Przesunięty przez: Kaszubski
28 Marzec 2016, 15:54
Gazety OPEL/VAUXHALL
Autor Wiadomość
 marces
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 20 Grudzień 2009, 14:18   Gazety OPEL/VAUXHALL

Witam , otrzymałem dzisiaj z angli gezetę TOTAL VAUXHALL. Zastanawia mnie czy ktoś zna te gazety i kupuje. Bardzo ciekawa gazetka oczywiście w jezyku angielskim więc nie całkiem zrozumiała. Ale jest dużo ciekawych autek. Z których można się sporo dowiedzieć oraz sporo gadżetów vauxhalla które mozna kupic , a tak że typowie rzeczy tuningowe np. klatki pod konkretne auta.



 
     
 Nadhira



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Nie
Imię: Gosia
Pomogła: 3 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 25 Maj 2009
Posty: 163
Skąd: Wrocław
Wysłany: 20 Grudzień 2009, 14:34   
   Moje auto: Opel Corsa 1.7 DTI


jakbym dostała w swoje łapki, to bym wam tłumaczyła ciekawe artykuły hehe
 
 
     
 marces
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 20 Grudzień 2009, 16:14   

Gazeta jest dość droga bo kosztuje 4.25 GBP czyli około 20zł i ciężko dostępna bo moja siostra szukała jej około tydzień i tylko w jedynm naprawde wielkim TESCO znalazła i to ostatnią gazetę. Jeżeli uda mi się namówić siostrę aby kupowała więcej niż jeden egzęplaż to był by ktoś chętny ?
 
     
 GTR



Informacje
malopolskie

LPG: Nie
Wiek: 32
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 9
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 20 Grudzień 2009, 16:19   

A jak z przesyłką z tamtąd? Jakie ceny?
 
 
     
 marces
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 20 Grudzień 2009, 16:56   

Dokładnie niewiem jest to około 2.5 GBP czyli jakieś 12zł + 20zł za gazetę = około 32zł + wysyłka krajowa więc wychodzi maxymalnie około 40-45zł za gazetę.... więc pytanie czy się opłaca. Znaczy się dla fanatyków jest to nie lada gadźet. :)
 
     
 Nadhira



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Nie
Imię: Gosia
Pomogła: 3 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 25 Maj 2009
Posty: 163
Skąd: Wrocław
Wysłany: 20 Grudzień 2009, 18:23   
   Moje auto: Opel Corsa 1.7 DTI


zrzutka na jeden egzemplarz i skan do pdfa... ja mogę skanować
 
 
     
 marces
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 20 Grudzień 2009, 18:28   

A to nie głupi pomysł , szkoda że ja niemam skanera .... :( bo bym mógł to robić... ale ciekawe ile by kosztowało zeskanowanie takiej gazetki jak bym dał komuś hemmm....
 
     
 Nadhira



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Nie
Imię: Gosia
Pomogła: 3 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 25 Maj 2009
Posty: 163
Skąd: Wrocław
Wysłany: 20 Grudzień 2009, 18:37   
   Moje auto: Opel Corsa 1.7 DTI


taniej Cie wyniesie wysłanie tego do mnie... ja daję do pracowni xero i za 3 minuty mam pdfa
 
 
     
 marces
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 20 Grudzień 2009, 18:52   

No to możmy robić tak że będe jeszcze dla Ciebie kupował drugi egzemplarz gazety i Ty możesz go przeskanować i w dodatku mieć orginał dla siebie. Tylko że tak jak pisałem był by to koszt dla Ciebie około 40zł. Więc pytanie czy będziesz chciała? Bo mi się nie widzi co miesiąc przesyłać Ci gazetę i potem czekać aż spowrotem do mnie przyjdzie.
 
     
 Nadhira



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Nie
Imię: Gosia
Pomogła: 3 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 25 Maj 2009
Posty: 163
Skąd: Wrocław
Wysłany: 20 Grudzień 2009, 19:03   
   Moje auto: Opel Corsa 1.7 DTI


to najpierw zobaczmy czy w ogóle będą chętni... bo tak dla idei wywalać 40 pln to mi się nie chce
 
 
     
 PiotrK65
i Beatka na zawsze



Informacje
pomorskie

Pomógł: 9 razy
Wiek: 58
Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 386
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 20 Grudzień 2009, 19:17   

A ja bym się wstrzymał z tym skanowaniem... Czy to aby nie jest naruszenie praw autorskich... A już na pewno po zeskanowaniu nie można tego opublikować np. na forum...
 
 
     
 marces
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 20 Grudzień 2009, 19:23   

Wsumie to zgodze się z piotrem ... dlatego tak jak mówiłem na początku cena to około 40zł z przesyłkami z Angli i w Polsce. Jeżeli będzie ktoś chętny to pisać w temacie , a potem zalatwimy resztę na pw.
 
     
 GTR



Informacje
malopolskie

LPG: Nie
Wiek: 32
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 9
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 20 Grudzień 2009, 20:39   

W sumie dużo wychodzi :/ A patrzył ktoś po Empikach? Nie raz widziałem zagraniczne gazety, jeszcze z ceną w euro.
 
 
     
 marces
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 20 Grudzień 2009, 21:39   

Niestety pytałem się próbowałem nakłonić EMPIK aby zamówili parę egzemplarzy ale niestety nic nie mogli dla mnie zrobić. Nawet w Anglii ta gazeta jest naprawdę ciężko osiągalna !!! :uuu: tylko i wyłącznie TESCO i to największy w Londynie....
 
     
 morhol


Informacje
LPG: Tak
Wiek: 36
Dołączył: 21 Cze 2009
Posty: 117
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 24 Grudzień 2009, 16:20   

Ale jest chyba jeszcze OPEL Scene, nieraz widziałem w salonach prasowych, czy to zła gazeta? jeszcze jej nie przeglądałem.
 
 
     
 marces
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 24 Grudzień 2009, 19:59   

A niewiem niewiem nie widziałem. Jak bym ją gdzieś zobaczył to przejrze i zdam relację. Ale wiem że vauxhall total i performance są najlepsze i jest w nich dużo super rzeczy.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Offtopic - na każdy temat! » Wolna amerykanka » Ogólne » Gazety OPEL/VAUXHALL
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.