Przesunięty przez: Kaszubski
28 Marzec 2016, 15:54
Corsiarz roku 2009 - temat do pogaduch
Autor Wiadomość
 Myszka
Zasłużeni



Informacje
Pomogła: 1 raz
Wiek: 39
Dołączyła: 24 Lut 2008
Posty: 58
Skąd: Poznań
Wysłany: 8 Luty 2010, 11:35   

Strasznie mnie poirytowali dwaj panowie, którzy zamataczyli w konkursie. Po co jest regulamin, bo chyba dla niektórych po to, żeby go łamać...

Czy oszukując w konkursie, który tak naprawdę jest tylko zabawą, dowartościowujecie się w jakiś sposób, czy aż tak słabo się czujecie i uważacie, że bez oszukiwania nic nie osiągniecie...Przykre!

Kuźwa gdzie tu walka FAIR PLAY?????????

Szczerze mówiąc zastanawiam się nad wycofaniem z konkursu...
 
 
     
 OL!
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 8 Luty 2010, 14:01   

Myszka napisał/a:
Szczerze mówiąc zastanawiam się nad wycofaniem z konkursu...

też mam to na uwadze -
bo skoro ktoś nie potrafi grać być uczciwy - to dlaczego mają być poszkodowani ci którzy starają się ,i napisali to co powinni - i wszystko wg. regulaminu a co niektórzy po prostu to zlali - "bo może akurat się uda.."

fakt to tylko zabawa - ale jednak zabawa z konkurencją .. ale niech ta konkurencja będzie fair i zagra uczciwie ...
 
     
 taborescu



Informacje
dolnoslaskie

Wiek: 39
Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 18
Skąd: Kamieniec Ząbkowicki
Wysłany: 9 Luty 2010, 10:12   

Hej dołączę się do tematu bo to także o mnie poszło rzeprosić przeprosiłem wszystkich,ale i tak swojego zdania nie zmienię bo oddać głos można na kogo się chce jestem jedyny z CA i prawdopodobnie będę w tyle za CB a i tak odebrano mi 3pkt za oddanie na siebie głosu musiałem więc zadziałać powysyłałem e-maile promujące moją CA.Mój cel - nie wyjść na minusie w tym konkursie bo to by było moją całoroczną porażką a jeżeli się uda zgromadzić większą ilość głosów na pewno mnie to ucieszy do zobaczenia na zlocie
 
 
     
 OL!
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 9 Luty 2010, 10:21   

taborescu napisał/a:
oddać głos można na kogo się chce


ale nie na siebie

taborescu napisał/a:
debrano mi 3pkt za oddanie na siebie


lepsze to niż całkowite wykluczenie z konkursu

taborescu napisał/a:
musiałem więc zadziałać powysyłałem e-maile promujące moją CA


nikt ci nie zabroni - ale pamiętaj o regulaminie dla osób głosujących
 
     
 Nadhira



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Nie
Imię: Gosia
Pomogła: 3 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 25 Maj 2009
Posty: 163
Skąd: Wrocław
Wysłany: 9 Luty 2010, 10:25   
   Moje auto: Opel Corsa 1.7 DTI


taborescu przystępując do konkursu zgodziłeś się na jego regulamin. Takie jest przynajmniej moje zdanie. A co do mniejszych czy większych szans- myślę, że głosów będziesz miał całkiem sporo bo jako jedyny wystawiłeś Corsę A do konkursu, więc jest to taki konkursowy rodzyneczek. Uważam, że więcej wysiłku musisz włożyć w utrzymanie tego samochodu w stanie użyteczności niż jakikolwiek inny posiadacz CB czy CC. Takie jest moje zdanie. Zagłosowanie na samego siebie było w moim mniemaniu, sorka, ale żałosne
 
 
     
 Myszka
Zasłużeni



Informacje
Pomogła: 1 raz
Wiek: 39
Dołączyła: 24 Lut 2008
Posty: 58
Skąd: Poznań
Wysłany: 9 Luty 2010, 10:28   

Taborescu a nikt Ci nie mówił, że w czasie głosowania jest cisza wyborcza. Jesteś nieuczciwy wobec innych startujących...
 
 
     
 WojT90
Zasłużeni



Informacje
malopolskie

LPG: Nie
Imię: Wojtek
Wiek: 33
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 156
Skąd: Kraków
Wysłany: 9 Luty 2010, 10:30   
   Moje auto: GOLF IV


Cisza to raz :P a po drugie to przecież chodzi chyba o dobrą zabawę a nie kto wygra ... dla każdego z nas jego Corsa jest naj i to jest chyba oczywiste :)
 
 
     
 taborescu



Informacje
dolnoslaskie

Wiek: 39
Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 18
Skąd: Kamieniec Ząbkowicki
Wysłany: 9 Luty 2010, 10:32   

Nadhira napisał/a:
taborescu przystępując do konkursu zgodziłeś się na jego regulamin. Takie jest przynajmniej moje zdanie. A co do mniejszych czy większych szans- myślę, że głosów będziesz miał całkiem sporo bo jako jedyny wystawiłeś Corsę A do konkursu, więc jest to taki konkursowy rodzyneczek. Uważam, że więcej wysiłku musisz włożyć w utrzymanie tego samochodu w stanie użyteczności niż jakikolwiek inny posiadacz CB czy CC. Takie jest moje zdanie. Zagłosowanie na samego siebie było w moim mniemaniu, sorka, ale żałosne


Jeśli już nazywasz moje posunięcie żałosnym to wiedz,że chciałem oddać głos na Spidana,ale pomyślałem sobie,że i tak będzie miał sporo głosów więc pomyślałem oddam głos na siebie w końcu jestem jedyny z CA a nie zdawałem sobie zupełnie sprawy z tego,że w regulaminie był zakaz - moja i wyłącznie niekompetencja czy jak to inaczej nazwać niedokładne zaznajomienie się z regulaminem.
 
 
     
 OL!
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 9 Luty 2010, 10:35   

zostawmy już taborescu, wytłumaczył się .. przeprosił - został ukarany

a jest jeszcze jedna osoba która nie wypowiedziała się ani słowem na ten temat - i to jest dziwne - nie ma nic na swoje usprawiedliwienie ? :czerwkart:
 
     
 Myszka
Zasłużeni



Informacje
Pomogła: 1 raz
Wiek: 39
Dołączyła: 24 Lut 2008
Posty: 58
Skąd: Poznań
Wysłany: 9 Luty 2010, 10:36   

A druga sprawa...gó..o prawda, że będziesz daleko za Corsami B. Masz Corsę A, a to klasyk, w tym momencie jesteś o ten klasyk do przodu, a inni z Corsami B się nie wyróżniają, bo jest tego od zas..nia.

Widocznie nie znasz się na dobrej zabawie i zachowujesz się jakby na końcu tego konkursu stało milion Euro.
 
 
     
 Nadhira



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Nie
Imię: Gosia
Pomogła: 3 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 25 Maj 2009
Posty: 163
Skąd: Wrocław
Wysłany: 9 Luty 2010, 10:37   
   Moje auto: Opel Corsa 1.7 DTI


taborescu napisał/a:
Jeśli już nazywasz moje posunięcie żałosnym to wiedz,że chciałem oddać głos na Spidana,ale pomyślałem sobie,że i tak będzie miał sporo głosów więc pomyślałem oddam głos na siebie w końcu jestem jedyny z CA a nie zdawałem sobie zupełnie sprawy z tego,że w regulaminie był zakaz - moja i wyłącznie niekompetencja czy jak to inaczej nazwać niedokładne zaznajomienie się z regulaminem.


Liczę w takim razie na to, że w przyszłorocznym konkursie już nie popełnisz takiej gafy :)
 
 
     
 taborescu



Informacje
dolnoslaskie

Wiek: 39
Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 18
Skąd: Kamieniec Ząbkowicki
Wysłany: 9 Luty 2010, 10:39   

Myszka napisał/a:
Taborescu a nikt Ci nie mówił, że w czasie głosowania jest cisza wyborcza. Jesteś nieuczciwy wobec innych startujących...


Od kiedy cisza wyborcza trwa prawie miesiąc i po drugie każdy ma prawo oddania głosu nikomu nie karzę głosować na siebie.Każdy startujący może promować konkurs a tym samym swoją Corsę
 
 
     
 Myszka
Zasłużeni



Informacje
Pomogła: 1 raz
Wiek: 39
Dołączyła: 24 Lut 2008
Posty: 58
Skąd: Poznań
Wysłany: 9 Luty 2010, 10:40   

Cisz trwa tyle ile głosowanie, w tym wypadku trzy tygodnie.
 
 
     
 taborescu



Informacje
dolnoslaskie

Wiek: 39
Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 18
Skąd: Kamieniec Ząbkowicki
Wysłany: 9 Luty 2010, 10:47   

Myszka napisał/a:
A druga sprawa...gó..o prawda, że będziesz daleko za Corsami B. Masz Corsę A, a to klasyk, w tym momencie jesteś o ten klasyk do przodu, a inni z Corsami B się nie wyróżniają, bo jest tego od zas..nia.

Widocznie nie znasz się na dobrej zabawie i zachowujesz się jakby na końcu tego konkursu stało milion Euro.


To mam milczeć i nic nie robić czekać na zbawienie?Mamy się dobrze bawić jak sama napisałaś jeżeli tak bardzo Cię drażnię to wiedz,że życzę Ci abyś wygrała i o ile jest to możliwe spotkali się na zlocie z uśmiechem na twarzy
 
 
     
 Nadhira



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Nie
Imię: Gosia
Pomogła: 3 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 25 Maj 2009
Posty: 163
Skąd: Wrocław
Wysłany: 9 Luty 2010, 10:50   
   Moje auto: Opel Corsa 1.7 DTI


taborescu napisał/a:

To mam milczeć i nic nie robić czekać na zbawienie?Mamy się dobrze bawić jak sama napisałaś jeżeli tak bardzo Cię drażnię to wiedz,że życzę Ci abyś wygrała i o ile jest to możliwe spotkali się na zlocie z uśmiechem na twarzy


A czy widziałeś aby jakikolwiek inny uczestnik konkursu podjął jakaś aktywność żeby zdobyć więcej głosów?? Bo z tego co ja zauważyłam to wszyscy czekają na to co będzie :) Na tym polega ta zabawa. Po to są przedstawione informacje o biorących udział w konkursie, żeby każdy mógł się zaznajomić i dobrze przemyśleć decyzję o oddaniu głosu i nie widzę sensu w propagowaniu tego czy innego samochodu. To TYLKO zabawa, a nie sprawa życia i śmierci
 
 
     
 taborescu



Informacje
dolnoslaskie

Wiek: 39
Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 18
Skąd: Kamieniec Ząbkowicki
Wysłany: 9 Luty 2010, 10:50   

Myszka napisał/a:
Cisz trwa tyle ile głosowanie, w tym wypadku trzy tygodnie.


To może jeszcze billboardy przykleiłem i zaraz karzesz mi je ściągnąć bo jest cisza wyborcza.NIe masz racji i tyle :witat:
 
 
     
 lukbud
Luk "Tatra" Łoker



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Pomógł: 17 razy
Wiek: 37
Dołączył: 09 Maj 2008
Posty: 511
Skąd: Ozimek / OPO
Wysłany: 9 Luty 2010, 10:50   
   Moje auto: Opel Astra G


:czerwkart: :zamykam: cisza! :gutpost:
 
 
     
 Myszka
Zasłużeni



Informacje
Pomogła: 1 raz
Wiek: 39
Dołączyła: 24 Lut 2008
Posty: 58
Skąd: Poznań
Wysłany: 9 Luty 2010, 10:51   

Skoro mi życzysz wygranej to mogłeś zagłosować na mnie a nie na siebie.

Marces ma też odjęte 3 punkty i nie robi żadnej kampanii reklamowej sobie. Weź przykład z niego. Bo to on zachowuje się honorowo mimo, że też nie podoba mi się to że zamataczył.
Przynajmiej umie się zachować...

Jeżeli nadal będziesz postępował w taki sposób to nikt na zlocie nie powita Cię z uśmiechem.

[ Dodano: 9 Luty 2010, 10:58 ]
taborescu napisał/a:


To może jeszcze billboardy przykleiłem i zaraz karzesz mi je ściągnąć bo jest cisza wyborcza.NIe masz racji i tyle :witat:



Oj przepraszam, wszyscy nie mamy racji z tym, że Ty robisz źle. To my jesteśmy psychiczni bo liczymy na uczciwość.
Dziękuję za przypomnienie, że w tym kraju człowiek uczciwy to wyjątek, a wszyscy są tacy jak TY i kombinują na lewo i prawo...
 
 
     
 Finos
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 9 Luty 2010, 10:58   

:czerwkart: cisza! Temat - miał służyć zdrowym dyskusją a nie nie potrzebnym kłótnia! Jeśli wyborom ma towarzyszyć taka atmosfera to warto się zastanowić czy za rok w ogóle organizować edycje konkursu.
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 9 Luty 2010, 11:02   
   Moje auto: Porshe 911


Finos zamknął temat a ja dodam swoje 3 grosze!

Taka informacja na PW jest to tak zwany SPAM! niby skąd wiedziałem o tym że Taborescu wysyłał takie PW? 3 osoby mi się poskarżyły o nieuczciwą konkurencję i spam na skrzynce!
Zaraz mi się przypomina zeszłoroczna edycja z Mich88 na czele! a jak nie wygrasz to co? oskarżysz wszystkich o wałki i że głosowanie jest nie zgodne z czymś tam? :krzesłem:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 2 z 2 
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Offtopic - na każdy temat! » Wolna amerykanka » Ogólne » Corsiarz roku 2009 - temat do pogaduch
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.