SPALANIE CORSY A 1.3S
Autor Wiadomość
 lukasi525
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 22 Maj 2008, 11:02   SPALANIE CORSY A 1.3S

MOJA SPRTINA BO TAK JA NAZYWALEM z silnikiem 1.3s ( gaznik ) po zamontowaniu gazu stala sie bardzo ekonomiczna sam bylem w szoku na 100km po miescie palila do 8 max lpg a na tracie coz mozecie nie wiezyc ale jadac rowna predkoscia nie przekraczajac 80km/h spalila 4.45lpg zaplacilem w tedy za to przyjemnosc jakosc 7zl30gr :D
 
     
 wojciech0077
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 10 Maj 2009, 11:29   

Moja zapalniczka z silnikiem 1.4 i z 97 roku spala o dziwo ok. 9.4 LPG na setkę, muszę udać się na regulację. Fakt, że odchodzi jak trzeba, ale to chyba za duże zużycie jak na 60 koników. :/ Czy ktoś może podać swoje spalanie przy tym silniku i instalacją LPG na jednopunkcie :D
 
     
 Benedykt
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 19 Czerwiec 2009, 10:17   

Moja corsa 1.4i pali gazu około 10 l/100 km (80% jazdy w miejskich korkach), na trasie schodzi do około 8,5 l/100 km. Wydawało mi się, że to sporo, żadne regulacje nie pomogły. Niestety corsa B z silnikiem 1.4i do najoszczędniejszych nie należy. Benzyny średnio brała w okolicach 7,5 l - 8 l / 100 km. Na pocieszenie dodam, że autko na gazie spisuje się rewelacyjnie. Żadnych problemów z instalacją, brak zwiększonego zużycia oleju, nie odczuwam spadku mocy. Kiedyś miałem CC900 z LPG - jednym słowem dramat. CC paliło co prawda mniej gazu, bo około 8 - 8,5 l / 100 km, ale spadek mocy był znaczny, oleju na gazie trzeba było lać 1l/1000 km.
Potwierdzam usłyszaną od kilku mechaników opinię, że silniki 1.4i opli idealnie spisują się na gazie. W moim przypadku zero problemów przez 25 tys. km.
 
     
 Swayze
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 29 Październik 2009, 21:44   

Ja posiadam Corse 1.4 8V 60KM i o tej porze roku po regeneracji parownika potrafi mi wciagnac po miescie nawet do 13 litrow na 100km ;/ nie wiem czy to normalne ale niestety tak jest. w cyklu mieszanym zamkne sie w 12 ;/ a po samej trasie minimum 10 ;/ co sądzicie ?
 
     
 west
Zasłużeni
widoczni.org



Informacje
wielkopolskie

LPG: Nie
Imię: Bartek
Pomógł: 43 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1485
Skąd: Księstwo Poznańskie
Wysłany: 30 Październik 2009, 06:00   
   Moje auto: Porshe 911


za dużo! masz pokrętło od regulacji przepływu gazu - na parowniku, wkręć je na maxa! potem odkręć 2,5 raza! inaczej 900•, jeżeli nie pomoże leć do gazownika , strojenie to ok 50zł
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Techniczny » Instalacje paliwowe » Instalacje LPG » SPALANIE CORSY A 1.3S
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.