Przesunięty przez: Kaszubski
19 Marzec 2016, 13:28
poduszka amortyzatora
Autor Wiadomość
 grzesiekopel


Informacje
Dołączył: 30 Lis 2008
Posty: 9
Skąd: kozieglowy
Wysłany: 4 Sierpień 2009, 22:52   poduszka amortyzatora

witam jakie mogą być objawy samochodu jeśli bedzie uszkodzona poduszka amortyzatora przedniego
 
 
     
 marces
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 5 Sierpień 2009, 00:31   

będzie piszczeć przy najeżdzaniu na śpiącego policjanta , albo w dziurę albo też bardziej uderzać niż prawy...
 
     
 gelo22
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 1 Grudzień 2009, 16:50   

Witam ja mam podobny problem a mianowice stukanie w zawieszeniu tylnym, wymieniłem sprezyny załozyłem nowe amorki a stukanie jeszcze głosniejsze i bardziej intensywne , sptkał sie ktos juz z takim czyms?
 
     
 Devil73


Informacje
lodzkie

Dołączyła: 10 Paź 2009
Posty: 7
Skąd: W-wa / Opoczno
Wysłany: 1 Grudzień 2009, 17:05   

Może to bardziej tyczyło grzesiekopel (drobna nieuwaga)

A objawy uszkodzonej poduszki to między innymi stuki przy jeździe po poprzecznych nierównościach, szczególnie objawiające się przy poprzecznych garbach, przy skrętach po dodaniu gazu kierownica lekko blokuje się nie odbijając.

Takie objawy były u mnie w zeszłym roku. Stukanie zniknęło po wymianie poduszek amortyzatora z łożyskami na nowe.

Mam nadzieję że teraz gelo22 jest OK :)
Ostatnio zmieniony przez Devil73 1 Grudzień 2009, 20:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
 gelo22
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 1 Grudzień 2009, 17:28   

łozysko amortyzatora ? z tyłu ? wiesz co piszesz?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Układ zawieszenia » poduszka amortyzatora
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.