Przesunięty przez: Kaszubski
28 Marzec 2016, 15:54
Zatrzymania przez Nasza Policje
Autor Wiadomość
 Robson7
[Usunięty]

Informacje
  Wysłany: 6 Lipiec 2009, 14:08   Zatrzymania przez Nasza Policje

Cześć w Sobote 4 lipca jechałem sobie z Bytomia DK aż za mną znaleźli się panowie w srebrnej KII i powodem zatrzymania była szerokość moich opon i podejrzenia ze wystają po za obrys auta :rotfl: gdy zaczeli mierzyć palcem (dosłownie) czy opony nie dotykają palca tego policjanta powiedział ze jest dobrze tylko uparł się że na przednich kołach widać za mocno wychodzące kola z za zderzaka :rotfl: od przodu <lol> wiec skończyło się tylko notatką do notesu i że mam je wymienić :...: :szok: :rotfl:
 
     
 Adzi
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 6 Lipiec 2009, 15:31   

A masz 195-tki? Boże bele mie też nie zatrzymią.. ;)
 
     
 dudu
elektronika/audio pokrewne


Informacje
Imię: Łukasz
Pomógł: 29 razy
Wiek: 35
Dołączył: 06 Mar 2008
Posty: 943
Skąd: Pleszew
Wysłany: 6 Lipiec 2009, 15:44   
   Moje auto: Citroen C3 1.4 HDI


ja bym zmienił. Będziesz miał 3 korzyści na jeden minus:
mniejsze spalanie, silnik będzie miał "lekciej", psy już się nie doczepią, ale... nie będzie już takiego efektu
 
 
     
 Finos
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 6 Lipiec 2009, 18:42   

W sumie trochę przyfarciłeś bo mogło skończyć sie mandatem i brakiem dowodu. Chyba Policjanci mieli dobry dzień.
 
     
 ilmi



Informacje
dolnoslaskie

Imię: Ilona
Pomogła: 6 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 08 Maj 2009
Posty: 56
Skąd: Jelenia Góra
Ostrzeżenia: ( 1/3 )
Wysłany: 6 Lipiec 2009, 18:44   
   Moje auto: Vectra C


Ja u siebie też mam 195 i na przeglądzie facet coś wspomniał że lekko wystają, ale jak do tej pory to na szczęście policja mnie się jeszcze o to nie czepiała.

Małe sprostowanie: jednak mam 185 a nie 195 ale i tak leciutko wystają!
Ostatnio zmieniony przez ilmi 11 Lipiec 2009, 19:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
 OL!
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 6 Lipiec 2009, 21:48   

wystaje :hyhy: - ja bym dowodzik zabrał - a co :P
 
     
 MateO89
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 8 Lipiec 2009, 09:33   

od zderzaka to niech sie <przekleństwo>, opona nie moze ci wystawac poza nadkola (chyba ze poszerzysz) a zderzak - nie twoja wina ze jest tak wyprofilowany.... co do opon 175... ciekawe czy ten idiota mial przy sobie wszystkie parametry wszystkich koł do wszystkich samochodow...

no chyba ze byl zwolennikiem G-style to wtedy na takim J by sie fajny stozek zrobil, ale do tego juz bardziej pasuje felga z rantem

Regulamin: 1.Wulgarne zachowanie na forum
Ostatnio zmieniony przez 8 Lipiec 2009, 09:38, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
 MateO89
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 8 Lipiec 2009, 11:31   

normalnie napisalem o co kaman :mur:
 
     
 holden
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 5 Wrzesień 2009, 22:15   

Zgadzam się z broneq, mnie zatrzymali tylko za to że ostrzej ruszyłem ze skrzyżowania a akurat stali za mną i ich nie zauważyłem skontrolowali mnie przyczepili się to tłumika że za głośny. Czym mnie trochę zdenerwowali, więc postanowiłem go zmienić na cichszy zanim znajdzie się któryś policjant bardziej ambitny i spróbuje mi zakosić dowód rejstracyjny. :kwasny:
 
     
 PiotrK65
i Beatka na zawsze



Informacje
pomorskie

Pomógł: 9 razy
Wiek: 58
Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 386
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 5 Wrzesień 2009, 22:18   

a ja mam tłumik z certyfikatem... i nikt nie ma prawa się do niego przyczepić
 
 
     
 holden
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 5 Wrzesień 2009, 22:28   

ja nawet nie wiem czy ten który teraz mam ma certyfikat czy też nie ma kupiłem od kumpla tłumik firmy super sprint (niby ma być dedykowany do corsy b) poprzedni miałem z jakiejś bmki nawet nie wiem co za model(przerobiłem go z kumplem żeby do corsy pasował) jak prze gazowałem to to mogłem w promieniu 100 metrów sąsiadów budzić. :P
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Offtopic - na każdy temat! » Wolna amerykanka » Ogólne » Zatrzymania przez Nasza Policje
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.