Przesunięty przez: Kaszubski
28 Marzec 2016, 15:54
Mity i fakty paliwa tzn V - Power
Autor Wiadomość
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 13 Sierpień 2008, 15:15   Mity i fakty paliwa tzn V - Power
   Moje auto: Porshe 911


Co sądzicie i paliwie typu V Power czy to się kalkuluje? czy jest odczuwalny wzrost mocy? elastyczność?
Bardzo mnie interesuje ten temat i chciałbym znać opinie ludzi którzy mają styczność z "tym" paliwem, nie ważne czy tankujecie na Shellu, Orlenie czy tez BP, ogólnie chodzi o paliwa wzbogacone
 
     
 dudu
elektronika/audio pokrewne


Informacje
Imię: Łukasz
Pomógł: 29 razy
Wiek: 35
Dołączył: 06 Mar 2008
Posty: 943
Skąd: Pleszew
Wysłany: 13 Sierpień 2008, 18:42   
   Moje auto: Citroen C3 1.4 HDI


Więc raz przez pomyłkę zatankowałem za 50 zł V-Power Diesel. Już rezerwa zaczynała świecić. Wtedy jeszcze zwykła ropa kosztowała 4,40 a V-Power 4,79.

Była odczuwalna różnica. Tak mniej więcej jak by w aucie 1.6 benz z gazem na jednokunkcie z gazu włączyć na benzyne.
Ale więcej razy nie tankowałem.
 
 
     
 lukbud
Luk "Tatra" Łoker



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Pomógł: 17 razy
Wiek: 37
Dołączył: 09 Maj 2008
Posty: 511
Skąd: Ozimek / OPO
Wysłany: 13 Sierpień 2008, 19:59   
   Moje auto: Opel Astra G


Mam w jakiejś gazetce motoryzacyjnej test paliwa 95, 98 i chyba właśnie Vpower 100- jak odnajdę to zeskanuję i wrzucę to poczytacie. Jednak z tego co pamiętam, to wzrost mocy jest symboliczny...
Ja często zalewam moje Corshe Vervą i powiem, że też czuję jakby lepiej ciągnęła (ale pewnie wkręcam sobie bajkę :mrgreen: ) Chyba, że oszukana PB95 zamiast 95 ma 85 oktanów a Verva "seryjne" 98 :-P Ale 1 rzecz mi się sprawdza- autko na 98 oktanów mniej pali :shock:
 
 
     
 akitainu
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 14 Sierpień 2008, 08:10   

Kiedys chcialem to sprawdzic..wysuszylem bak,zalałem VPOWERA i moze ciut lepiej sie zbierala,ale zrobilem to po to, by predzej przeczyscic sobie wtryski lepszym paliwem a nie zeby to dało mi jakiegos dopalacza.Moim zdaniem nie warto przeplacac ! 8-)
 
     
 tomcio105
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 2 Wrzesień 2008, 20:48   

Mocy może to nie dodaje, a jak dodaje to minimalną ale napewno auto elastyczniej jeździ.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Offtopic - na każdy temat! » Wolna amerykanka » Ogólne » Mity i fakty paliwa tzn V - Power
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.