Kolejna akcja wyrozumiałego OCFC
Autor Wiadomość
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 13 Maj 2009, 17:09   Kolejna akcja wyrozumiałego OCFC
   Moje auto: Porshe 911


Witam wszystkich serdecznie!
Myślałem, że pseudo wojnę z OCFC mamy już za sobą! a jednak nie!
normalnie śmiać mi się chce z Pana Pangrysa! pseudo Administratora! Tolerowałem linki do forum ocfc oraz pisanie o wspólnych spotach! Myślałem że już stare dzieje mamy za sobą!

Dzisiaj zrobiłem Akcję na wszystkich forach! m.in na OCFC Chciałem aby cztery kluby o Corsie zrobiły imprezę integracyjną. Nawiązując do Naszego zlotu zamieściłem dwa tematy na corsasport.pl oraz corsa-a.pl

http://corsasport.pl/foru...hp?f=45&t=66562
http://www.corsa-a.pl/forum/viewtopic.php?t=3858

Poprosiłem Oliego by taki Temat zamieścił w formie grzecznościowej na forum OCFC!

i co?
Temat był 4 minuty!



Cytat:
Twój Temat napisany przez Ciebie na: "OCFC CorsaClub", został usunięty przez Administratora lub Moderatora.
Powód: Zapytałeś czy możesz reklamować konkurencyjne kluby ??

Ostrzeżenie
Wartość Otrzymane od Data Powód
1 Pangrys Dzisiaj 17:42 Pomyliłeś fora ...


za takie coś:



Cytat:


Witam wszystkich Fanów OCFC
W imieniu www.klubcorsa.pl mam zaszczyt zaprosić wszystkich na imprezę integracyjną dla Naszych klubów.

Po I oficjalnym majowym zlocie FKC (szczegóły ) postanowiliśmy zorganizować coś ponownie w lipcu. Postanowiłem napisać też do Was i zaprosić Was na tą imprezę..


Mogę z czystą intencją napisać że buractwo panuje na OCFC!
Nie będziemy więcej wyciągać ręki do nich i nie będziemy zapraszać na żadne spoty / zloty!

Osoby które będą próbowały pisać cokolwiek na temat OCFC (spoty / zloty, porównania porady itp) zostaną usunięci z Forum

dziękuję za uwagę!
 
     
 OL!
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 13 Maj 2009, 17:14   

Więcej grzechów nie pamiętam .... :mad:

cóż mogę dodać ? dostałem warna za to co west wyżej napisał - czy to jest normalne ?

ta tzw. "konkurencja" :zdegustowany: robi się nienormalna - ale jako że me wyciągnęliśmy rękę a oni nam ją ujeb***li - grzecznie mówiąc ....

cóż - może tego nie trzeba tłumaczyć - wystarczy dobrze sprawę przemyśleć na chłopski rozum :/
 
     
 pimpurdan



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Nie
Pomógł: 1 raz
Wiek: 43
Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 40
Skąd: wrocław
Wysłany: 13 Maj 2009, 17:18   

najgorsze jest to że na pewno nie wszyscy z OCFC są tacy a przez takiego kolesia metka przykleja się wszystkim
 
 
     
 tomcio105
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 13 Maj 2009, 17:25   

No widzę, że OCFC chyba za bardzo się ceni. Wy chcecie zrobić coś razem, a oni za to dają warna Oliemu. Powiem tak: są ludzie i parapety, OLi jest człowiekiem :) , a ten co dał mu warna parapetem . Tyle.
 
     
 spidan
Zasłużeni
Beatka + 29.10.2010



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Tak
Klub: Astra Club
Pomógł: 29 razy
Wiek: 46
Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 993
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: 13 Maj 2009, 17:40   
   Moje auto: ASTRA G


Ja to widze tak: nigdy Nam niedorównają !!! Nasze forum łączy ludzi o wspólnych zainteresowaniach i chcących wzajemnie sobie pomóc, dowodem na to jest atmosfera panująca na zlocie.
Na tym Czymś zwanym forum OCFC to nikt sobie nie pomaga. Każdy tylko kombinuje jak tu komu przypier....(sorki za wyrażenia). Jestem pewien że większość z tych cwaniaków to "pryszczate szczuny co klepią nita", którzy zza klawiatury kompa zgrywają hojraka (a zycia jeszcze dobrze nie skosztowali). Na zlocie opowiadał mi jeden z uczestników o "jednym takim słynnym kolo" co na forum gieroj a na spocie był cichutki malutki i grzeczny, nawet znał słowo "przepraszam".
Skoro tak postawili sprawę to trudno, a do czego są nam potrzebni? :zdegustowany:
 
 
     
 Myszka
Zasłużeni



Informacje
Pomogła: 1 raz
Wiek: 39
Dołączyła: 24 Lut 2008
Posty: 58
Skąd: Poznań
Wysłany: 13 Maj 2009, 17:40   

Poznań wstydzi się za Pangrysa. Aż wstyd się przyznać, że jest on z naszej kochanej pyrlandii.

Mówią, że nasz prezes jest gorszy niż gestapo, ale nie mamy tu obozu koncentracyjnego :P
A tam:

"Oli następnym razem przy wybryken, kopen in die dupen i bannen na zawszen" :P
 
 
     
 OL!
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 13 Maj 2009, 17:44   

spidan napisał/a:
Na zlocie opowiadał mi jeden z uczestników o "jednym takim słynnym kolo" co na forum gieroj a na spocie był cichutki malutki i grzeczny, nawet znał słowo "przepraszam".


a ja wiem kto gadał i o kim mówił :D

:hyhy:
 
     
 Finos
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 13 Maj 2009, 19:42   

I niech puentą tego tematu staną sie słowa Józefa Piłsudskiego:
"Naród wspaniały, tylko ludzie ch*je"
 
     
 2SHAE
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 13 Maj 2009, 21:56   

West a tak przy tej okazji dokumenty do rejestracji wysłałeś już ??
 
     
 iizzi
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 13 Maj 2009, 22:09   

jednym słowem- jajeczka :P
Poważnie?
Nie rozumiem takiego zachowania, dziecinada jakaś, jakby ludzie nie mogli się ze sobą dogadać.
Ja osobiście nie miałabym nic przeciwko jakiejś integracji, bo przecież klub to nie poligon jakiś, gdzie się walczy i zwalcza siebie na wzajem.
Więcej nie powiem, bo mi się nie chce tego komentować, ale to dziecinada, co nie znaczy, że klubowiczów owego klubu nazywam dziećmi. Liczy się zachowanie, ludzi dorosłych w tym wypadku.
 
     
 PiotrK65
i Beatka na zawsze



Informacje
pomorskie

Pomógł: 9 razy
Wiek: 58
Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 386
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 13 Maj 2009, 22:15   

Ja powiem jedno.... Brak słów. Żenujące jest to, że na pewno w OCFC są też wartościowi ludzie, a poczynania jakiegoś "pacana" mogą prowadzić do waśni :cenzura:
 
 
     
 lukbud
Luk "Tatra" Łoker



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Pomógł: 17 razy
Wiek: 37
Dołączył: 09 Maj 2008
Posty: 511
Skąd: Ozimek / OPO
Wysłany: 14 Maj 2009, 00:12   
   Moje auto: Opel Astra G


buractwo! i tyle na ten temat :dobani:
 
 
     
 Adzi
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 22 Maj 2009, 15:14   

Tak to już jest jak się myśli o sobie (swoim klubie) w samych superlatywach.. Nie chcą się spotkać- ich strata, my za nimi płakać nie będziemy. Mamy własny klub i wartościowych klubowiczów/ forumowiczów, własne spoty, zloty i zabawę! :)
 
     
 WojT90
Zasłużeni



Informacje
malopolskie

LPG: Nie
Imię: Wojtek
Wiek: 33
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 156
Skąd: Kraków
Wysłany: 28 Listopad 2009, 19:18   
   Moje auto: GOLF IV


w Krakowie jakoś również udał się spot :) myślę ,że to tylko ten 1 osobnik boi się , bo pewnie sam nic nie organizuje a West co chwilkę jakiś pomysł :D no zazdrości chłopak nie ma się co dziwić :)
 
 
     
 marces
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 29 Listopad 2009, 15:18   

No w Trójmieście też się spotkaliśmy , a nawet pare osób przeszło do FKC :) tak że niewiem czy ten problem wciąż jest ale z czasem zniknie :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Offtopic - na każdy temat! » Wolna amerykanka » Ogólne » Kolejna akcja wyrozumiałego OCFC
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.