Przesunięty przez: Kaszubski
6 Lipiec 2016, 19:57
Montaż anteny od radia CB w miejsce FM
Autor Wiadomość
 mikan10


Informacje
Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 42
Skąd: ~Częstochowa
Ostrzeżenia: ( 1/3 )
Wysłany: 7 Luty 2010, 13:23   Montaż anteny od radia CB w miejsce FM

Witam, chce zamontować antenę CB w miejsce obecnej anteny FM (a tą zostawić między podsufitką a dachem luzem), żeby nie wiercić dziury dodatkowej. Potrzebuje pomocy w dostaniu się i zdjęciu podsufitki. Fm jest tak blisko tyłu samochodu że nie muszę zdejmować całej podsufitki wystarczy ze ją odegnę do połowy auta czyli muszę zdjąć boczne plastiki do słupka miedzy przednia boczną a tylną boczną szyba włącznie chyba? a może wystarczy tylko same te nad tylna boczną szybą? Nie wiem jak te boczne zdjąć i jak zdemontować pasy.


Odkręciłem te 3 wkręty z tyłu i odgiąłem podsufitkę i widze ze tam już chyba jest jakiś wzmocnienie dachu fabryczne, tez takie coś mieliście? Czy zmieści się tam jakikolwiek jeszcze kawałek blachy na wzmocnienie w ta wnękę ?


Przesyłam parę zdjęć do wglądu:





Antenę która bede montował to Alan 9 Plus 150cm dość lekka.

PS. Odkręciłem już pasy, śrubkę torx pod ta zaślepka widoczna na zdjęciu, ale tam jeszcze trzymają jakies zaczepy dziwne, dwa na dole i jeden u góry. Nie mogę odczepic z nich tego plastiku. Rozbierał to ktoś kiedyś?

Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Inne » Montaż anteny od radia CB w miejsce FM
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.