Przesunięty przez: Kaszubski
10 Lipiec 2016, 10:56
Jak włączyć tylną wycieraczkę i tylny spryskiwacz?- Corsa A
Autor Wiadomość
 PatricoWroc
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 9 Grudzień 2009, 16:53   Jak włączyć tylną wycieraczkę i tylny spryskiwacz?- Corsa A

Tak jak w temacie. Po prostu nie mam pojęcia. Próbowałem już chyba wszystkiego i lipa.
Chodzi o wycieraczkę i spryskiwacz tylnej szyby.

Z góry dzięki za odpowiedź. :)
Ostatnio zmieniony przez lukbud 9 Grudzień 2009, 17:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
 C'Mon!



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Nie
Pomógł: 1 raz
Wiek: 37
Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 27
Skąd: Wrocław-Grabiszynek
Wysłany: 9 Grudzień 2009, 17:02   
   Moje auto: ale co inne ?!


W Corsie B pchasz prawą manetkę do przodu (w kierunku deski rozdzielczej) i włącza się wycieraczka tylna, jak popchniesz jeszcze raz i przytrzymasz to będzie działała wycieraczka tylna i spryskiwacz tylny.

(tyle, że przy spryskiwaczu tylnej szyby jest napisane, że zależy od wersji wyposażenia), więc nie każda CA miała tylny spryskiwać, ale wnioskuję, że masz skoro pytasz :] Tak jest napisane w książce "Sam naprawiam - Opel Corsa A". ;)

[ Dodano: 9 Grudzień 2009, 17:37 ]
Teraz na fotach, zauważyłem ze masz spryskiwać, więc tak jak napisałem. Pchnij manetkę prawą w stronę deski rozdzielczej (położenie 1) i włączy się wycierajka tylna... potem pchnij (w położenie 2) i przytrzymaj to zacznie psikać. :]

;p
 
 
     
 PatricoWroc
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 9 Grudzień 2009, 18:26   

No i właśnie mam takie coś, że nie ważne czy jest w położeniu bliżej Mnie, czy bliżej deski to i tak działa wycieraczka z przodu i spryskiwacz. Możliwe, że coś źle połączone?
 
     
 C'Mon!



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Nie
Pomógł: 1 raz
Wiek: 37
Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 27
Skąd: Wrocław-Grabiszynek
Wysłany: 9 Grudzień 2009, 18:33   
   Moje auto: ale co inne ?!


No to możliwe w taki razie, bo nie powinno tak być...
 
 
     
 PatricoWroc
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 9 Grudzień 2009, 18:59   

Gadałem z kolesiem z którym się zamieniłem i powiedział, że po prostu jest odłączona. Zaraz pójdę zobaczyć. :P

[ Dodano: 9 Grudzień 2009, 19:55 ]
I pojawia się kolejny problem. Jak podłącze kostkę od tylnej wycieraczki to ona cały czas chodzi, a spryskiwacz nie działa. Ktoś ma jakieś pomysły?
 
     
 Finos
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 9 Grudzień 2009, 20:49   

Masz zepsuty przełącznik zespolony przy manetce przy kierownicy. mówiąc po ludzku - zepsuty ten przełącznik co się wycieraczki włącza.
 
     
 PatricoWroc
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 9 Grudzień 2009, 21:19   

Dzięki wielkie. :) No to wymienię go jak znajdę coś na allegro czy na giełdzie. Jak nie znajdę to zrobię przełącznik obok licznika i już. :krzyk:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa A - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa A » Wyposażenie wnętrza » Jak włączyć tylną wycieraczkę i tylny spryskiwacz?- Corsa A
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.