Przesunięty przez: Kaszubski
29 Luty 2016, 17:39
STUKOT z tyłu po wymianie amortyzatorów
Autor Wiadomość
 babajaga
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 22 Listopad 2009, 11:30   STUKOT z tyłu po wymianie amortyzatorów

Witam

Wymieniłam tylne amortyzatory w corsie B 1,4 96r. (KAYABA olejówki), tydzień czasu super śmigał corsarz, aż pewnego razu zaczął się pojawiać dziwny stukot z prawej strony z tyłu, pojechałam na warsztat (gwarancja), okazało się, że śruba się obluzowała :/ i znowu było wszystko okej przez kilak dni, poźniej znowu zaczęło się tukanie i i dzwięk metaliczny (podobny jaki wydawało auto podczas jeżdzenia na zurzytych amorach jak już był wyciek), tymrazem z lewej strony, i wogóle już corsa nie smigała tak jak po wymianie amorów. Pojechałam znów na warsztat (ciągle w ramach gwarancji). Mechanik stwierdził, że jest wsio okej, on tu nic nie widzi, widocznie musiał się dostać do amora piasek lub woda stąd te tłuczenie, i że to się zdarza. PO dwóch dniach tłuczenie wróciło, i ten metaliczny dzwięk, i to nie jest ten sam samochód jak od razu po wymianie amorów, niewiem co się dzieje, już głupieje.
aha i tłucze na postoje na wzgórku, np jak wsiada sie do auta! może to nie jest wina amorów, ale jak już wpominałam po wymianie pierwszy tydzien smigało jako szalnone!
Co to może być???


A po co dwa takie same posty? Jeszcze na jeden nikt nie zdążył odpowiedzieć a ty już zakładasz drugi identyczny - poczekaj jak ktoś będzie znał odpowiedz to na pewno Ci odpowie.
Ostatnio zmieniony przez 22 Listopad 2009, 12:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
 filemonkot
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 20 Grudzień 2009, 22:23   

Witaj czy sobie poradziłeś Bo ja właśnie mam identyczny przypadek
 
     
 babajaga
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 21 Grudzień 2009, 08:07   

tak, śruba w nowych amortyzatorach była źle dokręcona, wina mechanika
 
     
 filemonkot
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 10 Styczeń 2010, 00:12   

Która śruba górna w bagażniku czy dolna
 
     
 babajaga
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 11 Styczeń 2010, 11:45   

a która to niewiem, ale podkręcali od dołu, więc chyba dolna
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Układ zawieszenia » STUKOT z tyłu po wymianie amortyzatorów
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.