Przesunięty przez: Kaszubski
6 Lipiec 2016, 13:45
Łożyska tylnych kół Corsa B
Autor Wiadomość
 StitchRD
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 20 Wrzesień 2008, 21:19   Łożyska tylnych kół Corsa B

Witam wszystkich. Mam pytanie zmieniał ktoś już lożyska z tyłu?? Jeśli tak to ile już km zrobiliście?? Ja jak kupilem swoja corsine to wymieniałem lozyska z tyłu przejeździłem 40 tys i znowu są do wymiany. Zabijcie ale nie pamietam jakiej firmy były ale niby miały być dobre. Łożyska jakich firm polecacie?? Pozdro :mrgreen:
 
     
 akitainu
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 22 Wrzesień 2008, 12:08   

Hej ! mi z rok temu brat wymienial,bardzo nie pamietam mówił o dwoch frmach ta jedna to chyba Optimal czy jakos tak nie mam pewnosci,ale jest cos takiego na allegro to sie moze nie pomylilem.Masz linka
http://moto.allegro.pl/it...niemieckie.html
;-)
 
     
 Robson7
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 22 Wrzesień 2008, 19:22   

cze ja wymienialem łożyska z tylu i przejechalme juz na nich 5.000 km jak narazie sie sprawdzja a byly to jakies ze srednije polki :-> Pozdro.
 
     
 akitainu
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 23 Wrzesień 2008, 11:13   

STITCH RD to byla firma Optimal tych łożysk tak ,jak wczoraj napisałem.U mnie sie narazie nic nie dzieje jest ok!
 
     
 StitchRD
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 23 Wrzesień 2008, 14:44   

Oki dzięki wielkie. Jakoś teraz będę musiał wymienić bo dłuższa trasa się szykuje. Pozdro ;-)
 
     
 H5n1



Informacje
pomorskie

Pomógł: 1 raz
Wiek: 38
Dołączył: 10 Lut 2009
Posty: 51
Skąd: Sorkwity\Gdańsk
Wysłany: 12 Luty 2009, 04:27   Łożyska tylnych kół Corsa B

hej, ja po kupnie Corsy wymieniłem łożysk bo wyły nie wiem jakie był bo w 2 wypadkach zmieniał je mechanik a ja ich na oczy nie widziałem, jeden i drugi twierdził że to super łożyska może i tak tylko że po roku miałem luzy na kołach jak cholera i musiałem znowu wymienić. morał - nie ufajcie mechanikom bo oni zawsze wkładają chińskie badziewie a liczą jak za porządne części wiem co mówię znam z autopsji.
co do łożysk to polecam Timken FŁT Kraśnik i FAG warte swojej ceny i jakości.
(wiem bo mój Kolega ma sklep z łożyskami)
Broń Panie Boże od wszystkiego co z Chin!!! pozdro
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Układ zawieszenia » Łożyska tylnych kół Corsa B
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.