filtr do instalki gazowej
Autor Wiadomość
 WeaL
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 22 Grudzień 2009, 13:37   filtr do instalki gazowej

EDIT:
Jaki filtr kupić do tego?



Stary post:
Witam. Chciałem spytać o to "coś" zaznaczone na poniższym rysunku. Podobno to jakiś dopalacz tylko nie wiem dokładnie o co chodzi, a nigdzie nie mogę znaleźć do tego opisu. Byłbym wdzięczny jakby mógłby mi ktoś napisać coś o tym.
Przed tym "dopalaczem" znajduje się filtr węglowy i moje pytanie brzmi: czy może auto jeździć bez tego filtru i czy wlot powinien być otwarty czy zamknięty taką plastikową pokrywką??
Ostatnio zmieniony przez WeaL 27 Grudzień 2009, 09:29, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 22 Grudzień 2009, 17:10   
   Moje auto: Porshe 911


WeaL napisał/a:
czy może auto jeździć bez tego filtru i czy wlot powinien być otwarty czy zamknięty taką plastikową pokrywką??


Czy auto może jeździć bez filtrów?

odpowiedź brzmi TAK!!!
Tylko jak długo?
Po to ktoś wymyślił filtr żeby go stosować!
Czy ta plastikowa pokrywka jest na stałe czy jej nie ma?
zdjąłeś ją?
jak jest na stałe to też musi być założone!

nie rozumiem tego tematu! po co w kwestii LPG - "poprawiać fabrykę"?
 
     
 WeaL
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 23 Grudzień 2009, 09:33   

co do tego filtru to nie wiem jaki powinien być dokładnie bo u mnie po zdjęciu tej pokrywki był już w postaci proszku, nie dało się go wyjąć w całości,
a co do tej pokrywki to próbowałem jakoś ją założyć ale wogóle się nie trzyma, są na niej podtopienia plastiku i chciałem się dowiedzieć co to jest i o co mam pytać w sklepach


"nie rozumiem tego tematu!" - kto pyta nie błądzi, chce się dowiedzieć co to jest, do czego służy i na pewno wiele osób też tego nie wie,
może inaczej sprecyzuje pytanie: jak wpłynie na działanie auta otwarty wlot do tego urządzenia? będzie gorzej palił? proszę o jakieś odpowiedzi

[ Dodano: 28 Grudzień 2009, 13:11 ]
to urządzenie nie jest od instalki gazowej, sorki za umieszczenie postu nie w tym miejscu co należy
dla tych co nie wiedzą to jest "Pompa powietrza wtórnego"
Dzięki i pozdro
/closed
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Techniczny » Instalacje paliwowe » Instalacje LPG » filtr do instalki gazowej
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.