Przesunięty przez: Kaszubski
11 Lipiec 2016, 13:35
wklad lusterka
Autor Wiadomość
 crewleak
[Usunięty]

Informacje
Wysłany: 22 Sierpień 2009, 19:40   wklad lusterka

witam wszystkich - pierwszy post na forum
problem jak w temacie, próbowałem dziś przez chyba 2h włożyć nowy prawy wkład do corsy c bez skutecznie. lusterka sterowane manualnie, może ktoś miał już taki problem, chciałem zobaczyć jak to powinno wyglądać, dotknąłem lewego lusterka i pękł mi drugi wkład :orany: w książce z serii sam naprawiam porady są po prostu żałosne, mało tego dzięki tej książce straciłem 2 wkłady, gdyż początkowo chciałem tylko zdjąć z prawego lusterka obudowę którą przerysowałem. wg owej książki należy wyjąć wkład i zwolnić 3 zaznaczone na rysunku zaczepy. podczas gdy obudowa jest montowana na "wtyk" więc potrzebujemy śrubokręta i trochę wyczucia, mało tego owe zaczepy trzymają środek lusterka a nie obudowę :kwasny:
proszę o pomoc bo naprawdę jestem w desperacji, jazda bez wkładu jest trochę dla mnie uciążliwa, a ten wkład spie****ił mi cały weekend. może ktoś wie gdzie w okolicach zabrza ktoś mi to zamontuje, albo miał podobny problem i wytłumaczy mi co i jak bo skończyły mi się już naprawdę pomysły.
pozdrawiam.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu  
Forum Opel Corsa - Fan Klub
» Corsa C - strona techniczna - Pytania i odpowiedzi » Problematyka - Corsa C »  Karoseria » wklad lusterka
Zasady Postowania Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

 
Jumpbox
Skocz do:  



   Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group    Projekt wykonany przez Kaszubski, dla klubcorsa.pl- wszelkie prawa zastrzeżone.
   Kopiowanie postanowień graficznych i elementów ze strony bez zgody administracji- zabronione.