Przesunięty przez: Kaszubski
11 Lipiec 2016, 14:35
spryskiwacze nie działają corsa c
Autor Wiadomość
 Adam
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 12 Luty 2010, 11:56   spryskiwacze nie działają corsa c

Witam. mam problem gdyż nie działają mi spryskiwacze w mojej corsie C z 2001r. -nie słychać pompki, ale po wyjęciu jej i podłączeniu pod 12V działa. czyli nie dochodzi napiecie, ale skąd to napięcie wychodzi?? z przekaźników, z bezpieczników czy z innego modułu jakiegoś sterującego? Przekaźniki chyba działają bo słychać i je czuć (jeżeli te właśnie sprawdzałem-są razem z przekaźnikami od wycieraczek). proszę mi powiedzieć i podać schemat jak ten układ jest zasilany, bezpieczniki sprawdzałem. proszę o pomoc. Pozdrawiam
 
     
 goszczyk88
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 12 Luty 2010, 17:23   

Bezpiecznik jest w skrzynce z bezpiecznikami (tej latwo dostepnej) w lewym gornym rogu pod takim czarnym plastikiem, o ile dobrze pamietam, to albo 5, albo 7,5A. Przekaznik natomiast to troche gorsza sprawa, znajduje sie on w czarnej skrzynce, w komorze silnika, przy kierowcy dokladniej przy slupku od strony kierowcy, troche trudno sie tam dostac, ale to wykonalne, w razie czego zrobie foto jak beda potrzebne, ale mam nadzieje, ze to tylko bezpiecznik ;)

Post nie zgodny z regulaminem. Na forum należy bezwzględnie używać polskich znaków diakrytycznych (ą, ę, ć, ż itp), oraz stosować się do zasad ortografii i gramatyki. Poprawia to czytelność i umożliwia szybsze rozwiązanie problemu. Proszę poprawić post.
Ostatnio zmieniony przez 12 Luty 2010, 17:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
 leigimas


Informacje
kujawsko pomorskie

LPG: Nie
Imię: Marek
Dołączył: 04 Maj 2018
Posty: 2
Skąd: Toruń
Wysłany: 4 Maj 2018, 19:13   
   Moje auto: Corsa c 1.2


Mam ten sam problem u siebie z brakiem spryskiwacza, kolego napiszesz który to bezpiecznik dokładnie?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa C - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa C »  Karoseria » spryskiwacze nie działają corsa c
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.