak bede miał nowe fotki to bede wrzucał na bierząco.

Druga Corsa to srebrna wersja Sport, 1.2 16V. Bardzo ładna i zadbana, 88 tysięcu przebiegu, gdyby ktoś był zainteresowany to jest na sprzedaż zarejestrowana ;)


















 
 
     
 Zeniu



Informacje
Pomógł: 4 razy
Wiek: 35
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 208
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 8 Styczeń 2010, 20:00   
   Moje auto: Laguna II PHII


Witam,
szykuje się bardzo fajny białasek :) polecam dymione światełka na tył :) sam mam ochotę na takie ;) czekam na efekty :P może mnie czymś zainspirujesz :D

Pozdrawiam
 
 
     
 PiotrK65
i Beatka na zawsze



Informacje
pomorskie

Pomógł: 9 razy
Wiek: 58
Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 386
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 8 Styczeń 2010, 20:03   

I bardzo dobrze, że zamieściłeś... To dział dla wszystkich użytkowników Corsy C.

Bardzo ładne autka... Ciekawy opis i super zdjęcia... Ciekaw jestem kolejnych modów.

Pozdrawiam.
 
 
     
 Polak.


Informacje
Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 5
Skąd: Toruń
Wysłany: 8 Styczeń 2010, 20:16   

Dziekuje dziekuje za pochlebne opinie, żałuje tylko, że zdjęcia takie marne ale nie było kiedy nawet zrobić porządnych. Czysta i na felgach prezentuje sie na prawde fajnie :)
 
 
     
 pucinmz



Informacje
pomorskie

LPG: Nie
Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 12 Wrz 2009
Posty: 91
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 9 Styczeń 2010, 18:32   
   Moje auto: Vectra C


no proszę, bardzo ładne dwie CC, w końcu ktoś podwyższył średnią przybywających C na forum - podwójnie:). A swoją drogą, ładne i zadbane autka, bardzo fajnie się prezentują. Dbaj przynajmniej o tą jedną której nie sprzedajesz :)
 
 
     
 Bronc



Informacje
LPG: Nie
Dołączył: 01 Wrz 2009
Posty: 4
Skąd: Kalety
Wysłany: 17 Styczeń 2010, 13:57   

Autko zacne (silnik jak u mnie) ale nie jest to chyba wersja Cosmo bo:
klamki nie w kolorze
tylne lampy zwykłe (cosmo całe czarne)
brak plasitkowych nakładek na cały próg
no i chyba nie było cosmo z przednimi zwykłymi lampami (powinny być soczewki)
 
 
     
 Polak.


Informacje
Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 5
Skąd: Toruń
Wysłany: 22 Marzec 2010, 00:11   

Być może masz racje, aż tak sie na Oplach nie znam jeszcze :D jutro bede polerował felgi, wtedy auto poleci do lakiernika i zrobi sie to o czym pisałe, potem pstrykne ładne zdjęcia i sami ocenicie jak to wygląda ;) BTW gdyby ktoś chciał wypolerować sobie felgi - polecam się, ceny konkurencyjne no i jakość wykonania ekstra ;) jak zrobie to stwierdzicie czy sie podoba
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa C - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Prezentacja naszych pojazdów » [Corsa C] Corsa C 1.3 CDTI - Polak.
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.