Śliwka by maniek02
Autor Wiadomość
 maniek02


Informacje
dolnoslaskie

LPG: Tak
Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 10
Skąd: Prusice
Ostrzeżenia: ( 2/3 )
  Wysłany: 5 Listopad 2009, 09:55   Śliwka by maniek02

Witam!!!!

Widze że na tym forum tez jest moda na chwalenie sie swoimi cackami ;) więc i pochwale sie ja też ;)

OPEL CORSA 1.2i, (X12SZ), 1994 r, z wyposażenia to 2x AirBag, szyberdaszek i chyba to wszystko :D

Kupiłem ją 28 grudnia 2006 ;) od starszego Pana :D Corsa stała ponad 8 miesiecy w garażu nieużywana :( Zapłaciłem za nią- 4500+ oponki letnie i zimowe, dodatkowa klapa tylna i OC na calutki rok :D no i na pierwszy ogień poszło:

Akumulator, Bak paliwa, kompletne hamulce tzn Tarcze, klocki, tyl cylinderki, sprężynki, rurki miedziane, szczęki, bębny.... do tego doszły łożyska na tyle;) no i przyszedł czas na wnętrze ;) wymieniłem mieszki na lewarku i ręcznym, kupiłem dywaniki materiałowe na lato i gumowe na zime ;) potem przyszedł czas na Termostat, rozrząd kompletny z pompa wody <lol> nowy płyn do układu chłodzenia ;P do tego świece, i przewody :D W styczniu tego roku wymieniłem maske oraz tylna klape bo ruda tak wychodziła ze masakra :( oddałem do lakiernika :D i było oki... w kwietniu załozyłem brewki na reflektory oraz kupiłem siłowniki do tylnej klapy :D po okazyjnej cenie ( 80PLN za komplet) kupiłem tylne lampy <lol> w maju tego roku przyszedł czas na LPG ;) załozyłem instalke II generacji BRC :D sprawuje się wysmienicie nie odczówam różnicy pomiędzy PB a LPG :D (dzieki Bogu). We wrześniu dorzuciłem jeszcze licznik z obrotkiem, a wczoraj właśnie wymieniłem tłumik środkowy :D

wiecej nie pamiętam, ale na pewno coś jeszcze wymieniałem :D oto kilka fotek przekrojonych od momentu zakupu do teraz...

aaa w październiku wyskoczyła mi sarna... do wymiany była chłodnica, reflektor, belka pod zderzakiem a maska do klepania :/ // no to juz chyba wszystko :)

Oto foto mojej niuni ;) proszę o komentarze, te pozytywne oraz negatywne ;)


























a ta fota jest przed wymiana reflektora i chłodnicy po przygodzie z sarenka :D




:plff: CAR Audio moje to :

Tył głośniki to seria, w drzwiach były magnaty a obecnie z alegro POWERY ;) ale daja rade :graty: radio made in Biedronka - DENVER- 4x40 W CD mp3, USB i slot na karte SD :piwko:
Ostatnio zmieniony przez maniek02 5 Listopad 2009, 12:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
 max
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 5 Listopad 2009, 11:27   

no brawo kolejna corsa w dobrych rękach, sporo w nią inwestujesz! Tak trzymać. A jakieś plany tuningowe na przyszłość, są?
 
     
 maniek02


Informacje
dolnoslaskie

LPG: Tak
Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 10
Skąd: Prusice
Ostrzeżenia: ( 2/3 )
Wysłany: 5 Listopad 2009, 11:45   

hmm póki co na wiosne chce wrzucić X16SZ, na przód nowe tarcze i zaciski... może lekka gleba, ale to ciut ciut... bo często jestem we wrocku... i inne fele ale to z biegiem czasu... póki co chodziło mi o doprowadzenie auta do normalnego stanu używalności tzn, że nic nie tłucze, nic nie stuka :hurra:

[ Dodano: 5 Listopad 2009, 12:17 ]
aaa i w sierpniu wymieniłem końcówki drążków kierowniczych i sworznie na wachaczach :D


P.S. literówki i orto poprawiłem :zyzio:
 
 
     
 C'Mon!



Informacje
dolnoslaskie

LPG: Nie
Pomógł: 1 raz
Wiek: 37
Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 27
Skąd: Wrocław-Grabiszynek
Wysłany: 5 Listopad 2009, 23:52   
   Moje auto: ale co inne ?!


No proszę czyj temat widzę... Kolejny Corsolot w takim samym kolorze jak mój (tyle że czysty hehe ).
:] Brewki nawet dobrze wyglądają, może cobie sprawię :) Przydałaby się oryginalna lotka na klapę...

PS. Nawet "tyłek" Jelonkowozu widzać... hehee :wstyd:

Swoją drogą, jak kupilem auto to nigdzie wcześniej nie widziałem tego koloru, a teraz to codziennie kilka razy momentami :uuu: , muszę się przelakierkować :)
 
 
     
 maniek02


Informacje
dolnoslaskie

LPG: Tak
Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 10
Skąd: Prusice
Ostrzeżenia: ( 2/3 )
Wysłany: 18 Listopad 2009, 16:33   

Odkurzałem dzisiaj Autko:) Wyciągając dywanik od pasażera z przodu- masakra :beksa: tyle wody ze szok :smutas: wstępnie myślałem ze to w podłodze dziura wyleciała i ZONK jest ;) ale nie... padło podejrzenie na gumę z wiązka kabli koło Aku... i to był dobry trop... wyciągam aku, szarpie za ta gumę ale nic, sztywna, niepopękana ani nic... baczniej się przyjrzałem i.... :smutas: DZIURA w podstawce pod aku, a że teraz corsa stoi pod chmurka to leciała woda i leciała... ;( obstukałem obczyściłem... szybki tel do kumpla czy jest i czy ma wolny warsztat no i wspawanie ubytków ;) wyciągnąłem mokre, wręcz cieknące wygłuszenia- susza się w piwnicy :hurra: w Sobotę wyciągam fotele itp itd wykręcam tapicere i susze wszystko, pociągne jakimś podkładem ;) dla pewności ;)

oto foto tylko takie dwa i mizernej jakości ;(



a tu już zaspawane na gotowca ;)



na to poszedł podkład- na podkład zawaliłem trochę.... lepiku na zimno :ojh2: dla pewności ;) i Vuola :)
 
 
     
 pablo731



Informacje
pomorskie

LPG: Tak
Wiek: 32
Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 59
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 18 Listopad 2009, 20:43   

Dobrze że szybko zlokalizowałeś problem
 
 
     
 maniek02


Informacje
dolnoslaskie

LPG: Tak
Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 10
Skąd: Prusice
Ostrzeżenia: ( 2/3 )
Wysłany: 18 Listopad 2009, 22:09   

nom predzej czy później i tak bym doszedł do tego, bo woda lała mi się po kompie i wiązce kabli.... ale wtedy koszty napewno były by większe :/
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Prezentacja naszych pojazdów » Śliwka by maniek02
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.