Zamknięty przez: west
15 Grudzień 2009, 08:54
W nawiązaniu do konfliktu z SB - III zlot
Autor Wiadomość
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 14 Grudzień 2009, 13:41   W nawiązaniu do konfliktu z SB - III zlot
   Moje auto: Porshe 911


Stworzyła się bardzo chora atmosfera związana ze zlotem! Od początku było wiadomo że pokoje będziemy mieli czteroosobowe! Konflikt narastał z tym że niektórym osobą to nie pasuje!
- Bo jest wspólna łazienka i trzeba się podzielić z czterema osobami
- to że ktoś będzie musiał być z drugą parą w pokoju! a gdzie prywatność?
- to że ktoś lubi spać nago i kochać się 3 razy dziennie!

takie były argumenty.
Moje stanowisko jest takie:

Jeżeli komuś się nie podoba nie musi sie zgadzać na takie warunki! Nie musi przyjeżdżać na zlot! i spać w kolonijnych warunkach!

ad1:
Wspólna łazienka! mi to nie przeszkadza nie wstydzą się ale są osoby z kompleksami i które się brzydzą ! to akurat rozumiem!

ad2: przyjeżdżamy na zlot nie na podróż poślubną! na zlocie jest integracja a nie siedzenie samemu po kątach!

ad3: mi to nie przeszkadza! możecie latać nago i się kochać kilkanaście razy dziennie póki macie wigor i ochotę! tylko podkreślam że przyjeżdżamy na zlot a nie na dom schadzek! i 3 dni wstrzemięźliwości nikomu nie zaszkodził

Podsumowując!
chcecie mieć pokój tylko dla siebie?
a) wykupujecie czteroosobowy pokój i płacicie za cztery osoby - mieszkając w dwójkę
b) wynajmujecie coś na własną rękę!

Jeżeli chodzi o pkt B, nie biorę odpowiedzialności za osoby które organizują cokolwiek na własną rękę!

odnośnie zachowania Maxa!
Kolego! Pamiętaj! nigdy nie mieszaj spraw prywatnych ze sprawami oraz osobami które nie są tym zainteresowane ani nie mają z tym wspólnego interesu!
Twoje zachowanie dzisiaj przeszło samo siebie! Tak jak to co napisałeś tak i to że zacząłeś wypisywać się z grup! i co to dało? Co chciałeś tym udowodnić?
Podkreślę!
To forum ma zasady których się będę trzymał i przestrzegał!

to chyba wszytko co miałem do przekazania!
Teraz kwestia Kolegów z Mazowieckiego czy się dostosują czy też nie!...
 
     
 kruszyn1
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 14 Grudzień 2009, 13:58   

ujmę to tak:

:uuu: :hah:

tyle w tym temacie, nie czytałem shoutboxa ale patrząc na Twoją wypowiedź to musiało być coś strasznego :bleee:

i tak, ja nie jade na zlot, bo za drogo i domki są 4 osobowe, powinny być 8 :nocom:
 
     
 max
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 14 Grudzień 2009, 13:58   

west napisał/a:
Kolego! Pamiętaj! nigdy nie mieszaj spraw prywatnych ze sprawami oraz osobami które nie są tym zainteresowane ani nie mają z tym wspólnego interesu!
Twoje zachowanie dzisiaj przeszło samo siebie! Tak jak to co napisałeś tak i to że zacząłeś wypisywać się z grup! i co to dało? Co chciałeś tym udowodnić?

Nie bardzo rozumiem, Jakie prywatne sprawy z jakimi osobami??????????????
West to było tylko grzeczne pytanie a zrobiliście z tego aferę!!! i to jaką.
Powiem tak dla mnie temat jest zamknięty, nie będę w takim klubie gdzie ludzi traktują jak śmieci a zdanie prezesa i moderatorów jest najważniejsze!!!!
A wystarczyło powiedzieć; z ramienia klubu, załatwiamy tylko i wyłącznie 4 i 6 pokoje. Takie było założenie, jeżeli macie ochotę tu jest telefon ............. negocjujcie dala siebie pokój.

I było by po sprawie!!! Moje zachowanie, popatrz na siebie. Przeczytaj uważnie moje wyczyszczone wypowiedzi ba sb a swoje!!!!! Byłem grzeczny i chciałem uzyskać prostą odpowiedz na proste pytanie ale chyba to przerosło co po niektórych.
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 14 Grudzień 2009, 14:04   
   Moje auto: Porshe 911


kto robił aferę? no kto?
sprawa cały czas jest uproszczona że są 4osobowe pokoje i koniec! i cały czas jest mówione że nie pasuje załatw sobie sam!

jeżeli chodzi o sprawy prywatne!
nie interesuje mnie to jaka jest Twoja była żona! i nie porównuj nikogo do niej jak go tak naprawdę nie znasz!

Cytat:
max napisał:
Powiem tak dla mnie temat jest zamknięty, nie będę w takim klubie gdzie ludzi traktują jak śmieci a zdanie prezesa i moderatorów jest najważniejsze!!!!


czyli już drugi klub! - trudno!

zostaje ci jeszcze corsasport.pl - pozdrawiam chłopaków!

myślałem max że jesteś rozsądnym facetem, ale chwila emocji i wychodzi szydło z worka

pozdrawiam
 
     
 Adzi
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 14 Grudzień 2009, 14:06   

kruszyn1 napisał/a:
i tak, ja nie jade na zlot, bo za drogo

znajdź coś tańszego z 2 posiłkami dziennie...
 
     
 C'Mon!



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Nie
Pomógł: 1 raz
Wiek: 37
Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 27
Skąd: Wrocław-Grabiszynek
Wysłany: 14 Grudzień 2009, 14:17   
   Moje auto: ale co inne ?!


kruszyn1 napisał/a:
ujmę to tak:
:uuu: :hah:

kruszyn1 , dokładniee :lol:

Nie wiem czego tu nie rozumieć, było napisane ze pokoje tylko 4os. i jeden 6os. , więc FKC, jako FKC nie rezerwowało innych pokoi. Jak nie pasuje to dzwonić i rezerwować we własnym imieniu.

Widzice, 2 zdania i wszystko jasne... :)

Ale sprawa czyszczenia SB, to totalna porażka administracyjna :kijek: . SB to publiczne miejsce wypowiedzi i każdy może pisać co mu przyjdzie na myśl, chyba że ewidentnie po kimś "jedzie" , itp.

Jeżeli komuś chce się "żygać" , jak to pisaliście czytając to , to niech pójdzie do toalety, na dwór , do okna i żyga ile mu się podoba. Nie widzę tu podstaw do czyszczenia SB, bo komuś to nie pasuje. :wstyd:

PS. Swoją drogą dziwię się, że nie przeszliście na PW... :uuu:

Tyle ode mnie... Ale się wczoraj uśmiałem :nocom:
 
 
     
 max
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 14 Grudzień 2009, 14:23   

C'Mon!, Rozsądny człowiek.

west, Pierwszy, na OCFC przestałem być aktywny i tyle a tu dokończę zaczęte sprawy i zapomnę że istniało FKC. Mam tylko nadzieję że będę miał okazje spotkać się z ludźmi których szanowałem i okazali się bez stronni w tej śmiesznej aferze.
 
     
 marces
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 14 Grudzień 2009, 14:23   

I tak wszyscy będą upojeni soczkami % :pijok: więc nie sądze żeby ktoś patrzał zabardzo kto śpi w jego pokoju i jakie są warunki. Dla mnie żenada że ktoś na to tak patrzy. Jeżeli chce mieć chwilę spokoju to niech sobie wynajmie pokój 4 osobowy bo takie są dla nas i jedzie dzien szybciej albo coś :nocom: :czerwkart: :zły22:
 
     
 max
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 14 Grudzień 2009, 14:31   

Nie wszyscy jadą tam aby chlać wódę!!!
Ja nie pije wcale i chciałem miło spędzić czas, niestety to tylko marzenia.
 
     
 lukbud
Luk "Tatra" Łoker



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Pomógł: 17 razy
Wiek: 37
Dołączył: 09 Maj 2008
Posty: 511
Skąd: Ozimek / OPO
Wysłany: 14 Grudzień 2009, 14:31   
   Moje auto: Opel Astra G


a ja tam sporów nie lubię ;p Temat pokoi był jasny- dla FKC zaoferowali 4rki więc tak trzeba rezerwować. A temat SB- krzywo wyszło, ja bym też nie czyścił, ale trudno stało się.
Moje zdanie w temacie jest takie jak kolegi C'Mon!

amen
 
 
     
 kruszyn1
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 14 Grudzień 2009, 14:35   

Adzi, po co komu posiłki? ;)
max, byłem na kilku zlotach i uwierz, główne zajęcie to picie ;)
 
     
 Nadhira



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Nie
Imię: Gosia
Pomogła: 3 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 25 Maj 2009
Posty: 163
Skąd: Wrocław
Wysłany: 14 Grudzień 2009, 14:35   
   Moje auto: Opel Corsa 1.7 DTI


Heh... ja przyznam szczerze, że nie zauważyłam, że pokoje mają być 4-osobowe... Nie jest to dla mnie szczyt komfortu, dlatego poprosiłam o zwrot zaliczki i nocleg załatwię sama... Ale ludzie, na litość, takie sprawy można załatwić kulturalnie, a nie naskakiwać jeden na drugiego, bo się robi chora atmosfera, a taka nie jest tu mile widziana. Czy na prawdę nie można wrzucić trochę na luz?? Trochę dystansu do tego typu spraw, bo się nerwicy można nabawić... Tyle z mojej strony
 
 
     
 spidan
Zasłużeni
Beatka + 29.10.2010



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Tak
Klub: Astra Club
Pomógł: 29 razy
Wiek: 46
Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 993
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: 14 Grudzień 2009, 14:43   
   Moje auto: ASTRA G


Zgadzam się z Nadhirą. Wszystko można było załatwić inaczej. A drążenie tematu nie przyniosło niczego dobrego. Tak czasami jest że nie można dogodzić każdemu. Wtedy należy zrobić jak Nadhira i mieć wszystko załatwione na spokojnie. Nie ma co unosić się honorem, tylko rozwiązać problem. Miejsce zlotu zostało ustalone w drodze ankiety. Niestety ośrodek z przyczyn niezależnych od Nas został zmieniony. W każdym razie wierzę, że III zlot FKC odbędzie się w Przesiece a wszyscy nie musimy spać w tym samym ośrodku.
 
 
     
 Adzi
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 14 Grudzień 2009, 14:51   

kruszyn1 napisał/a:
Adzi, po co komu posiłki?

hmmm... pomyślmy... do życia? nie samą vódką człowiek żyje
kruszyn1 napisał/a:
max, byłem na kilku zlotach i uwierz, główne zajęcie to picie

Ja byłam na jednym zlocie i na festynie i powiem Ci, że akurat na zlocie kfc ;) zwiedzaliśmy okolice, bawiliśmy się na wycieczkach i przy grillu i kto chciał i miał ochotę to spożywał napoje wysoko alkoholowe. Dlatego wysnuwam taką tezę, iż picie nie jest głównym zajęciem na zlotach fkc!
 
     
 kruszyn1
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 14 Grudzień 2009, 14:56   

Adzi, każdy lubi co innego w takim razie na fkc jest inaczej ;)
 
     
 C'Mon!



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Nie
Pomógł: 1 raz
Wiek: 37
Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 27
Skąd: Wrocław-Grabiszynek
Wysłany: 14 Grudzień 2009, 15:15   
   Moje auto: ale co inne ?!


kruszyn1, ty to byś tylko pił do upadłego, jak w sierpniu hehee... ;P
 
 
     
 marces
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 14 Grudzień 2009, 16:35   

:pijok: Damy rade na moje to zamykać ten temat i wszystko okaże się w praniu czyli na zlocie mam tylko nadzieje że będzie nas naprawde dużo i będzie dobra zabawa , a i bez picia można się dobrze bawić. pozdro :zamykam:
 
     
 lukbud
Luk "Tatra" Łoker



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Pomógł: 17 razy
Wiek: 37
Dołączył: 09 Maj 2008
Posty: 511
Skąd: Ozimek / OPO
Wysłany: 14 Grudzień 2009, 16:38   
   Moje auto: Opel Astra G


To ja może jeszcze napiszę coś...
Rok temu też były pokoje 4 osobowe z łazienkami i bez (umywalka była w pokoju) Nikt się nie kłócił, łazienki dostali Ci, którzy byli pierwsi, kto się chciał :sex: miał takie prawo zrobić to we własnym zakresie, że tak powiem :plff:
Ja miałem w pokoju pokój z umywalką, którą mój kumpel zapchał rzygami, którą potem trzeba było własnoręcznie odetkać- a mimo to, zlot wspominam bardzo miło i mam nadzieję, że jak będę miał kiedyś wnuki to opowiem im o tym jak się dziadek bawił :nocom:

yo!
 
 
     
 C'Mon!



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Nie
Pomógł: 1 raz
Wiek: 37
Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 27
Skąd: Wrocław-Grabiszynek
Wysłany: 14 Grudzień 2009, 16:40   
   Moje auto: ale co inne ?!


lukbud napisał/a:
Ja miałem w pokoju pokój z umywalką

leżę.... podnieściee mnie.... ;p , co ćpasz ?! Bo pewnie dobre... :hurra:
 
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 14 Grudzień 2009, 16:42   
   Moje auto: Porshe 911


marces napisał/a:
a i bez picia można się dobrze bawić. pozdro


a to powiedz mi misiek po kiego grzyba miałeś Balantinesa za pazuchą ? ha??


lukbud napisał/a:
którą mój kumpel zapchał rzygami

bo na rajdzie wojtek miał niezapomniane wrażenia i to przez to!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 2 
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Offtopic - na każdy temat! » Wolna amerykanka » Ogólne » W nawiązaniu do konfliktu z SB - III zlot
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.