Przesunięty przez: Kaszubski
20 Marzec 2016, 00:15
Wspomaganie kierownicy w Corsie B
Autor Wiadomość
 yoyco0
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 31 Marzec 2008, 21:50   Wspomaganie kierownicy w Corsie B

Witam!!! Mam pytanie do forumowiczów. Czy ktoś może wie ile kosztuje założenie wspomaganie kierownicy do Corsy 1998 1.0 12V. Bo mam zamiar kupic kobiecie taką, ale nie ma wspomagania, cena jest dość atrakcyjna więc nawet jakbym za kilka set złotych dokupił wspomaganie to i tak by się opłacało. I jakie części ewentualnie bym musiał kupić. Z góry dziękuje za porady. Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez 2 Kwiecień 2008, 08:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
 marmi
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 31 Marzec 2008, 22:42   

Do silnika 1,0 możesz założyć tylko eps czyli wspomaganie elektryczne... roboty z tym co nie miara koszty ogromne i kupa części do wymiany...

Jest to nieopłacalne poszukaj corsy która ma wspomaganie... :P
 
     
 tomcio105
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 1 Kwiecień 2008, 13:55   

Zgodzę się z marmi koszta wyjdą za duże, lepiej poszukaj Corsy ze wspomaganiem i poprostu zmień swoją na inną.
 
     
 yoyco0
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 1 Kwiecień 2008, 15:09   

ale jakie koszta?? Bo w autoryzowanym serwisie powiedzieli 300zł robocizna plus części, a używane można kupić wszystko za 500zł. Tylko kwestia co trzeba dokładnie kupić, żeby niebyło niespodzianek. Czyli jak samochód wyrwałem 2000zł taniej niż chodzą to i tak będe do przodu. A tak wogóle to moje pytanie dotyczyło czy można takie coś założyć i jakie części ewentualnie trzeba kupić. Bo odpowiedzi typu nie opłaca się nie podając konkretnych cen są troszkę śmieszne.
Pozdrawiam
 
     
 marmi
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 1 Kwiecień 2008, 16:06   

Zapytaj dokładnie ile zapłacisz za założenie eps-a bo niestety nie 300 tylko prawie 1000 kosztowało założenie eps-a i to nie w aso... do tego hałda części włącznie z nowymi obudowami kierownicy, czujnikami i całą reszta a części nie kosztują 500zł tylko 3 razy tyle...
Ostatnio zmieniony przez 1 Kwiecień 2008, 18:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
 sebun2
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 9 Lipiec 2008, 21:33   

co do wspomagania ,

czy trudna jest wymiana, bo moja corsa 1.2 z 93 tez nie posiada wspomagania a kumpel z pracy dal mi wspomaganie do corsy za friko , ale niewiem czy brac sie za to czy to pracochlonne i czy taki normalny czlowiek dal by rad zrobic to bez mechanika.???
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa B - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa B » Układ kierowniczy » Wspomaganie kierownicy w Corsie B
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.