Festyn w domu społecznym w Zawadzkim 19.09.2009
Autor Wiadomość
 PiotrK65
i Beatka na zawsze



Informacje
pomorskie

Pomógł: 9 razy
Wiek: 58
Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 386
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 21 Wrzesień 2009, 10:41   

Podziękowania już składałem... A link do moich zdjęć wstawiłem w pierwszym poście Westa, żeby wszystko było w jednym miejscu.
 
 
     
 Piter503


Informacje
dolnoslaskie

Pomógł: 3 razy
Wiek: 42
Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 119
Skąd: Wrocław
Wysłany: 21 Wrzesień 2009, 21:06   

:padam: szacunek dla Was :) żałuje, że mnie nie było gratulacje dla wszystkich za chęci, odwagę poprostu piękny gest z waszej strony i kolegów z Frontiery :)
 
 
     
 wikked


Informacje
malopolskie

Wiek: 46
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 7
Skąd: Kraków
Wysłany: 23 Wrzesień 2009, 21:25   

Dżola napisał/a:
A ja mam dowód w postaci zdjęcia na to, że Borys pokochał najbardziej moją Corsunię (do dziś mam jego małe rączki odbite na masce) :P Wiktor cieszę się bardzo, że żonka Cię nie zostawiła :P (mam nadzieje, że nie dopadnie mnie gdzieś w ciemnym zaułku :P) Buziaki dla Was wszystkich :*:*:*

Borys kocha wszystkie Corsunie a rączki odbija na wszystkim. Dziękuję za pozdrowienia- przekazane, My również Was wszystkich pozdrawiamy i liczymy na kolejną imprezkę a widzę że coś w tym kierunku się dzieje (post na Naszym forum). Zdjęcia jeśli możesz to prześlij mi chociaż kilka- będę wdzięczny. wkedys@wp.pl
 
 
     
 wasyl666



Informacje
lubuskie

Wiek: 36
Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 10
Skąd: Babimost
Wysłany: 25 Wrzesień 2009, 13:22   

FKC potrafi szacun hyle czoło nizej kolan :hurra:
 
 
     
 mkass



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 08 Lip 2009
Posty: 146
Skąd: Zawadzkie
Wysłany: 25 Wrzesień 2009, 19:10   

INFORMACJA

Dzisiaj odebrałem 5 gazet z artykułem o naszym festynie być może jeszcze będę miał 3 gazety, ale ponieważ w chwili obecnej zostają mi 2 wolne egzemplarze(reszta jest już zamówiona :D ) proszę o przesłanie danych adresowych jednego z członków Klubu Frontery (na moje PW) i jedną gazetę mam na wydaniu więc czy ktoś chce ją otrzymać???(wysyłam pocztą)

I teraz tak max1975, west, was proszę o przesłanie na PW adresów na które mam wysłać bo Piotra już mam!!!! Pozdrowionka
 
 
     
 Myszka
Zasłużeni



Informacje
Pomogła: 1 raz
Wiek: 39
Dołączyła: 24 Lut 2008
Posty: 58
Skąd: Poznań
Wysłany: 25 Wrzesień 2009, 19:22   

My poprosimy chociaż o ksrerokopie artykułów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
     
 mkass



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 08 Lip 2009
Posty: 146
Skąd: Zawadzkie
Wysłany: 25 Wrzesień 2009, 19:27   

Myszka adres mi prześlij na PW to wyśle całą gazetę nie jest gruba więc spokojnie :D :D :D :D :D :D :D
 
 
     
 lukbud
Luk "Tatra" Łoker



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Klub: Astra Club
Pomógł: 17 razy
Wiek: 37
Dołączył: 09 Maj 2008
Posty: 511
Skąd: Ozimek / OPO
Wysłany: 26 Wrzesień 2009, 10:41   
   Moje auto: Opel Astra G


Najlepiej będzie jeżeli ktoś dysponuje jakimś skanerem to mógłby zeskanować artykuł a potem wrzucić obraz na forum :) Niech inni też poczytają ;)
 
 
     
 mkass



Informacje
opolskie

LPG: Nie
Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 08 Lip 2009
Posty: 146
Skąd: Zawadzkie
Wysłany: 26 Wrzesień 2009, 21:46   

Ten pomysł Łukasz już jest więc nie będzie z tym problemu jeśli ktoś ma skaner i wrzuci to nie ma problemu
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 2 z 2 
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Zloty/ Spoty regionalne » Archiwalne imprezy z udziałem FKC » Festyn w domu społecznym w Zawadzkim 19.09.2009
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.