Przesunięty przez: Kaszubski
16 Marzec 2016, 10:34
Zawieszenie przod....zapytanie
Autor Wiadomość
 witmans85


Informacje
mazowieckie

LPG: Tak
Wiek: 38
Dołączył: 16 Mar 2010
Posty: 12
Skąd: Tarczyn
Wysłany: 19 Marzec 2010, 12:43   Zawieszenie przod....zapytanie

Witam

Mam male zapytanie:
Moja dziewczyna wjechala w konkretna dziure, rozerwala opone i skrzywila felge aluminiowa.
W obenej chwili widze ze przednie prawe kolo gora jest przechylone do srodka, zapewne bede musial wymienic wahacz razem ze zwrotnica, planuje kupic to na szrocie. I MOJE PYTANIE:
CZY DAM RADE TO SAM WYMIENIC??CZY TO POWAZNIEJSZA SPRAWA??


Post nie zgodny z regulaminem. Na forum należy bezwzględnie używać polskich znaków diakrytycznych (ą, ę, ć, ż itp), oraz stosować się do zasad ortografii i gramatyki. Poprawia to czytelność i umożliwia szybsze rozwiązanie problemu. Proszę poprawić post.
Ostatnio zmieniony przez 19 Marzec 2010, 18:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
 Bania26



Informacje
LPG: Nie
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 433
Skąd: Białystok
Wysłany: 19 Marzec 2010, 13:44   

Witam myślę, że jest to poważniejsza sprawa, chyba, że masz już jakieś doświadczenia z naprawą auta, ale oprócz wymiany będzie trzeba ustawić potem też zbieżność oraz sprawdzić pochylenie kół więc bez wizyty w warsztacie i tak się nie obędzie..
 
 
     
 Grzegorz Zając
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 20 Marzec 2010, 18:47   

Częśc :fkc:
wymiana zwrotnicy jest bezproblemowa , problemem jest wymiana łożyska bo nie polecam Tobie użycie starego ze szrotu jeśli zamierzasz tam kupić zwrotnicę. Kąta pochylenia koła nie reguluje się w Corsie B. Ewentualnie wymienia się poszczególne elementy. Proponuję Tobię lub Twojemu mechanikowi zwrócenie uwagi na poduszkę i łożysko kolumny amortyzatora. Przy okazji polecam wymianę wszystkich sworzni i tulei wachaczy.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Układ zawieszenia » Zawieszenie przod....zapytanie
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.