Zamknięty przez: west
15 Grudzień 2009, 08:54
W nawiązaniu do konfliktu z SB - III zlot
Autor Wiadomość
 Nadhira



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Nie
Imię: Gosia
Pomogła: 3 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 25 Maj 2009
Posty: 163
Skąd: Wrocław
Wysłany: 14 Grudzień 2009, 16:42   
   Moje auto: Opel Corsa 1.7 DTI


Nie chcecie wiedzieć jakie ja miałam warunki rok temu na Sylwka lol ..... porażka hahahahaha
 
 
     
 lukbud
Luk "Tatra" Łoker



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Pomógł: 17 razy
Wiek: 37
Dołączył: 09 Maj 2008
Posty: 511
Skąd: Ozimek / OPO
Wysłany: 14 Grudzień 2009, 16:42   
   Moje auto: Opel Astra G


C'Mon! napisał/a:
lukbud napisał/a:
Ja miałem w pokoju pokój z umywalką

leżę.... podnieściee mnie.... ;p , co ćpasz ?! Bo pewnie dobre... :hurra:


mam w Corsie nowy zapach z Włatców Móch- polecam :D
Już się poprawiam- miałem pokój z umywalką :krzesłem: :nocom:
 
 
     
 marces
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 14 Grudzień 2009, 16:56   

west napisał/a:
marces napisał/a:
a i bez picia można się dobrze bawić. pozdro


a to powiedz mi misiek po kiego grzyba miałeś Balantinesa za pazuchą ? ha??


Ha ha smakował ?xD
 
     
 ZMoRa
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 14 Grudzień 2009, 23:58   

Nie interesuję mnie czy dostane za to warna, bana, po pysku czy bóg wie co mi za moja wypowiedź zrobicie. Żyjemy w Polsce a tu obowiązuje wolność słowa.

Nie ukrywam i na wstępie powiem, że staje po obronie moja i Maxa. Uważam, że sposób w jaki zapytali o możliwość indywidualnego zakwaterowania jest w 100% na poziomie i w żaden sposób nie obrazili nikogo ni wczoraj i ni dzisiaj.

Natomiast z drugiej strony panowie i panie... załamuję ręce. Zachowaliście się bezczelnie i jako przedstawiciele władz forum - poniżej jakiegokolwiek porządku, ładu ni krztyny moralności. Z góry wyskoczenie z tzw. "mordą" do wyżej wymienionych osób? Nikt nie mówił, nikt nie stawiał żadnych warunków, nikt nie oczerniał i nikt was nie obrażał za to wy obróciliście kota ogonem wykorzystując swoje prawa. Nawet jeśli mielibyście racje, stojąc na swoim stanowisku inaczej powinniście to załatwić. Jest mi przykro, że przez was osoba która w mazowieckim DZIAŁAŁA! a nie pierdziała w stołek odeszła od nas. Przykro mi... W roli ścisłości rozumiem późniejsze zachowanie maxa i moja - zostali sprowokowani. Kasowanie SB, przekręcanie wypowiedzi, wmawianie że ktoś powiedział wcześniej coś innego... żałosne.

Drodzy Administratorzy i władzo klubu. Przypominam że to jest KLUB! a stanowiska jakie zajmujecie mają za zadanie utrzymywanie ładu i porządku a nie wywyższanie się. Obraziliście swoim zachowanie wszystkim, a przede wszystkim warszawiaków. Ja się pytam, co to miało znaczyć? Czy ktoś wam nie pojechał w dzieciństwie po ambicjach? Co mają oznaczać wulgarne wypowiedzi? KARYGODNE ZACHOWANIE. Przyznaje grupa Mazowsze nie jest zorganizowana na ostatni guzik ale po 1 - spotkaliśmy się 1 raz prawie 2 lata po powstaniu forum, po 2 z spotu na spot jest nas coraz więcej po 3 spotykamy się często i często prywatnie. To jest zrzeszenie a nie polska polityka gdzie pokazujemy kto ma większe "jaja". Max i mojo udzielali się u nas w grupie bardzo i organizacyjnie i informacyjnie. Tak więc obrażanie ich oraz całej grupy Mazowsze... sorry przesadziliście.

Z dniem dzisiejszym zawieszam swój wyjazd z wami mimo że nie grało mi różnicy warunki, ale rozumiem innych potrzeby. Nie każdy chce zachlać pały, nie każdy czuje się swobodnie z współlokatorami, nie każdy może. Zawieszam do czasu powrotu porozumienia z chłopakami. Bardziej cenie sobie grupę Mazowsze niż całą resztę forum. A Max i mojo to jedne z nielicznych osób które regularnie udzielały się w naszej grupie i na spotach.

Na zakończenie kwestia techniczna.

Drogi Weście i inni o jego toku myślenie na poniższy temat.
Podstawy znajomości PHP i MySQL (które są wymagane do prowadzenia forum) pozwalają na znacznie więcej niż tylko zmiana wiadomości. PW to rekordy w bazie danych, modernizacja w nich jest tak prosta jak edycja pliku tekstowego i nie potrzebujesz do tego żadnych passów, a jeśli mowa o passach to masz do nich wgląd, owszem są szyfrowane ale odszyfrowanie nie sprawia najmniejszego problemu. Obraziłeś mojo i innych i uważam, że tak, zmieniłeś wiadomość. Nie mam najmniejszych podstaw żeby twierdzić że mojo kłamie, a wiem że fizycznie jest to możliwe. Nie wierzysz w to co wyżej napisałem? Daj passy do bazy danych a Ci udowodnię. Luki w kodzie PhpBB jest masę tak więc na upartego bez passów też dużo zdziałasz.

Podsumowując - świadomy praw i konsekwencji, stwierdzam iż zachowanie tzw. władz było karygodne i przynajmniej zobowiązani się do szczerych przeprosin.

Podpisano
Mariusz "ZMoRa" O.
 
     
 PiotrK65
i Beatka na zawsze



Informacje
pomorskie

Pomógł: 9 razy
Wiek: 58
Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 386
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 15 Grudzień 2009, 00:46   

Zmora.... powiem Ci tak... Bardzo chętnie pojawię sie na zlocie zorganizowanym przez FKC Warszawa... (Oczywiście jeśli będzie to odpowiadało moim warunkom finansowym). Może zorganizujecie IV zlot. Na pewno będzie wszystko dopięte na ostatni guzik. W końcu jesteście najlepsi...

Zasada jest taka... Organizator ustala warunki (które z resztą były jasno określone w temacie). Mi akurat one odpowiadają i uwierz... na pewno będę się dobrze bawił. Jeśli komuś to nie pasuje to odpuszcza... Wolna wola. Naprawdę... uwierz, będziemy się lepiej bawić w towarzystwie, które przyjeżdża się zintegrować, niż w takim, które zlot traktuje jak wycieczkę z biurem turystycznym. Przecież to nie o to chodzi. Ale widać niektórzy traktują tę sprawę inaczej. Szkoda tylko, że problem był tylko dla tych, którzy nie byli na żadnym zlocie...
 
 
     
 OL!
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 15 Grudzień 2009, 00:49   

a mi zaświeciła się pomarańczowa kontrolka :uuu:
co to może oznaczać ?

ble ble ble .... tyle z tego wszystkiego ...
jeden drugiemu rąbie dupe ten to ten tamto - ten przeciw tym a ten za tym :nocom2:

kto chce to przyjedzie - kto nie to nie - niech pierdzi w stołek - każdy jest jaki jest i nikt tego słowami nie zmieni :zły22:

ja tam na zlot pojadę i nie będę patrzeć na to kto jaki jest - po prostu spotkać się i pogadać itp - a nie robić zadymę na ten temat .. :zlydzial:

:cham:
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 15 Grudzień 2009, 07:11   
   Moje auto: Porshe 911


Zmora!
powiem tak
bezczelny dzieciaku!

możemy zrobić ekspertyzę czy zmieniałem coś w bazie czy też nie...
na tej podstawie!
jeżeli wyjdzie że grzebałem w wiadomościach mojo - dostajesz cały klub, wszystkie passy kody i inne FKC jest Twoje.
Ale jak wyjdzie że mojo kłamie!
Wyrzucam całą grupę Mazowiecką! co do jednej osoby! odpowiedzialność zbiorowa! Koniec tego Basta bezczelni ludzie!
 
     
 Nadhira



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Nie
Imię: Gosia
Pomogła: 3 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 25 Maj 2009
Posty: 163
Skąd: Wrocław
Wysłany: 15 Grudzień 2009, 07:24   
   Moje auto: Opel Corsa 1.7 DTI


ejjjjjj..... mnie też?? West... nie przesadzaj... nie rozbijaj mi grupy :(

[ Dodano: 15 Grudzień 2009, 07:31 ]
A swoją drogą zastanawia mnie cholernie jedna kwestia. W sobotę na spocie wigilijnym pytałam Maxa czy jedzie na zlot. Usłyszałam, że nie, bo nie wie kiedy będzie miał znów operację i że krucho finansowo.... więc hmmmm albo jestem jakaś ogłupiała, albo tak na prawdę kłócił się dla zasady a nie z konkretnego powodu :/
Chyba czegoś tu nie rozkminiam
 
 
     
 kruszyn1
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 15 Grudzień 2009, 08:11   

Cytat:
jeżeli wyjdzie że grzebałem w wiadomościach mojo - dostajesz cały klub, wszystkie passy kody i inne FKC jest Twoje.
Ale jak wyjdzie że mojo kłamie!
Wyrzucam całą grupę Mazowiecką! co do jednej osoby! odpowiedzialność zbiorowa! Koniec tego Basta bezczelni ludzie!

dziecko odłóż zabawki i idź wypłacz się mamie... to są teksty na poziomie admina? żal.pl
 
     
 Nadhira



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Nie
Imię: Gosia
Pomogła: 3 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 25 Maj 2009
Posty: 163
Skąd: Wrocław
Wysłany: 15 Grudzień 2009, 08:19   
   Moje auto: Opel Corsa 1.7 DTI


West plis zamknij ten temat bo się będzie ciągnął do u......ej śmierci....
 
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 15 Grudzień 2009, 08:35   
   Moje auto: Porshe 911


a czy teksty typu zmienianie treści wiadomości PW to są na poziomie 40letniego faceta?

to ta wiadomość
http://img46.imageshack.u.../schowek01p.jpg

nie kumam co miałbym w tej wiadomości zmienić?
bardzo mnie to śmieszy!
Zmora napisał że można pogrzebać w bazie rozszyfrować hasła itp potem treści! z tym się zgodzę można ale to zajmuje bardzo dużo czasu a gra nie warta świeczki. Nie bawię się w takiego typu chwyty!.. no chyba że on się w takie coś bawi to ja rozumiem.
zostaje tylko fakt: oskarżenia i tutaj właśnie chce wyciągnąć wnioski! bezpodstawnego oskarżenia!

Kruszyn jesteś śmieszny... już kiedyś coś na Twój temat napisałem i zamknąłeś się , głowę stuliłeś i była cisza! znowu zaczynasz, masz swoje OCFC i tam sobie pisz, siedź, wypowiadaj.
Mi nie zależy byś tu był...
mnie nie zaboli jak się stąd usuniesz!
Takich jak Ty jest pełno!
"Proszę o usunięcie mojego konta"
Po dwóch dniach zarejestrowany na nowo! pod innym nickiem! śmieszni ludzie!
Co chcą tym udowodnić, coś na silę że ma racje? tylko jaką rację?

Krótko i na temat - usunę każdego kto będzie mącił i rzucał puste słowa bez dowodów.
 
     
 kruszyn1
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 15 Grudzień 2009, 08:40   

west, forum jest dla wszystkich, jest wolność wypowiedzi, tak? dziękuję

zaraz edytujesz baze i napiszesz ode mnie takie Pw do siebie? :nocom:
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 15 Grudzień 2009, 08:46   
   Moje auto: Porshe 911


kruszyn1 napisał/a:
west, forum jest dla wszystkich, jest wolność wypowiedzi, tak? dziękuję


teksty typu, dziecko, żal admin pl to są na Twoim poziomie a takich nie toleruje! nie pozwolę sobie by byle kogucik mi podskakiwał i rzucał piachem w oczy,

powtórzę BEZPODSTAWNIE!
nie znasz całej sytuacji więc miedzy wódkę a zakąskę się nie w....
jakbyś nie wiedział o czym pisze to cię uświadomię że stanąłem w obronie Myszki, Finosa - byłem obserwatorem tak jak max,,,



wolność słowa masz na OCFC gdzie kasują wszytko ci napiszę ;)
 
     
 Myszka
Zasłużeni



Informacje
Pomogła: 1 raz
Wiek: 39
Dołączyła: 24 Lut 2008
Posty: 58
Skąd: Poznań
Wysłany: 15 Grudzień 2009, 08:49   

K....a mać. Ta cała wiadomość to był screen z mojej skrzynki, jest coś takiego jak wiadomości wysłane. Nigdy przenigdy nie napisałam, że biorę z westem pokój dwuosobowy. Napisałam, zreszta sami zobaczcie:


Od: Myszka
Do: mojo
Wysłany: 13 Grudzień 2009, 12:54
Temat: Re: 3 zlot

Napisałam w poście że Są tylko 4 i sześcioosobowe łazienki.
Co do posiadania pokoju z łazienką to też tak jak pisałam liczy się kolejność wpłat, ponieważ jest tylko 20 miejsc z łazienkami.
Ja byłabym gotowa zrezygnować z pokoju z łazienką bo nieszczególnie mi na tym zależy ale my jedziemy z miesięcznym dzieckiem na zlot.

Jeżeli mojo się upiera, że napisałam co innego to niech go piekło pochłonie za kłamstwa.
 
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 15 Grudzień 2009, 08:54   
   Moje auto: Porshe 911


Myszka z reszta nic nikomu udowadniać nie muszę!

ale osoby które twierdzą że manipulowałem w bazie lecą!
Co do Grupy dzisiaj podejmiemy decyzję z Piotrem i resztą teamu, temat zamykam
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 2 z 2 
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Offtopic - na każdy temat! » Wolna amerykanka » Ogólne » W nawiązaniu do konfliktu z SB - III zlot
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.