Przesunięty przez: Kaszubski
25 Luty 2016, 11:00
Tapicerka - podsufitka
Autor Wiadomość
 taborescu



Informacje
dolnoslaskie

Wiek: 39
Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 18
Skąd: Kamieniec Ząbkowicki
Wysłany: 14 Styczeń 2010, 09:50   Tapicerka - podsufitka

Witam czy naprawiał ktoś sobie podsufitkę?Jak tak proszę o radę bo nie wiem czy zrywać i nową zakładać czy może nakleić na starą nowy materiał?
Ostatnio zmieniony przez Kaszubski 25 Luty 2016, 11:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
 Nikonen
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 14 Styczeń 2010, 09:55   

Ja ostatnio wymieniałem w Hondzie, najpierw zdjąłem starą wyczyściłem z kleju i gąbki stelaż i przykleiłem nową, do klejenia butapren albo taki specjalny klej w spray`u do tapicerek.
 
     
 Kisztan



Informacje
podkarpackie

Pomógł: 3 razy
Wiek: 49
Dołączył: 11 Gru 2009
Posty: 57
Skąd: Łańcut
Wysłany: 14 Styczeń 2010, 11:16   

Nie wiem jak w zwykłej Corsie, ale podsufitka w wersji z szyberdachem nie jest do niczego przyklejona. trzyma się w zasadzie tylko na plastikach i obramówce wokół szyberdachu.

Mam taką nawet na zbyciu do wersji 3D. Jeśli jesteś zainteresowany pisz na priv. Oddam tanio.
 
 
     
 Finos
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 14 Styczeń 2010, 11:20   

taborescu ma Corse A
a Kisztan- Corse B - raczej tapicerki nie będą pasować.
 
     
 taborescu



Informacje
dolnoslaskie

Wiek: 39
Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 18
Skąd: Kamieniec Ząbkowicki
Wysłany: 14 Styczeń 2010, 11:25   

Administrator czuwa nade mną;D heh p.s. może spróbuję dostać gdzieś jakiś fajny materiał i może nawet budaprenem faktycznie złapać wiem na pewno ,że w tym roku muszę to zrobić
 
 
     
 riggs
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 23 Luty 2010, 19:34   

Kolego czy po butaprenie nie będzie przypadkiem plam??U mnie też wisi podsufitka bo jakiś geniusz ją prał i póżniej prubował kleić ale tylko narobił plam i nic nie skleił.Tapicer krzyknął 170 zł.
 
     
 Andre42212
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 26 Luty 2010, 15:19   

Są dwa sposoby . 1 zerwanie starej i zrobienie nowej co jest pracochłonne , 2 lepszy sporób to naklejenie nowego materiału na stery materiał podsufitki przy urzyciu metody klejenia na gorąco , gdyż inne kleje będą się rozklejać gdy będzie Ci się dach nagrzewał pozdro
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa A - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa A » Wyposażenie wnętrza » Tapicerka - podsufitka
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.